Pojemna lodówka marki Samsung — top 5 modeli

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

Samsung to jeden z najchętniej wybieranych producentów lodówek. Szukasz nowego urządzenia do domu? Sprawdź ofertę koreańskiej firmy! Zobacz pojemne modele, które cieszą się największą popularnością.

 

Lodówki Samsung — dlaczego warto?

Wolisz robić rzadziej zakupy i przechowywać w lodówce większe zapasy? Najlepiej wybrać wówczas pojemną lodówkę side by side! Świetnie sprawdzi się przy większej liczbie domowników. Trzeba jednak spojrzeć realistycznie na przestrzeń, którą dysponujesz. Możesz się okazać, że w kuchni nie zmieści się sporych gabarytów urządzenie. Dlatego warto przyjrzeć się chłodziarko-zamrażarkom Samsung. Opracowana przez firmę technologia Space Max oznacza zwiększenie pojemności urządzenia bez ingerencji w wymiary zewnętrzne lodówki. W ten sposób zmieścisz w środku więcej produktów spożywczych niż w innych urządzeniach o podobnych gabarytach!

 

Na co zwracać uwagę, wybierając lodówkę?

Pojemność to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze lodówki. Pamiętaj jednak o pozostałych kluczowych kwestiach, dzięki którym zdecydujesz się na najlepszy dla ciebie model. Zwróć uwagę na:

• wymiary urządzenia;

• klasę energetyczną;

• poziom hałasu;

• zastosowane technologie, w tym No Frost;

• sterowanie urządzeniem;

• dodatkowe funkcje, na przykład kostkarkę;

• udogodnienia przechowywania warzyw, mięsa lub nabiału.

Porównując poszczególne lodówki, wybieraj sprzęty z podobnej półki cenowej — znacznie łatwiej będzie ci ustalić, który model jest lepszy. Ile musisz zapłacić za pojemną chłodziarko-zamrażarkę Samsung? Ceny zaczynają się od 2500 zł. Wyższy budżet musisz przeznaczyć na lodówki side by side — one również zyskują dodatkową pojemność dzięki technologii Space Max.

Polecane pojemne lodówki Samsung — najlepsze urządzenia

Które modele warto kupić? Zobacz cieszące się największym zainteresowaniem lodówki o dużej pojemności!

• SAMSUNG RB38T675DS9/EF — eleganckie urządzenie, które dobrze wkomponuje się w nowoczesne wnętrze. Chłodziarka ma pojemność 276 l, zamrażarka – 114 l. Sprzęt pracuje cicho (35 dB), a klasa energetyczna modelu to D. Za dużą przestrzeń do przechowywania żywności odpowiada technologia Space Max. Bez problemu zmieścisz w środku także większe naczynia! Oprócz No Frost zwróć uwagę na komorę zero Optimal Fresh+. Możesz podzielić ją na dwie strefy termiczne w jednej przechowywać ryby lub mięso, a w drugiej — warzywa i owoce. Dla tych ostatnich idealne warunki stworzy szuflada z kontrolą Humidity Fresh+. Spodoba ci się również szybkie chłodzenie i mrożenie — Power Cool i Power Freeze. Za sprzęt zapłacisz mniej niż 3000 zł!

• SAMSUNG RB36R8837S9/EF — kolejna warta uwagi propozycja. Chłodziarka ma pojemność 246 l, zamrażarka – 122 l. Ten model to alternatywa dla lodówek do zabudowy, czyli Kitchen Fit. Proponowane przez Samsunga rozwiązanie pozwala idealnie dopasować urządzenie do linii mebli. Podświetlany na niebiesko podchwyt nadaje całej kuchni niezwykłego klimatu. Oprócz No Frost, Power Cool i Power Freeze, znajdziesz tu szereg wartych uwagi innowacji, na czele z technologią ograniczającą wahania temperatury — Precise Chef Cooling. Cena tego urządzenia to mniej niż 4000 zł.

• SAMSUNG Bespoke RB38A7B5322/EF — świetnie oceniany sprzęt z linii Bespoke. Oznacza to, że możesz dowolnie dobierać kolor i materiał frontu drzwi, by jak najlepiej dostosować urządzenie do wystroju wnętrza. Co więcej, lodówka wykonana jest w systemie modułowym. Jeśli brakuje ci miejsca, łatwo dokupisz dodatkową chłodziarkę, a całość będzie prezentowała się elegancko i spójnie. Pojemność tego urządzenia to 273 l w przypadku chłodziarki i 114 l w przypadku zamrażarki. Wrażenie robi lista zastosowanych technologii, oprócz Space Max to No Frost, także Power Cool i Power Freeze. Znajdziesz tu szufladę Humidity Fresh+ i komorę Optimal Fresh+. Aby kupić ten model, potrzebujesz ok. 3700 zł.

• SAMSUNG RS66A8100S9/EF — czas na większe gabaryty! Pojemność chłodziarki w tej lodówce side by side wynosi 409 l, zamrażarki – 243 l. Czeka tu na ciebie wiele znanych z poprzednich urządzeń rozwiązań, takich jak No Frost, Space Max, Precise Chef Cooling, Power Freeze i Power Cool. Za ten bardzo dobrze oceniany model zapłacisz nieco ponad 4000 zł.

• SAMSUNG RF65A967ESR/EO — sprzęt dla wymagających z linii Multidoor — tę lodówkę kupisz za ponad 9000 zł. Pojemność chłodziarki to 397 l, zamrażarki – 250 l. Za przestronne wnętrze odpowiada Space Max. Triple Cooling oznacza osobną cyrkulację powietrza dla chłodziarki, zamrażarki i strefy Convertible. Wśród innych udogodnień przechowywania znajdziesz na przykład Precise Chef Cooling i FlexZone, w których masz pełną kontrolę nad temperaturą. To urządzenie wyposażone w No Frost, a do tego — kostkarkę i wygodny dystrybutor wody.

Chcesz poznać więcej modeli pojemnych urządzeń? Sprawdź lodówki Samsung w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszy sprzęt do twojej kuchni!

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ