Najlepszy odkurzacz bezworkowy Samsung

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Odkurzacz ma czujnik kurzu. Kiedy urządzenie znajdzie się blisko zanieczyszczonego obszaru zaświeci się czerwona lampka, która informuje użytkownika o zaistniałej sytuacji. Po oczyszczeniu powierzchni dioda zmieni kolor na zielony, co będzie sygnałem, że obszar jest już czysty.

Difetto

Podczas pierwszego użytkowania sprzętu jego obsługa może stać się zbyt skomplikowana. Odkurzacz waży ponad 11 kg, przez co jego długotrwałe użytkowanie może być uciążliwe.

Conclusione

Urządzenie jest bezprzewodowe, wyposażone w silnik o mocy 700 W. Zestaw zawiera akcesoria, którymi są szczotki dopasowane do nietypowych powierzchni. Pojemnik na kurz podzielony jest na czternaście komór. Siła odśrodkowa oddziela kurz od brudu i zatrzymuje ich wydostawanie się na zewnątrz.

Drugi wybór

Pregio

Sprzęt jest przeznaczony do sprzątania różnych powierzchni. Umożliwia on dotarcie do wszystkich zakątków pomieszczenia poprzez długi kabel zasilający. Urządzenie wyposażono w łatwy system opróżniania pojemnika.

Difetto

Jeżeli w domu znajdują się osoby wrażliwe na hałas, głośność sprzętu podczas jego użytkowania może stać się dość uciążliwa. Zestaw zawiera niewiele akcesoriów.

Conclusione

Model ma funkcję automatycznego zwijania kabla. Wyposażony jest w pojemnik, który pomieści 1,3 l nieczystości. Moc ssąca wynosi 190 W. Odkurzacz wyróżnia wysoka energooszczędność. Dzięki filtracji HEPA urządzenie wychwytuje kurz, zanieczyszczenia, a także obecne w powietrzu alergeny.

Rozważ też

Pregio

Ze względu na to, że urządzenie jest wyposażone w miękką obudowę, Furniture Guard S. nie pozostawia śladów zarysowań na meblach i ścianach. Turbina Anti-Tangle zapewnia trafianie kurzu, sierści, włosów prosto do pojemnika. Dzięki temu urządzenie nie zapycha się.

Difetto

Zdarza się, że przy podniesieniu modelu za rączkę podczas jego użytkowania, gwałtownie spada moc ssąca. Podczas odkurzania schodów, trzymając urządzenie za uchwyt rozszczelnia się pojemnik z filtrem.

Conclusione

Waga urządzenia wynosi 4,6 kg i ułatwia jego użytkowanie. Zbiornik na kurz ma pojemność 1,3 l. Sprzęt jest wyposażony w filtr piankowy odporny na wodę. Dołączona do zestawu szczotka ma miękkie i delikatne włosie, co pomaga w utrzymaniu czystej i nieporysowanej podłogi.

 

 

Odkurzacze bezworkowe Samsung – Ranking

 

 

Samsung VCD15RHNDCNC

 

Samsung VCD15RHNDCNC to bardzo nowoczesne i wydajne urządzenie, które pomoże Ci oczyścić każdy dywan w domu. Jest to szczególnie istotne, gdy posiadasz zwierzęta. Co więcej, specjalna technologia Twin Chamber System gwarantuje zwiększenie mocy ssania do 1300 W. Dzięki tej opcji, rozdzielenie zanieczyszczeń i powietrza odbywa się bardzo szybko. Za sprawą pojemnika o pojemności 2 l, odkurzacz jest bardzo wydajny.

Specjalny antyalergiczny filtr HEPA, w szybki i prosty sposób pozbywa się nie tylko widocznych śmieci, ale również grzybów i bakterii, zarówno z podłogi, jak i powietrza. Poza tym, prezentowany odkurzacz pomoże Ci pozbyć się kurzu, pleśni oraz odchodów roztoczy. Jest to szczególnie ważne, gdy masz w domu dzieci, bowiem te czynniki mogą wywołać alergię u malucha.

Dużą zaletą modelu jest dodatkowa szczotka, która znajduje się w zestawie. Służy ona do czyszczenia parkietów. Dzięki niej, nie musisz się martwić o zarysowania podłogi.

Dość ciekawym udogodnieniem jest to, że włączniki odkurzacza, jak również przyciski zmiany ssania zostały umieszczone na rączce urządzenia. Innowacja ta powstała w szczególności z myślą o osobach starszych, których chore kręgosłupy nie pozwalają na schylanie się.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu jest zdania, że model VCD15RHNDCNC to najlepszy odkurzacz bezworkowy w 2024 roku.

 

 

 

 

Samsung VC15QSNMARD

 

Odkurzacz Samsung VC15QSNMARD to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń na rynku. Cechuje się ono bardzo wysoką skutecznością odkurzania dywanów. Dobrze radzi sobie w mieszkaniach, gdzie przebywają zwierzęta. Przy pomocy tego modelu w prosty i szybki sposób usuniesz sierść swoich psów i kotów. Prezentowany sprzęt nadaje się również do odkurzania twardych podłóg. Bardzo istotne jest to, że nie musisz obawiać się o zarysowania paneli i innych drewnianych powierzchni.

Dużą zaletą sprzętu jest jego moc ssania, która wynosi 1300 W. Dzięki temu praca urządzenia jest znacznie sprawniejsza. W szybkim tempie możesz uporać się ze wszystkimi bakteriami, alergenami i zarazkami, które zamieszkują Twoją podłogę. Następnie, siła odśrodkowa sprawi, że zanieczyszczenia zostaną umieszczona w pojemniku, a czyste powietrze – wypuszczone. Warto zaznaczyć, że zapełnienie pojemnika nie wpływa na spadek siły ssania. Ponadto pojemność tego elementu wynosi aż 2 l, co w zupełności wystarczy, by posprzątać dość duże mieszkanie.

Bardzo istotne jest to, że model posiada specjalny filtr, który polecany jest alergikom. Jego umieszczenie w urządzeniu, gwarantuje jeszcze dokładniejsze usuwanie kurzu, bakterii i zarazków.

Prezentowany sprzęt cechuje się dość niskim poziomem hałasu, który wynosi 82 dB. Dzięki temu nie musisz się martwić, że Twoje porządki będą przeszkadzać reszcie domowników.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wielu z nich doceniło atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

 

 

 

 

Samsung VC06H70f0HD

 

Model Samsung VC06H70f0HD to urządzenie godne polecenia. Jedną z największych zalet produktu jest mała waga i kompaktowy rozmiar, co ułatwia nie tylko jego użytkowanie, ale również przechowywanie. Przyrządy o niewielkich gabarytach są zdecydowanie prostsze w prowadzeniu. Taka informacja na pewno ucieszy osoby starsze, które nie posiadają tak dużej siły. Kolejnym udogodnieniem, skierowanym do osób w podeszłym wieku jest umieszczenie włącznika oraz przełączników siły ssania na rączce urządzenia. Szczególnie zadowoli to osoby, które z powodu chorób kręgosłupa nie mogą się schylać.

Prezentowany model cechuje się dużą precyzją pracy. Jest to zasługa nowoczesnego czujnika kurzu, który pozwoli Ci wyczyścić miejsca, gdzie na pierwszy rzut oka nie widać zabrudzenia. O tym, że odkurzacz znalazł kurz, poinformuje Cię czerwona dioda umieszczona na rurze. Zmiana koloru na zielony oznacza, że dane miejsce zostało dokładnie wyczyszczone.

Model posiada bardzo wydajny filtr HEPA, który polecany jest osobom cierpiącym na alergie. Wychwytuje on nawet niewielkie cząsteczki kurzu, bakterie oraz odchody roztoczy, zarówno z dywanów, jak i powietrza. Dzięki temu pokoje w Twoim domu będą nie tylko czyste, ale również świeższe. W urządzeniu znajduje się filtr piankowy, który skutecznie zatrzyma wymienione elementy. Aby zapewnić mu długowieczność, wystarczy co jakiś czas opłukać go wodą.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu z nich doceniło niewielkie gabaryty oraz dużą skuteczność sprzątania. Zdaniem dużej ilości użytkowników, prezentowane modele to najlepsze odkurzacze bezworkowe Samsung, które są dostępne na rynku.

 

 

 

 

Jaki odkurzacz bezworkowy Samsung wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Zapewne każdy z nas ma swoją listę najbardziej niezbędnych sprzętów, bez których utrzymanie domu w czystości byłoby niemożliwe. Dla wielu z nas takim narzędziem jest odkurzacz. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić zarówno kafelki oraz parkiety, jak i dywany. Wadą korzystania z takich przyrządów jest częsta wymiana worków. Na szczęście takie rozwiązania stanowią przeszłość. Jeśli aktualnie rozważasz wymianę swojego sprzętu na nowy, w tym poradniku podpowiemy Ci, jak dokonać dobrego wyboru. Na jego końcu znajdziesz krótkie zestawienie, zawierające odkurzacze bezworkowe marki Samsung w dobrej cenie.

 

 

Koreańska firma Samsung jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zakres jej działań obejmuje produkcję telefonów komórkowych, telewizorów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów, samochodów, a także sprzętów AGD. Po wielu latach, nazwa Samsung stała się synonimem nowych technologii oraz precyzyjnej konstrukcji. Obecnie, marka ta jest głównym producentem ekranów LCD oraz nowoczesnych telefonów komórkowych na całym świecie. Konsumenci podkreślają, że zakupione sprzęty Samsunga są bardzo trwałe, zatem mogą być używane przez wiele lat.

Aby podjąć dobrą decyzję trzeba najpierw wyjaśnić, czym są i jak działają odkurzacze bezworkowe. W czasie pracy zasysają one powietrze i brud znajdujący się na naszych podłogach. Następnie, za sprawą dużej siły odśrodkowej, zebrane śmieci oraz kurz wrzucane są do specjalnego pojemnika, a czyste powietrze zostaje wydmuchane.

Decydując się na zakup odkurzacza, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Pierwszym z nich jest pojemnik urządzenia. Bardzo ważne są jego gabaryty, gdyż to one informują nas, jak dużą przestrzeń możemy jednorazowo odkurzyć. Im większe mamy mieszkanie, tym większy pojemnik powinien mieć nasz odkurzacz. Warto jednak wiedzieć, że z dużymi gabarytami, wiąże się również ciężar sprzętu. Jeśli waga modelu będzie zbyt duża, jego użytkowanie będzie bardzo niewygodne. Do dokładnego posprzątania kilkupokojowego domu, niezbędny będzie pojemnik o pojemności 2 l.

Kolejną rzeczą, która wymaga Twojej uwagi są znajdujące się w odkurzaczu filtry. To dzięki nim przyrząd bezworkowy jest tak wydajny. Pierwszym typem filtrów, jakie możemy spotkać w sprzętach tego typu to modele wodne. Są one przewidziane do domów, gdzie mieszkają alergicy. Cechują się dużą wydajnością i precyzją przy zbieraniu kurzu oraz alergenów. Należy pamiętać, by po każdy użytkowaniu dokładnie wyczyścić pojemnik.

Poza tym, filtry wodne nie nadają się do zbierania cieczy. Następnie mamy modele HEPA, które są najczęściej wybierane przez konsumentów. Bardzo precyzyjnie zatrzymują zanieczyszczenia, bakterie i grzyby, które znajdują się zarówno w powietrzu, jak i na podłodze. Ostatnim rodzajem filtrów są modele zmywalne. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich są montowane w odkurzaczach na stałe. Są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy opłukać je wodą po kilkukrotnym użyciu.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ