Najlepszy odkurzacz samochodowy Bosch

Ostatnio aktualizowane: 23.06.21

 

Ciekawi Cię, który z odkurzaczy samochodowych marki Bosch jest obecnie najbardziej popularny? Dowiesz się tego po przeczytaniu naszego rankingu. Za najlepszy sprzęt w 2021 roku uznano model Bosch BHN20110, który jest lekki i można nim wygodnie manewrować. Umieszczony wewnątrz obudowy zbiornik na zanieczyszczenia łatwo się opróżnia, a co istotne, nie masz przy tym kontaktu z zebranym wcześniej kurzem. Zaletą odkurzacza jest też to, że ma wskaźnik poziomu naładowania baterii, więc nie musisz się zastanawiać, kiedy możesz odłączyć sprzęt od ładowarki. Urządzenie jest zasilane niklowo-metalowo-wodorkowym akumulatorem, bez substancji wpływających negatywnie na środowisko naturalne. Drugie miejsce w zestawieniu należy do odkurzacza Bosch PAS 18V-LI. Dołączono do niego ssawkę szczelinową i dyszę do podłóg, które mogą Ci się przydać w czasie sprzątania. Po naładowaniu baterii sprzęt może działać bez przerwy przez 20 minut. Ponieważ urządzenie ma dobrze wyprofilowaną, pokrytą antypoślizgową gumą rękojeść, możesz je pewnie chwycić.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Model jest zasilany akumulatorem, wewnątrz którego nie ma substancji wpływających negatywnie na środowisko naturalne. Odkurzacz jest mały, więc pozwala na dotarcie do wszystkich zakamarków w aucie. Poza tym urządzenie ma wytrzymałą, odporną na uszkodzenia obudowę.

Difetto

Odkurzacz jest zasilany akumulatorowo, więc wymaga regularnego podłączania do ładowarki. Całkowity czas ładowania sprzętu trwa zbyt długo, bo nawet 16 godzin.

Conclusione

Urządzenie wyposażono we wskaźnik naładowania baterii, dlatego nie trzeba się zastanawiać, kiedy należy odłączyć je od ładowarki. Wewnątrz sprzętu znajduje się pojemny zbiornik na zanieczyszczenia, przy opróżnianiu go nie mamy kontaktu z zebranym kurzem. Odkurzacz ma w komplecie dyszę szczelinową umożliwiającą posprzątanie w wąskich szczelinach.

Drugi wybór

Pregio

Odkurzacz można wykorzystać nie tylko do sprzątania w aucie, ale również w domu. W komplecie znajdziemy dyszę szczelinową i dyszę do podłóg. Sprzęt ma dobrze wyprofilowany uchwyt, który został pokryty materiałem o antypoślizgowych właściwościach.

Difetto

Model w czasie pracy generuje hałas na poziomie 80 dB. To oznacza, że wydawane przez niego dźwięki mogą być zbyt drażniące.

Conclusione

Sprzęt waży 1,3 kg. Po całkowitym naładowaniu akumulatora urządzenie może działać przez 20 minut bez przerwy. To powinno wystarczyć na posprzątanie w samochodzie. Odkurzacz ładnie się prezentuje, ponieważ ma zieloną obudowę z kontrastowymi, czerwonymi przyciskami i logo producenta. Nie jest ona podatna na zarysowania i pęknięcia.

Rozważ też

Pregio

Sprzęt wyposażono w zbiornik na zanieczyszczenia, którego pojemność wynosi 0,7 l. Oznacza to, że podczas sprzątania nie musimy go co kilka minut opróżniać. Urządzenie ma w zestawie elastyczny wąż ssący, rurę ssącą i dwie dysze.

Difetto

Po naładowaniu baterii odkurzacz działa w trybie bezprzewodowym przez 7 minut. To może nie wystarczyć, aby posprzątać w samochodzie bądź domu.

Conclusione

Urządzenie wyróżnia się dużą mocą ssania, którą zapewniają wytwarzane w środku trzy rotacyjne strumienie powietrza. Sprzęt bez akumulatora waży ok. 1,3 kg. Nie jest to duży odkurzacz, dlatego z jego pomocą możemy posprzątać we wszystkich trudno dostępnych miejscach. Co ważne, podczas opróżniania zbiornika nie mamy kontaktu z zanieczyszczeniami.

 

 

Odkurzacze samochodowe Bosch – Ranking

 

 

Bosch BHN20110

 

Przedstawiamy Bosch BHN20110 – odkurzacz zasilany niklowo-metalowo-wodorkowym akumulatorem. Bateria nie ma substancji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Sprzęt po pełnym naładowaniu może działać bez przerwy przez 16 minut, co powinno wystarczyć na odkurzenie siedzeń w aucie. Urządzenie waży ok. 1 kg.

Ponieważ sprzęt ma kompaktowe wymiary (36,8 cm x 11 cm x 13,8 cm), z łatwością dotrzemy do wszystkich zakurzonych zakamarków. Odkurzacz wyposażono w pojemnik na zanieczyszczenia, który można bez trudu opróżnić, nie mając przy tym kontaktu z zebranym kurzem. Ładowanie akumulatora trwa od 12 godzin do 16 godzin. Aby mieć pewność, że możemy odłączyć urządzenie od ładowarki, wystarczy spojrzeć na wskaźnik naładowania baterii na obudowie.

Odkurzacz został doceniony przez wiele osób nie tylko ze względu na to, że jest lekki i mały, ale także z uwagi na zmywalny filtr. Jego czyszczenie jest bardzo proste i warto to robić regularnie, aby sprzęt działał efektywnie. Urządzenie ma solidną obudowę i wygodny uchwyt.
Urządzenie Bosch BHN20110 waży 1 kg, a jego wymiary to: 36,8 cm x 11 cm x 13,8 cm. Odkurzacz jest zasilany niklowo-metalowo-wodorkową baterią, która po naładowaniu gwarantuje do 16 minut pracy.

 

Zalety

Niewielkie wymiary: Sprzęt jest na tyle mały, że pozwala na dotarcie do wszystkich trudno dostępnych miejsc i pozbycie się kurzu.

Łatwe opróżnianie zbiornika: Opróżnianie zbiornika na zanieczyszczenia jest łatwe, nie mamy przy tym kontaktu z zebranym kurzem.

Solidna obudowa: Wykonana z tworzywa sztucznego obudowa odkurzacza wykazuje odporność na pęknięcia, przetarcia i zarysowania.

Wymienna końcówka: Do modelu dołączono dyszę szczelinową, z pomocą której możemy poodkurzać we wszystkich narożnikach lub w przestrzeni między siedzeniami.

Wskaźnik ładowania baterii: Umieszczony na obudowie wskaźnik ładowania baterii pokazuje, kiedy można odłączyć sprzęt od ładowarki.

 

Wady

Za długi czas ładowania: Ładowanie akumulatora odkurzacza zajmuje od 12 godzin do nawet 16 godzin. Według większości osób trwa to za długo.

 

 

 

 

Bosch PAS 18V-LI

 

Ręczny odkurzacz Bosch PAS 18V-LI jest nie tylko stworzony dla miłośników porządków samochodowych, ale także domowych. Urządzenie to oznaczone zostało jako Green Technology Inside, czyli jest ekologiczne. Produkt nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale także pozwala zaoszczędzić. Tego odkurzacza ręcznego możesz spokojnie używać w domu, ponieważ posiada najwyższej jakości filtrację.

Umożliwi Ci ona odkurzanie zanieczyszczeń wraz ze znajdującymi się w kurzu alergenami. Urządzenie jest akumulaturowe i działa z mocą 24 W. Dodatkowo produkt jest w zaopatrzony w technologię SensorBagless, która przez czujnik monitorujący odkurzanie sprawi, że urządzenie samo dostosuje moc działania w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Odkurzacz jest cichy, więc także chroni Twój słuch przed dodatkowym, nieprzyjaznym hałasem. Urządzenie zostało dokładnie przetestowane tak, aby spełniło Twoje oczekiwania.

Ponad to najwyższa jakość produktu sprawi, że będzie Ci ono służyło przez lata. Dodatkowym atutem odkurzacza jest turboszczotka. Jest ona obrotowa i działa dzięki zasysaniu powietrza. Szczotka ta bez najmniejszego problemu poradzi sobie z dywanem, czy też wnętrzem samochodu. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu są zadowoleni z jego efektywności. Idealnie sprawdza się w domu i samochodzie.

Model Bosch PAS 18V-LI może pracować przez 20 minut bez przerwy (po całkowitym naładowaniu baterii). Ten dobry odkurzacz samochodowy Bosch do 250 zł waży 1,3 kg.

 

Zalety

Przydatne akcesoria: Razem z urządzeniem dostajemy w komplecie przydatne akcesoria. Mowa tu o ssawce szczelinowej pozwalającej na dotarcie do wszystkich zakamarków oraz dyszy umożliwiającej odkurzenie podłóg.

Wygodna rękojeść: Rękojeść sprzętu jest dobrze wyprofilowana, a co ważniejsze, pokryto ją antypoślizgową gumą. To sprawia, że możemy pewnie chwycić odkurzacz.

Długi czas pracy: 20 minut to stosunkowo długi czas pracy w porównaniu do innych sprzętów przeznaczonych do odkurzania w samochodzie. Z pomocą urządzenia z pewnością uda nam się szybko posprzątać w aucie.

Ładny design: Odkurzacz ma obudowę z tworzywa sztucznego w zielonym kolorze. Są na niej czerwone przyciski i logo producenta. Sprzęt ładnie się prezentuje i nie jest podatny na uszkodzenia.

 

Wady

Za głośno pracuje: Poziom generowanego przez odkurzacz hałasu wynosi ok. 80 dB. To oznacza, że sprzęt jest zbyt głośny.

 

 

 

 

Bosch Gas 18V-1

 

Bosch Gas 18V-1 to produkt najwyższej jakości, który ułatwi każdemu sprzątanie w domu, samochodzie, a nawet warsztacie, czy przy pracach remontowych. Ten ręczny odkurzacz sprawi, że bez najmniejszego problemu, szybko pozbędziesz się brudu, kurzu lub pyłu. Ergonomiczna obudowa produktu oraz waga równa 0,7 kilograma sprawi, że z łatwością dokładnie odkurzysz każde miejsce. Na pewno znajdziesz swobodnie kąt dla tego odkurzacza. Jest on niewielki i można go położyć po pracy jak żelazko. Odkurzacz posiada: rurę oraz dyszę do odkurzania podłóg, elastyczny wąż i dysza do fug.

Pojemnik na pył i inne zanieczyszczenia ma pojemność równą 0,7 litra. Aby pozbyć się jego zawartości, gdy jest pełny, wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, który otwiera przednią klapę, a następnie opróżnić pojemnik. Dodatkowo pojemnik, jak i filtr możesz swobodnie zdjąć, a następnie umyć ręcznie lub w zmywarce.

Przez to, że odkurzacz jest bezprzewodowy, możesz bez najmniejszego problemu dostać się w każde miejsce w samochodzie. Dodatkowe końcówki ułatwią precyzyjne sprzątanie. Osoby, które zakupiły Bosch Gas 18V-1 są zadowolone z jego poręczności i efektywnego sprzątania w warsztacie roboczym, domu, czy samochodzie.

Bosch Gas 18V-1 to odkurzacz o wymiarach: 14,2 cm x 18,4 cm x 12,1 cm. Urządzenie waży 1,3 kg (bez akumulatora), a po naładowaniu może działać bez przerwy przez 7 minut.

 

Zalety

Pojemny zbiornik na zanieczyszczenia: Zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność 0,7 l, dlatego nie wymaga zbyt częstego opróżniania. Warto dodać, że podczas wyrzucania zebranego kurzu można uniknąć zabrudzenia rąk.

Praktyczność: Sprzęt możemy wykorzystać do posprzątania w samochodzie, a także w domu. Z jego pomocą na pewno dotrzemy do wszystkich zakamarków. Do urządzenia dołączono: elastyczny wąż, dyszę podłogową, wąską dyszę oraz rurę ssącą.

Duża moc ssania: To, co wyróżnia odkurzacz, to duża moc ssania zapewniająca efektywne działanie. Odpowiadają za to trzy silne, rotacyjne strumienie powietrza wytwarzane wewnątrz obudowy urządzenia.

 

Wady

Za szybko się rozładowuje: Biorąc pod uwagę to, że bateria odkurzacza rozładowuje się po 7 minutach sprzątania, możemy mieć problem aby zdążyć z poodkurzaniem w aucie lub domu.

 

 

 

 

Jaki odkurzacz samochodowy Bosch wybrać?

 

Firma Bosch została założona w 1886 roku i funkcjonowała jako warsztat. Z czasem rozszerzyła swoją działalność i poza techniką motoryzacyjną oraz przemysłową zaczęła zajmować się produkcją różnego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego. Produkty marki Bosch zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i wyposażone są zawsze w nowoczesną technologię.

 

 

Odkurzacze samochodowe to świetne urządzenia, które gwarantują nam pozbycie się kurzu i brudu z samochodu. Taki produkt jest dużo bardziej komfortowy w użyciu w porównaniu ze zwykłym odkurzaczem. Przez to, że odkurzacze samochodowe mają niewielkie rozmiary, łatwiej jest poruszać się z nimi w środku auta. Dodatkowo też nie musisz się męczyć z uciążliwym i opornym sprzętem do czyszczenia, jaki oferują stacje paliwowe.

Gdy decydujemy się na zakup odkurzacza samochodowego, to w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jakość sprzętu oraz materiałów, z których został on zrobiony. Jeśli produkt jest markowy, to z reguły nie musimy się bać o marną wydajność i jakość. Dlatego też najlepsze odkurzacze samochodowe Bosch spokojnie powinny zaspokoić potrzeby klienta.

Istnieją dwa rodzaje odkurzaczy samochodowych. Pierwszy działa za pomocą podłączenia go do gniazda samochodowego oraz drugi, który działa bezprzewodowo po naładowaniu akumulatora. Oczywiście odkurzacze, które działają przez podłączenie są mniej praktyczne. Uniemożliwiają one dostanie się w każde miejsce w samochodzie. Dodatkowo kabel przy odkurzaniu często przeszkadza i plącze się. Najlepszy odkurzacz samochodowy Bosch w 2021 roku, to zdecydowanie taki, który działa bezprzewodowo. Jeśli zdecydujesz się na produkt tego typu, to na pewno ułatwisz sobie komfortowe i porządne czyszczenie samochodu. Przy zakupie produktu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na moc jego działania, a także maksymalną ilość czasu odkurzacza przy całkowitym naładowaniu akumulatora. Dobrze też, gdy urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odkurzacz powinien mieć także ergonomiczny kształt oraz niewielkie rozmiary, żeby był poręczny. Dobrym dodatkiem są także różnego rodzaju końcówki wymienne. Z ich pomocą praca może być dużo szybsza i bardziej efektywna. Przy zakupie odkurzacza samochodowego istotna jest także pojemność zbiornika. Jeśli będzie on zbyt mały, to możesz być zirytowany ciągłym jego opróżnianiem.

Dodaj komentarz

0 Commentaires