Najlepsza pralka ładowana od góry Candy

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Urządzenie nie pobiera dużo prądu, dlatego nie trzeba martwić się, że przy częstym użytkowaniu rachunki za energię znacznie wzrosną. Pralka ma opcję szybkiego prania, która oszczędza nasz czas. Zaletą jest solidne wykonanie, które pozwala sądzić, że sprzęt posłuży nam na długo.

Difetto

Model dosyć głośno pracuje, zwłaszcza w momencie wirowania na najszybszych obrotach. Dlatego, aby nie zakłócić spokoju współlokatorów lepiej nie prać wcześnie rano lub późno wieczorem.

Conclusione

Pralka ma wymiary: 85 cm x 60 cm x 40 cm. Całkowita ładowność urządzenia podczas jednego prania wynosi 7 kg. Jest to model, którego maksymalna prędkość wirowania jest równa 1200 obr./min. Akcesorium wyposażono w funkcję opóźnionego startu.

Drugi wybór

Pregio

Technologia Smart Touch umożliwia sterowanie pralką za pomocą smartfona lub tabletu. Model dostosowuje zużycie wody oraz energii do ilości ubrań w bębnie. W związku z tym możemy prać niewiele tkanin i mieć pewność, że nasze rachunki nie wzrosną.

Difetto

Część osób uważa, że pralka powinna mieć większą ładowność. Ich zdaniem 6 kg to zbyt mało. W urządzeniu nie ma też blokady rodzicielskiej, która zwiększyłaby bezpieczeństwo użytkowania.

Conclusione

Jest to sprzęt, w którym pranie ładowane jest od góry. W związku z tym oszczędzamy sporo miejsca w łazience. Model ma 3 opcje szybkiego prania, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu. Wymiary pralki wynoszą: 86,5 cm x 60 cm x 40 cm.

Rozważ też

Pregio

Jedną z opcji modelu jest blokada rodzicielska, dzięki której żadne dziecko nie zmieni ustawień podczas pracy urządzenia. Dużym atutem sprzętu jest nieskomplikowana obsługa, każdy sobie z nią poradzi. Ponadto pralka cechuje się niezwykle cichą pracą.

Difetto

Urządzenie nie jest wyposażone w funkcję samego wirowania. Pralka ma bardzo mały wyświetlacz, z którego nie zawsze da się odczytać niezbędne informacje.

Conclusione

Jest to urządzenie, które nie zajmuje dużo miejsca, a jego wymiary są następujące: 85 cm x 60 cm x 40 cm. Pralka nie pobiera dużo prądu. Pojemność modelu wynosi 8 kg, a maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr./min.

 

 

Pralki ładowane od góry Candy – ranking

 

 

Candy CST 372L-S

 

Wiele osób wypowiada się pozytywnie na temat pralki Candy CST 372L-S. Dlatego też w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tego produktu. Jest to urządzenie o wymiarach: głębokość – 60 cm, szerokość – 40 cm i wysokość – 85 cm, a jego ładowność jest równa 7 kg. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr./min.

Klasa energetyczna pralki to A+++. Oznacza to, że sprzęt nie pobiera dużo prądu, więc nie musisz się obawiać, że Twoje rachunki za energię znacznie się zwiększą po zakupie tego produktu. Użytkownik ma możliwość wybrania kilku programów pracy urządzenia. Wśród nich jest opcja szybkiego prania, która okazuje się niezwykle użyteczna, jeśli chcemy zaoszczędzić czas.

Konsumenci bardzo cenią to, że pralka ma opcję opóźnionego startu. W efekcie przed wyjściem do pracy możemy ustawić urządzenie, tak aby po powrocie do domu ubrania były świeże i gotowe do rozwieszenia. Zaletą produktu jest również solidne wykonanie – obudowa jest łatwa w czyszczeniu, a na jej powierzchni nie widać zarysowań.

 

 

 

 

Candy CLT 272L-S

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu CLT 272L-S. Jest to pralka Candy ładowana od góry w dobrej cenie, dlatego cieszy się popularnością wśród konsumentów. Produkt ma obudowę w kolorze białym, która została wykonana z dobrych gatunkowo tworzyw. W związku z tym nie musimy się martwić, że po kilku miesiącach użytkowania na sprzęcie pojawią się zarysowania i nie będzie on wyglądał atrakcyjnie.

Prezentowana pralka ma następujące wymiary: szerokość – 40 cm i głębokość – 60 cm, a jej pojemność to 7 kg. Maksymalna prędkość wirowania jest równa 1200 obr./min. Dużą zaletą urządzenia jest to, że samodzielnie dobiera ono ustawienia adekwatnie do wielkości załadunku. W ten sposób możemy oszczędzić wodę i energię elektryczną – jeśli chcemy wyprać małą ilość ubrań, cykl prania nie będzie zbyt długi.

Użytkowanie produktu jest bezpieczne. Model ma zabezpieczenie przed zalaniem. Wiele osób zaznacza, że sprzęt nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy, co powoduje, że nie jest uciążliwy dla domowników i przeszkadzać im w codziennych czynnościach.

 

 

 

 

Candy CVST G384DM

 

Jeśli szukasz pojemnej pralki, która nie zajmuje dużo miejsca, polecamy Twojej uwadze Candy CVST G384DM. Wymiary modelu są następujące: 60 cm x 40 cm x 85 cm, więc sprzęt będzie odpowiedni także do małych mieszkań. Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr./min., a pojemność modelu wynosi 8 kg.

Klasa energetyczna urządzenia to A+++. Oznacza to, że produkt nie pobiera dużo prądu, dlatego jest przyjazny dla środowiska. Kupując ten model nie musisz się obawiać o zbyt wysokie rachunki za energię. Sprzęt ma blokadę rodzicielską, która uniemożliwia zmianę ustawień w trakcie pracy. Jest to niezwykle przydatna opcja dla osób posiadających małe dzieci.

Komentarze konsumentów na temat modelu Candy CVST G384DM są pozytywne. Użytkownicy doceniają fakt, że urządzenie jest funkcjonalne, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Co więcej, produkt cechuje cicha praca.

 

 

 

 

Jaką pralkę ładowaną od góry Candy wybrać?

 

Pralka to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Jeśli jednak chcemy, aby produkt służył nam przed długi czas, musimy wybrać dobrej jakości model. Chcemy ułatwić Ci podjęcie decyzji, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik. Jego tematem są pralki ładowane od góry. Zdecydowaliśmy się przyjrzeć bliżej tego typu produktom, ponieważ są one funkcjonalne, a co najważniejsze nie zajmują dużo miejsca, dlatego będą odpowiednie także do małych mieszkań.

Poza poradnikiem znajdziesz w naszym artykule także zestawienie, w którym przedstawiamy najlepsze pralki Candy ładowane od góry. Wybraliśmy urządzenia tej marki, ponieważ oferuje ona dobrej jakości AGD. Sprzedawane przez Candy sprzęty są solidnie wykonane i łatwe w obsłudze.

Kupując pralkę musimy przede wszystkim sprawdzić jej parametry. Mowa tu m.in. o dokładnych wymiarach urządzenia. Przed wybraniem konkretnego modelu trzeba dokładnie wymierzyć miejsce, w którym chcemy go postawić. Najczęściej konsumenci wybierają produkty o szerokości 40 cm – 50 cm. Konieczne jest także sprawdzenie ładowności pralki. Osoby mieszkające samotnie lub z partnerem z pewnością będą zadowolone z zakupu urządzenia o pojemności ok. 4-6 kg. Jeśli jednak w naszym domu mieszka więcej osób, dobrym wyborem będzie pralka o ładowności powyżej 7 kg. Zwróćmy także uwagę na klasę energetyczną urządzenia. Dobrym wyborem są modele energooszczędne, czyli te w klasie energetycznej A, A+, A++ i A+++. Te ostatnie są najbardziej przyjazne dla środowiska i pobierają mało prądu.

Dobrej jakości produkt musi być funkcjonalny, dlatego też najlepsza pralka Candy ładowana od góry w 2024 roku ma wiele ciekawych opcji, które ułatwiają pranie. Jedną z nich jest możliwość ustawienia startu prania na konkretną porę. Kolejną, przydatną funkcją jest blokada uniemożliwiająca zmianę ustawień w trakcie pracy – korzystają z niej przede wszystkim osoby, które mają małe dzieci. Niektóre pralki Candy automatycznie dostosowują parametry urządzenia do ilości prania. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas (długość cyklu prania uzależniona jest od ilości ubrań), ale też pieniądze (mniejsze rachunki za energię).

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ