Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Przeanalizowaliśmy oferty sklepów AGD i dokładnie porównaliśmy dostępne w nich produkty. Dzięki naszej analizie powstało zestawienie, z którego możesz się dowiedzieć, że jednym z najsolidniejszych odkurzaczy bezprzewodowych jest Dyson V8 Absolute. Dlaczego akurat ten sprzęt? Jego największą zaletą jest waga oraz wymiary. Odkurzacz nie jest duży i waży jedynie 2,5 kg, dlatego dotarcie do każdego miejsca w domu jest ułatwione. Tym bardziej że mniejszy odkurzacz można odczepić od głównego korpusu (model 2w1). Wybierz ten sprzęt, jeżeli jesteś alergikiem. Dobrze skonstruowany filtr zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia, które w normalnym odkurzaczu przedostałyby się z powrotem do powietrza. Warto zaznaczyć, że urządzenie ma pojemnik, w którym zbierają się zanieczyszczenia i dzięki temu nie mamy już problemu z wynoszeniem zapełnionych worków. Godnym uwagi modelem jest również Dyson V6 Total Clean. Jest to jeden z lepiej wykonanych odkurzaczy, który będzie działał przez bardzo długi czas. Wybierz go, jeśli potrzebujesz solidnego sprzętu na lata. Warto też wspomnieć o bardzo szybkim ładowaniu, dzięki któremu nie będziesz musiał długo czekać, aby skorzystać z odkurzacza.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Model ma dobrze wyprofilowaną rączkę, dzięki której odkurzanie jest wygodne. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze. Produkt jest szczelny i wyposażony w filtr, dzięki któremu sprawdzi się w domu alergików. Urządzenie dobrze zbiera kurz, a także sierść.

Difetto

Produkt nie jest przystosowany do zasysania większych śmieci, więc nie sprawdza się przy dużym bałaganie czy podczas remontu.

Conclusione

Odkurzacz waży 2,5 kg, jest dość lekki i łatwo się nim odkurza. Pełne ładowanie umożliwia do 40 minut pracy. Sprzęt ładuje się przez około 5 godzin. W szczotce odkurzacza zastosowano włókno węglowe, cechujące się dużą wytrzymałością. Dobrze zagarnia ono zabrudzenia.

Drugi wybór

Pregio

Urządzenie ma obudowę w dużej mierze odporną na uszkodzenia. Produkt ma w zestawie szczotki oraz ssawki do czyszczenia różnych powierzchni. Sprzęt jest wyposażony w zbiornik o pojemności 0,4 l, który bardzo łatwo się opróżnia.

Difetto

Sprzęt po pełnym naładowaniu działa jedynie przez 20 minut, więc nie nadaje się do wysprzątania całego domu, tylko do odświeżenia pomieszczenia czy niewielkich mieszkań.

Conclusione

Model jest zasilany przy pomocy baterii i wystarczą około 3 godziny, aby ją w pełni naładować. Sprzęt ma w zestawie stację dokująca, którą montuje się na ścianie. Odkurzacz waży 2,8 kg i wygodnie trzyma się go w dłoni.

Rozważ też

Pregio

Odkurzacz jest bardzo lekki, waży jedynie 2,11 kg, więc bez problemu można go obsługiwać. Sprzęt daje możliwość czyszczenia zarówno podłóg, jak i sufitów. Istnieje możliwość wybrania natężenia mocy, z jaką ma pracować odkurzacz, co pozwala na wyczyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni.

Difetto

Niektórzy uważają, że uchwyt mógłby być nieco lepiej wyprofilowany tak, aby można go było używać dwoma rękami. Wtedy łatwiej byłoby wyczyścić pajęczyny i kurz z sufitu.

Conclusione

Wymiary sprzętu to: 25 cm x 22,3 cm x 122 cm. Model ma zbiornik o pojemności 0,4 l. Zestaw zawiera szczotkę z włosiem nylonowym, które dobrze czyści różne podłoża oraz włóknami węglowymi, skutecznie zbierającymi kurz.

 

 

Odkurzacze bezprzewodowe Dyson – ranking

 

 

Dyson V8 Absolute

 

Przedstawiamy Dyson V8 Absolute, czyli bezprzewodowy odkurzacz, którego waga jest równa 2,6 kg. Jego przenoszenie nie jest trudne. Odpowiednio wyprofilowana rączka sprawia, że manewrowanie sprzętem jest w pełni komfortowe. Produkt zasilany jest akumulatorowo. Czas ładowania wynosi 5 godzin. Na pełnym naładowaniu produkt działa do 40 minut.

Wbudowany system 2 Tier Radial zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki temu odkurzacz poradzi sobie nawet z drobnym kurzem. Włosie z włókna węglowego jest odporne na uszkodzenia, a dodatkowo pozwala zebrać nawet te zanieczyszczenia, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach np. rogach. Do zestawu dołączony jest filtr HEPA chroniący przed rozprzestrzenianiem się pyłów, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Model Dyson V8 Absolute jest więc szczególnie polecany alergikom.

Prezentowany odkurzacz cechuje łatwa obsługa, solidne wykonanie i funkcjonalność. Dlatego też model ten cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup potwierdzają, że była to dobra inwestycja.

Dyson V8 Absolute to odkurzacz ręczny z filtrem HEPA. Jego waga wynosi 2,5 kg. Jest to model zasilany akumulatorowo.

 

Zalety

Filtr: Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz skutecznie zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia. Właśnie dlatego nie musimy się martwić, że podczas sprzątania dostaniemy ataku alergii. Odkurzacz pozwala również pozbyć się alergenów.

Wygodna obsługa: Sprzęt waży jedynie 2,5 kg. Operowanie nim nie jest problematyczne i można go łatwo transportować z miejsca na miejsce. Pomaga w tym również to, że sprzęt nie ma kabla, który mógłby ograniczać nasze ruchy podczas odkurzania.

Skuteczne odkurzanie: Sprzęt nadaje się do sprzątania podłóg i nie tylko. Wypięty z korpusu mniejszy odkurzacz może idealnie posprzątać powierzchnie znajdujące się trochę wyżej (półki lub meble tapicerowane). Z jego pomocą można również bez problemu oczyścić wnętrze samochodu.

Tryby: Odkurzacz może działać w 3 różnych trybach, co ułatwia sprzątanie. Oprócz trybu normalnego można wybrać ten z elektroszczotką oraz tryb Max.

Opróżnianie: Urządzenie nie ma worków, śmieci zbierają się w specjalnym pojemniku. Nie musimy więc już kupować worków, wystarczy oczyścić pojemnik.

 

Wady

Wciąganie: Odkurzacz ma problem z wciąganiem większych rzeczy bez trybu elektroszczotka lub Max. Praca w specjalnym trybie krótko trwa, dlatego większe okruszki trzeba szybko sprzątać.

 

 

 

 

Dyson V6 Total Clean

 

Godnym uwagi produktem jest Dyson V6 Total Clean. Jego wymiary są następujące: 20,8 cm x 25 cm x 126,8 cm. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Czas potrzebny do jego naładowania wynosi ok. 3,5 h. Sprzęt działa przez 20 minut. Model waży 2,8 kg.

Do zestawu dołączona została stacja dokująca. Jest ona przeznaczona do montażu na ścianie. To wygodne rozwiązanie, z którego korzystają przede wszystkim osoby mieszkające w małych mieszkaniach. Odkurzacz ma wbudowany system 2 Tier Radial, który pozwala wychwycić nawet drobne zanieczyszczenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dom będzie idealnie czysty.

W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat modelu Dyson V6 Total Clean. Konsumenci, którzy mają to urządzenie w swoich domach wypowiadają się na jego temat pochlebnie. Wśród atutów sprzętu wyróżniają cichą pracę i łatwe użytkowanie. Zaletą jest także odporna na uszkodzenia obudowa.

Dyson V6 Total Clean to odkurzacz o mocy 350 W. Jego waga wynosi 2,8 kg. Produkt jest wyposażony w pojemnik na zanieczyszczenia.

 

Zalety

Wykonanie: Elementy, z których odkurzacz został wykonany, są bardzo solidne. Niełatwo je uszkodzić podczas sprzątania, więc mamy pewność, że sprzęt będzie nam w nim pomagał przez bardzo długi czas.

Filtr: Odkurzacz wyposażony w filtr wciąga do środka wszystkie uczulające substancje i zatrzymuje je we wnętrzu. Jest to bardzo dobry model dla alergików, którzy nie muszą już wdychać alergenów.

Czyszczenie: Możesz zapomnieć o wymienianiu worków. Wystarczy, że z pomocą jednego przycisku otworzysz pojemnik, wysypiesz zawartość i go przemyjesz.

Ładowanie: Ładowanie baterii trwa jedynie 3,5 godziny. Jest to jeden z najlepszych wyników, jeżeli chodzi o odkurzacze zasilane akumulatorowo.

 

Wady

Nasada pojemnika: Niektóre osoby zauważyły, że pojemnik czasem zatyka się u nasady. Musimy uważać, aby podczas otwierania śmieci się nie wysypały i nie pobrudziły danej powierzchni.

 

 

 

 

Dyson Digital Slim

 

Chcesz kupić odkurzacz bezprzewodowy Dyson w dobrej cenie? Jeśli tak, zapoznaj się z opisem modelu Dyson Digital Slim. Moc ssania tego sprzętu wynosi 28 W. Produkt radzi sobie z usuwaniem dużych, a także niewielkich, mało widocznych zanieczyszczeń. Dzięki temu możemy utrzymać swoje mieszkanie w idealnej czystości.

Wymiary urządzenia są następujące: szerokość – 25 cm, wysokość – 121,6 cm i głębokość – 22,3 cm. Jego waga wynosi niewiele ponad 2 kg, więc przenoszenie modelu jest proste. Rączka odkurzacza jest masywna, co sprawia, że odkurzanie zarówno podłóg, jak i sufitów jest bardzo proste. Nie musimy się martwić o to, że nie utrzymamy odkurzacza w powietrzu, albo będzie on chwiał się na boki i utrudniał sprzątanie.

Prezentowany sprzęt zasilany jest akumulatorowo. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi ok. 20 minut. Pojemność worka na nieczystości wynosi 0,4 l. Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat tego odkurzacza. Uważają, że jest on łatwy w przechowywaniu, a jego obsługa nie sprawia problemów.

Dyson Digital Slim to odkurzacz o mocy 350 W. Pojemność pojemnika na odpady wynosi 0,4 l. To dobry odkurzacz bezprzewodowy Dyson do 1300 zł, zasilany akumulatorowo.

 

Zalety

Waga: Opisywany odkurzacz waży jedynie 2,5 kg. Sprzątanie z jego pomocą nawet przez dłuższy czas nie będzie dla nas problemem. Przemieszczanie sprzętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły.

Działanie: Po naładowaniu sprzęt może pracować nawet przez 40 minut. Jest to czas wystarczający, aby bez pośpiechu dokładnie wyczyścić wszystkie pomieszczenia w domu.

Wygoda: Odkurzacz ma dobrze wyprofilowane uchwyty, dzięki którym czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc nie jest wyzwaniem. Możemy też odłączyć sprzęt od korpusu i używać go do sprzątania mebli oraz wnętrza samochodu.

 

Wady

Głośność: Według niektórych osób odkurzacz jest stosunkowo głośny i może przeszkadzać, kiedy np. chcemy posprzątać, podczas gdy dziecko śpi.

 

 

 

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy Dyson wybrać?

 

Zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Jeśli tak, zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu. Jak powszechnie wiadomo, sprzęty tego typu są niezwykle funkcjonalne i dobrze radzą sobie z usuwaniem nieczystości na różnych powierzchniach. Jeśli jednak chcemy kupić niezawodny model, musimy dokładnie przeanalizować dostępne na rynku produkty. W tym krótkim poradniku przedstawiamy najważniejsze informacje, o których warto pamiętać wybierając się na zakupy. Tekst wzbogaciliśmy o zestawienie prezentujące najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Dyson.

 

 

Zdecydowaliśmy się przedstawić urządzenia Dyson, ponieważ jest to ceniona przez konsumentów firma. Ma ona długoletnią tradycję i duże doświadczenie w produkcji odkurzaczy. W jej ofercie znajdują się funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia sprzęty.

Kupując bezprzewodowy odkurzacz warto bliżej przyjrzeć się akumulatorowi. To on umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego podłączania do sieci. Warto, aby akumulator był pojemny i oferował długi czas pracy. Dostępne na rynku produkty działają przeważnie około 20 minut. Pozwala to na posprzątanie średniej wielkości mieszkania. Jeśli mamy duży dom, warto rozejrzeć się za modelami, które mają dłuższy czas pracy (np. 40 minut). Należy wziąć pod uwagę także to, ile będziemy musieli ładować urządzenie przed jego użyciem. Zwykle czas do tego potrzebny wynosi ponad 3 godziny.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson w 2024 roku ma wygodną, dobrze wyprofilowaną rączkę. Zapewnia to komfortową pracę i chroni przed bólem dłoni. Umożliwia także swobodne manewrowanie sprzętem, a tym samym dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Równie ważna jest dołączona do zestawu szczotka. Powinna być ona zrobiona z odpornych na uszkodzenia tworzyw i mieć gęste włosie. Dzięki temu pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń. Jeśli wybieramy sprzęt do swojego domu, warto pamiętać także o filtrach. Są one istotne przede wszystkim dla alergików. Odkurzacze, które je posiadają, minimalizują rozprzestrzenianie się pyłów i drobnoustrojów w trakcie pracy. Najczęściej urządzenia wyposażone są w filtr HEPA lub Lifetime. Są one wytrzymałe i należycie spełniają swoje zadania.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ