Najlepszy odkurzacz przemysłowy Bosch

Ostatnio aktualizowane: 14.07.24

 

 

Odkurzacze przemysłowe Bosch – ranking

 

 

Bosch Gas 35 L AFC

 

Prezentujemy odkurzacz Bosch Gas 35 L AFC, którego moc wynosi 1380 W. Model ten jest przystosowany do pracy na sucho i mokro. Z uwagi na koła w podstawie przenoszenie sprzętu w inne miejsce nie stanowi żadnego problemu. Produkt wyposażono w 23 l worek na zanieczyszczenia oraz 19,2 l pojemnik na wodę.

Odkurzacz ma wymiary: 51,5 cm x 45 cm x 57,5 cm. Za sprawą funkcji automatycznego oczyszczania filtra moc ssania nie zmienia się, niezależnie od poziomu napełnienia worka. W komplecie znajdziemy m.in. zestaw dysz podłogowych oraz dyszę do fug.

Konsumenci uważają, że produkt Bosch Gas 35 L AFC jest łatwy w obsłudze. Na adapterze narzędziowym umieszczono płynną regulację siły ssania, za sprawą której uda nam się dostosować pracę sprzętu do indywidualnych potrzeb. Urządzenie pracuje stosunkowo cicho, a umieszczone na obudowie uchwyty na wymienne końcówki i kabel zwiększają wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Bosch GAS 15 PS

 

Model Bosch GAS 15 PS ma moc 1100 W, a generowany przez niego hałas nie przekracza 80 dB. Sprzęt ma 8 l pojemnik na wodę oraz 10 l zbiornik na kurz. Odkurzacz może czyścić na sucho i mokro. Z jego pomocą szybko posprzątamy w pomieszczeniu i pozbędziemy się zalegających zanieczyszczeń (w tym także pyłów).

Produkt waży 6 kg i jest łatwy w przenoszeniu (na co wpływają kółka w podstawie i wygodny uchwyt). Półautomatyczny system oczyszczania gwarantuje dłuższą żywotność filtra i dodatkowo wpływa na wysoką wydajność urządzenia. Odkurzacz jest odporny na uszkodzenia.

Z opublikowanych w Internecie opinii wynika, że jedną z najbardziej istotnych zalet sprzętu jest skuteczność działania. Wraz z produktem otrzymujemy: dysze podłogowe, dyszę do fug, a także końcówkę do odsysania pyłu. To powoduje, że odkurzacz doskonale sprawdza się podczas sprzątania w domu, a także w warsztacie czy piwnicy.

 

 

 

 

Bosch AdvancedVac 20

 

Bosch AdvancedVac 20 to urządzenie wyposażone w 20 l zbiornik na kurz oraz filtr kartridżowy, który umożliwia pracę zarówno na sucho, jak i na mokro. Ten odkurzacz przemysłowy Bosch w dobrej cenie ma moc 1200 W i waży 7,6 kg.

Przedstawiony model jest łatwy w obsłudze, a ponadto bezpieczny w użytkowaniu (na co wpływa m.in. wąż antystatyczny ograniczający gromadzenie się ładunków elektrycznych). Sprzęt idealnie nadaje się do sprzątania w domu oraz w garażu. Dostępne w zestawie dysze podłogowe i adapter do odsysania pyłu powodują, że szybko pozbędziemy się wszystkich zalegających na podłodze zanieczyszczeń.

Odkurzacz jest poręczny i funkcjonalny, a ponadto cicho pracuje. Na obudowie umieszczono specjalne schowki, w których można przechowywać dołączone do kompletu akcesoria. Takie rozwiązanie sprawia, że na pewno nie zgubimy żadnej z końcówek. Warto dodać, że urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

 

 

 

Jaki odkurzacz przemysłowy Bosch wybrać?

 

Z pomocą odkurzacza przemysłowego można szybko pozbyć się zanieczyszczeń, z którymi nie poradziłby sobie tradycyjny model użytkowany w domu. Aby znaleźć niezawodny sprzęt, należy sprawdzić kilka, podstawowych parametrów technicznych i innych, istotnych cech tego typu produktów. Czym się kierować kupując odkurzacz przemysłowy? Odpowiedź na to pytanie zawarliśmy w umieszczonym poniżej poradniku. Przygotowaliśmy też krótkie zestawienie godnych uwagi urządzeń Bosch.

Oferowany przez niemiecką markę Bosch sprzęt gospodarstwa domowego już od kilkudziesięciu lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dostępne w ofercie firmy pralki, lodówki, zmywarki i odkurzacze można znaleźć w wielu domach. Nowoczesne technologie, komfort użytkowania i stylowy design to tylko kilka z wielu zalet, jakie przypisuje się urządzeniom Bosch. O ich pozostałych atutach można przekonać się samemu wybierając sprzęt wspomnianej marki.

Odkurzacze przemysłowe zwykle mogą pracować na sucho i mokro, dlatego są funkcjonalne i przydają się w wielu sytuacjach. Dzięki nim z łatwością pozbędziemy się kurzu i pyłów, a dodatkowo szybko wyczyścimy dywany, chodniki czy tapicerkę. Z tego powodu warto zwrócić uwagę nie tylko na pojemność worka na kurz, ale również zbiornika na wodę. Im większy będzie pojemnik, tym rzadziej będziemy musieli go uzupełniać w czasie sprzątania.

Najlepszy odkurzacz przemysłowy Bosch w 2024 roku wyróżnia się dużą mocą i efektywnym działaniem. Uważa się, że wartość tego parametru nie powinna być mniejsza niż 1000 W. Duża moc silnika przekłada się na zwiększoną moc ssania. Z tego względu wybór właściwego sprzętu może znacząco skrócić czas potrzebny na posprzątanie pomieszczenia.

Szukając idealnego urządzenia sprawdźmy też poziom głośności pracy. Im mniejszy poziom hałasu będzie generować odkurzacz, tym lepiej. Nie będziemy musieli się wówczas martwić, że wydawane przez sprzęt dźwięki zakłócają spokój domowników lub sąsiadów. Polecamy więc zakup modelu, którego głośność pracy nie przekracza 80 dB.

Wiele osób przekonuje, że najlepsze odkurzacze przemysłowe Bosch mają w zestawie kilka wymiennych końcówek ułatwiających dotarcie do wszystkich zakamarków. Przeważnie wraz z takim urządzeniem otrzymujemy różnych rozmiarów dysze do podłóg, niekiedy również do fug. Czasem do kompletu dołączony jest specjalny adapter do odsysania pyłu, który może nam się przydać np. podczas sprzątania pomieszczeń po remoncie. Wymienione elementy sprawiają, że produkt staje się bardziej praktyczny, a odkurzanie przyjemniejsze niż dotychczas.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ