Najlepszy odkurzacz wodny Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

 

Odkurzacze wodne Zelmer – ranking

 

 

Zelmer Aquos 829.0 ST

 

Model odkurzacza wodnego Zelmer Aquos 829.0 ST ma moc wynoszącą 1600 W, a więc pozwoli Ci szybko i dokładnie wyczyścić dom. Produkt został wyposażony w filtr HEPA, który stanowi skuteczną barierę dla zanieczyszczeń, nawet bardzo malutkich cząsteczek. Z pomocą tego urządzenia z łatwością pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale też wirusów, bakterii i roztoczy.

Prezentowany odkurzacz umożliwia pozbycie się z podłogi wody i błota. Wszystko za sprawą funkcji zbierania wody. Wystarczy założyć odpowiednią ssawkę, aby w kilka sekund pozbyć się rozlanego płynu. Ze względu na to, że w przypadku modelu Aquos 829.0 ST nie ma potrzeby wymiany worków, można wiele zaoszczędzić.

Jak mówią konsumenci, opisywany produkt to odkurzacz wodny Zelmer w dobrej cenie, który jest odpowiedni do sprzątania domów zamieszkiwanych przez alergików, bądź też zwierzęta. Do zestawu została dołączona turboszczotka, która dokładnie zbiera włosy i sierść zalegającą na kanapach czy dywanach.

 

 

 

 

Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT

 

Odkurzacz Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT to urządzenie wielofunkcyjne. Z pomocą powyższego produktu można prać dywany, zbierać z podłogi rozlane płyny, odkurzać na sucho do worka lub do pojemnika z wodą. Moc wynosząca 1500 W zapewnia niezawodne działanie i dużą wydajność sprzętu.

W obudowie odkurzacza umieszczono specjalny schowek, który ułatwia przechowywanie akcesoriów. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystko zawsze możesz mieć pod ręką. W zestawie znajduje się m.in. turboszczotka służąca do zbierania sierści i włosów, szczotka do parkietu, szczotka podłogowa, jak również zamiatarka do dywanów.

Z opinii wydawanych przez konsumentów można wywnioskować, że do podstawowych zalet opisanego wyżej modelu zalicza się głównie praktyczność i komfort użytkowania. Odkurzacz Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT doskonale zastępuje tradycyjny sprzęt i umożliwia dokładniejsze sprzątanie domu. Poza tym z jego pomocą można nie tylko odkurzać, ale również prać dywany czy tapicerki, w efekcie dokładne porządki zrobisz samodzielnie, bez pomocy profesjonalistów.

 

 

 

 

Zelmer Aquawelt ZVC764CT

 

Prezentujemy Ci Zelmer Aquawelt ZVC764CT, czyli wodny odkurzacz o mocy 1900 W, który jest urządzeniem uniwersalnym. Umożliwia on nie tylko odkurzanie podłóg, ale też pranie dywanów, wykładzin czy tapicerek. Znajdujący się wewnątrz produktu filtr HEPA usuwa kurz, roztocza i bakterie, co czyni go dobrym sprzętem dla alergików.

Opisywany odkurzacz z pewnością pomoże Ci pozbyć się również sierści Twoich pupili. Wszystko za sprawą dołączonej do kompletu turboszczotki, która została wyposażona w obracający się wałek. Ta specjalna końcówka jest w stanie zebrać niemal wszystkie włosy i sierść z mieszkania, w tym także z kanapy czy foteli.

Spośród wszystkich wymienianych przez konsumentów atutów modelu Aquawelt ZVC764CT najczęściej wspominano o wielofunkcyjności oraz możliwości zadbania o podłogę w domu. Odkurzacz ma miękkie kółka, które nie porysują Twojego parkietu i nie będą hałasować. To wpłynie na większy komfort użytkowania i sprawi, że sprzątanie będzie bardzo przyjemne.

 

 

 

 

Jaki odkurzacz wodny Zelmer wybrać?

Odkurzacz wodny to ciekawa alternatywa dla zwykłego urządzenia tego typu. Umożliwia on dokładniejsze sprzątanie domu czy mieszkania i jest to doskonały wybór dla alergików. Wszystko ze względu na to, że taki sprzęt nawilża powietrze, a jednocześnie neutralizuje drobinki kurzu, roztocza i bakterie. Warto jednak wiedzieć, na jakie cechy takich urządzeń zwracać uwagę, by wybrać model spełniający nasze wymagania. Mamy nadzieję, że poniższy poradnik i końcowe zestawienie zawierające 3 propozycje Zelmer ułatwią Ci zakup.

Zelmer uznaje się za jednego z najbardziej popularnych producentów odkurzaczy. W jego ofercie można znaleźć nie tylko sprzęty tradycyjne, ale również te wyposażone w filtr wodny. Powoli wypierają one zwykłe urządzenia workowe. Do tego cechuje je wykorzystanie nowoczesnych technologii i rozwiązań, które skutecznie podnoszą komfort użytkowania oraz zadowolenie klientów.

Działanie odkurzacza wodnego jest zbliżone do działania modelu tradycyjnego. Powietrze zasysane jest w taki sam sposób, jednak w przypadku modelu wodnego powietrze i zanieczyszczenia nie trafiają do worka, tylko do pojemnika wypełnionego wodą. W tym miejscu zanieczyszczenia przechodzą przez kilka różnych filtrów, w efekcie nawet najmniejsze drobinki pozostają wewnątrz urządzenia.

Mówi się, że najlepsze odkurzacze wodne Zelmer to te produkty, które mają dużą moc. To przekonanie jest prawdziwe, gdyż im większa jest moc sprzętu, tym bardziej jest on skuteczny. Dlatego to na ten parametr musisz zwrócić szczególną uwagę. Zaleca się, aby moc tego typu sprzętów wynosiła minimum 1500 W.

Równie istotna jest pojemność zbiornika na wodę. Jeżeli wybierzesz model z małym zbiornikiem, podczas sprzątania dużych powierzchni będziesz zmuszony do częstej wymiany wody, co może być bardzo kłopotliwe. Za najbardziej optymalną pojemność uznaje się wartość od 1,7 l do nawet 4 l.

Najlepszy odkurzacz wodny Zelmer w 2024 roku powinien być wygodny w użytkowaniu, a wpływ na to będzie mieć przede wszystkim jego waga. Jeżeli masz taką możliwość, weź do ręki kilka różnych modeli i sprawdź, który według Ciebie jest najmniej kłopotliwy w przenoszeniu w inne miejsce. To bardzo ważne, gdyż odkurzacze wodne zwykle i tak są znacznie cięższe niż produkty tradycyjne. Nie zwracając uwagi na masę urządzenia możesz narazić się na sprzątanie w niekomfortowy sposób, co może całkowicie zniechęcić Cię do sprzątania z pomocą zakupionego produktu.

 

 

Dodaj komentarz

1 KOMENTARZ

Andrzej

August 4, 2021 at 6:25 pm

Zelmer Aquos, do którego jest elektro turbo szczotka

Odpowiadać