Najlepszy odkurzacz bezworkowy Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

 

Odkurzacze bezworkowe Zelmer – ranking

 

 

Zelmer Cito VC1202

 

Przedstawiamy Państwu odkurzacz bezworkowy Zelmer Cito VC1202. Jest to model zasilany akumulatorowo, dzięki czemu podczas sprzątania nie będzie nam przeszkadzał żaden kabel. Produkt ten możemy wykorzystać do uporządkowania trudno dostępnych miejsc, np. pod meblami. Czas jego pracy wynosi aż 28 minut.

Ładowanie akumulatorów tego sprzętu zajmie 6 godzin. Jest on wyposażony w filtr HEPA H10. Model ten pozwala nam pozbyć się zanieczyszczeń tak małych jak 0,3 mikrona.

Jego moc wynosi 100 W. Przyrząd posiada również wskaźnik pojemnika na odpady, dzięki któremu zaalarmuje nas, kiedy musimy go opróżnić. Jego pojemność wynosi 2,5 l. Tak duży pojemnik pozwala nam posprzątać nawet największą powierzchnię bez przerywania naszej pracy. Waga produktu to 3,2 kg.

Wyposażony jest dodatkowo w elektroszczotkę, która z łatwością pozbędzie się sierści z dywanów. Nie będziemy mieli żadnego problemu z przenoszeniem tego urządzenia w różne miejsca. Cito VC1202 jest to niewątpliwie najlepszy bezworkowy odkurzacz Zelmer w 2024 roku. Jest on ceniony za estetyczny wygląd, a także jakość wykonania.

 

 

 

 

Zelmer ZVC335ST

 

Warto zwrócić uwagę na odkurzacz bezworkowy Zelmer ZVC335ST. Posiada on moc 1000 W. Dzięki tak dużej mocy, możemy być pewni, że wyczyści nawet trudno dostępne zanieczyszczenia. Oprócz tego, pojemność jego pojemnika wynosi 3,5 l. Wystarczy to do odkurzenia całego naszego mieszkania za jednym razem.

Maszyna nie jest zbyt głośna, gdyż poziom jej hałasu wynosi najwięcej 80 dB. Jest to urządzenie działające na przewód o długości 6 m. Po skończonej pracy możemy go zwinąć, by nam nigdzie nie przeszkadzał. Co więcej, mimo tych wszystkich zalet, możemy znaleźć ten bezworkowy odkurzacz Zelmer w dobrej cenie.

Model ten posiada dwa filtry, które sprawią, że powietrze będzie bardzo dobrze przefiltrowane. Filtr możemy także łatwo oczyścić, przemywając go w wodzie.

Dodatkowo, produkt posiada miękkie koła. W efekcie, nie porysuje nam naszej podłogi i nie zostawi na niej żadnych śladów. Konsumenci cenią odkurzacz bezworkowy Zelmer ZVC335ST za jego niezawodność i korzystną cenę.

 

 

 

 

Zelmer QUIQ ZVC315HT

 

Kolejny w naszym rankingu model to Zelmer QUIQ ZVC315HT. Wyróżnia go kompaktowy rozmiar, przy czym jego waga to 4 kg. Jest on dzięki temu łatwy do przenoszenia. Jest to urządzenie o mocy 1000 W. Usunie ono najgłębiej osadzone brudy w dywanie lub innych powierzchniach do czyszczenia. Odkurzacz ten jest całkiem cichy, a poziom hałasu przez niego generowany wynosi od 76 dB do 80 dB.

W typie tym został zamontowany filtr HEPA. Zatrzyma on wszystkie grzyby i bakterie, znajdujące się w powietrzu. Produkt dostępny jest w kolorze srebrnym i szarym.

Jego roczne zużycie energii wynosi od 31 kWh do 40 kWh. Dzięki temu możemy również znacznie oszczędzić na prądzie. Wymiar pojemnika produktu wynosi 1,2 l, warto zatem pamiętać, aby często go opróżniać. Pomoże nam w tym wskaźnik jego zapełnienia.

W zestawie znajdziemy wiele wymiennych szczotek, np. z miękkim włosiem czy specjalną do dywanów. Umożliwi to nam odkurzenia różnego rodzaju powierzchni tym samym urządzeniem. Odkurzacz Zelmer QUIQ ZVC315HT zyskał uznanie, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi i dobrej jakości wykonania.

 

 

 

 

Jaki bezworkowy odkurzacz Zelmer wybrać ?

 

Do odkurzania potrzebne nam jest nie tylko solidne urządzenie, ale także takie, które pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze. Dlatego też model bezworkowy jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnego odkurzacza. Co najważniejsze, nie musimy martwić się o wymianę worków. Maszyna tego typu umożliwia filtrowania powietrza i oczyszczenia go z alergenów. Jest więc wspaniałą opcją dla alergików. Stworzyliśmy ten poradnik oraz ranking, który zawiera trzy najlepsze odkurzacze bezworkowe Zelmer, aby ułatwić Ci wybranie odpowiedniego urządzenia.

Firma Zelmer stała się znana dzięki produkcji odkurzaczy. Jej mottem jest niezawodność i trwałość. Dlatego nabywając produkty tej firmy, jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Zelmer jest obecny na naszym rynku od 1930 r. i od tego czasu wyrobił sobie miano wiodącego producenta AGD w Polsce. Firma ma bardzo duży wybór produktów. Zelmer został wyróżniony wieloma nagrodami, takimi jak Superbrands i Dobra Marka.

Najważniejszy przy wyborze odkurzacza bezworkowego jest filtr. Najpopularniejszy z nich to HEPA, czyli High Efficiency Particulate Air filter. Swoją popularność zawdzięcza bardzo efektywnemu zatrzymywaniu grzybów i bakterii, które znajdują się w powietrzu. Warto zaopatrzyć się w model, który posiada więcej niż jeden filtr. Dzięki temu, będzie lepiej spełniał swoje zadania. Filtr wodny jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię. Najlepiej zatrzymuje alergeny i kurz. Niestety, po każdorazowym użyciu odkurzacza jego pojemnik z wodą musi być oczyszczony i opróżniony. Jeżeli tego zaniechamy, to w wodzie mogą rozwijać się niebezpieczne bakterie. Za kupnem filtra zmywalnego przemawia łatwość jego czyszczenia. Wystarczy, co jakiś czas go wyjąć i opłukać.

Nie możemy zapomnieć o wyborze dobrej wielkości pojemnika. Wszystko zależy od powierzchni, jaką musimy odkurzyć. Jeżeli nasze mieszkanie jest duże, to oznacza, że potrzebujemy opakowania o pojemności, co najmniej 3 l. Wiąże się to jednak z większym ciężarem urządzenia, co może sprawić, że jego użytkowanie nie będzie komfortowe. W takim wypadku, lepiej wybrać odkurzacz o mniejszym pojemniku.

Dodatkowe wyposażenie może zwiększyć wygodę użytkowania odkurzacza. Dobrym pomysłem jest turboszczotka, która sprawi, że sierść bez większego wysiłku zostanie wchłonięta do maszyny. Jest to dobra opcja dla posiadaczy zwierząt w domu. Niektóre odkurzacze bezworkowe mają również opcję dołączania do nich worków.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ