Najlepsza pralka automatyczna Samsung

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

Pralki automatyczne Samsung od lat cieszą się ogromnym uznaniem ze strony użytkowników. Ma to związek z tym, że jakość wykonania tego typu urządzeń jest bardzo dobra. W rezultacie sprzęty uznawane są za bezawaryjne i efektywne. Jaka pralka marki Samsung jest uznawana za najlepszą? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym rankingu. Na jego szczycie uplasował się model Samsung Eco Bubble WF60F4EFW0W. Ta pralka automatyczna została wykonana z największą starannością. Sprzęt ma wiele udogodnień np. zapamiętywanie ostatnich ustawień. Użytkownik nie musi więc za każdym razem na nowo programować urządzenia. Model jest energooszczędny. Przydatną opcją jest szybkie pranie. Wspomniany program trwa zaledwie 15 minut. Z pewnością chciałbyś poznać także opisy innych ciekawych urządzeń. Drugie miejsce w przygotowanym przez nas rankingu zajmuje pralka automatyczna Samsung AddWash Slim WW60K42138W. Ma ona dobrej jakości silnik, który się nie przegrzewa, ani nie generuje zbyt dużego hałasu podczas pracy. Model jest łatwy w obsłudze i nie pobiera dużo prądu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Specjalny generator bąbelków bardzo dobrze rozprasza detergent, dzięki czemu dostaje się on w każde miejsce podczas prania. Specjalny system Smart Check sam wyszukuje problem, jeżeli pralka uległa awarii, więc nie musimy od razu dzwonić po mechanika.

Difetto

Małe części garderoby, na przykład skarpetki, często dostają się do uszczelki przy drzwiach, więc zaleca się stosowanie worka na bieliznę.

Conclusione

Jest to pralka wyposażona w kilka programów, dzięki którym można wyprać różnego rodzaju pranie. Sprzęt jest ładowany od frontu. Prędkość prania wynosi 1000 obrotów na minutę. Szerokość sprzętu to 60 cm, a głębokość - 40 cm.

Drugi wybór

Pregio

Pralka ma specjalną funkcję AddWash, która pozwala na dodawanie ubrań w trakcie trwania prania. Sprzęt jest inteligentny i sam dobiera ilość wody oraz szybkość prania na podstawie ilości ubrań włożonych do bębna.

Difetto

Niektórym osobom przeszkadza dźwięk informujący o zakończeniu prania. Według użytkowników jest on bardzo głośny. Oprócz tego po wypraniu ubrania są bardzo wymięte.

Conclusione

Wsad prezentowanej pralki wynosi 6 kg. Specjalna obudowa redukuje wibracje oraz hałas, więc nie musimy się martwić, że pralka będzie przeszkadzać innym domownikom. Dzięki ceramicznej gałce pralka nie ulega uszkodzeniom.

Rozważ też

Pregio

Ładowność pralki wynosi 7 kg, więc można umieścić w niej stosunkowo dużo brudnych ubrań. Sprzęt ma funkcję czyszczenia bębna, dzięki czemu jest on zawsze utrzymany w czystości. Obsługa pralki jest łatwa.

Difetto

Wiele osób donosi, że prezentowany sprzęt jest hałaśliwy. Według użytkowników pralka przeszkadza w normalnych czynnościach, szczególnie wtedy, kiedy jest ona umieszczona w małym mieszkaniu.

Conclusione

Szybkość prania wynosi 1400 obrotów na minutę. Pralka ma kilka programów, w tym bardzo szybki, który trwa jedynie 39 minut. Klasa energetyczna sprzętu to A+++. Pralka jest ładowana od frontu.

 

 

Pralki automatyczne Samsung – ranking

 

 

Samsung Eco Bubble WF60F4EFW0W

 

W naszym zestawieniu postanowiliśmy uwzględnić pralkę automatyczną Samsung Eco Bubble WF60F4EFW0W. Jest to urządzenie, które zdobyło wiele pozytywnych recenzji Internautów, co stanowi dowód na to, że warto w nie zainwestować. Model został wyposażony w praktyczny LEDowy wyświetlacz, który ułatwia wybranie interesujących nas ustawień.

Wymiary pralki automatycznej są następujące: 60 cm x 45 cm x 85 cm. W bębnie mieści się maksymalnie 6 kg ubrań. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1000 obrotów na minutę. Urządzenie ma kilka programów prania. Przydatnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli w naszym domu mieszkają małe dzieci, jest blokada rodzicielska. Program szybkiego prania pozwala na odświeżenie garderoby w zaledwie 15 minut.

Opinie na temat prezentowanej pralki automatycznej są przychylne. Użytkownicy, którzy na co dzień korzystają z urządzenia, zapewniają, że jest ono efektywne i cicho pracuje. Wśród zalet wymienia się także estetyczny design i funkcjonalność. Należy docenić też szybki program prania.

Eco Bubble WF60F4EFW0W to dobra pralka automatyczna Samsung do 1200 zł. Urządzenie ma wymiary: 60 cm x 45 cm x 85 cm. Maksymalny wsad wynosi 6 kg.

 

Zalety

Energooszczędność: Model jest w klasie energetycznej A+++. W rezultacie sprzęt jest uznawany za energooszczędny. Nawet jeśli bardzo często będziemy robić pranie, nie ma obaw, że rachunki za wodę i prąd znacznie wzrosną.

Szybkie pranie: Urządzenie ma program szybkiego prania pozwalający na odświeżenie ubrań w zaledwie 15 minut. Jest to przydatne dla osób, które mają mało czasu na domowe obowiązki.

Poradnik ze wskazówkami: Jak wskazują użytkownicy, dołączony do zestawu poradnik ze wskazówkami, jak korzystać z pralki, okazuje się bardzo przydatny.

Technologia Diamond Drum: Bęben ma opływowy kształt (Diamond Drum), co wpływa na efektywność pracy urządzenia. Dzięki temu pralka lepiej pozbywa się wszelkich zabrudzeń. Warto dodać, że specjalnie wyprofilowane otwory, które swoim kształtem przypominają diamenty, skutecznie zabezpieczają delikatne tkaniny przed uszkodzeniem.

Pamięć ostatniego cyklu: Sprzęt zapamiętuje ustawienia ostatniego cyklu. Jeśli często korzystamy z tego samego programu, okazuje się to sporym udogodnieniem.

 

Wady

Panel sterowania: Czasami zdarza się, że panel sterowania się zacina, co może nieco utrudniać sprawną i szybką obsługę urządzenia.

 

 

 

 

Samsung AddWash Slim WW60K42138W

 

Samsung AddWash Slim WW60K42138W to pralka automatyczna w klasie energetycznej A+++. Oznacza to, że model nie pobiera do pracy dużo prądu i jest przyjazny środowisku. Urządzenie wyposażono w silnik Digital Inverter. Jest on solidnie wykonany i cechuje go spora efektywność. Dodatkowo element ten nie generuje nadmiernego hałasu.

Pralka wykonuje do 1200 obrotów na minutę. Maksymalny wsad wynosi 6 kg. Wymiary urządzenia są następujące: 60 cm x 45 cm x 85 cm. Model ma bęben Diamond Drum, który ma specjalnie wyprofilowany kształt. Otwory o zaokrąglonych brzegach skutecznie chronią ubranie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Czujniki Fuzzy Logic kontrolują temperaturę i czas prania, jak również sprawdzają efektywność płukania. W razie potrzeby automatycznie zmieniają ustawienia sprzętu.

Wiele osób uważa, że warto kupić pralkę automatyczną Samsung AddWash Slim WW60K42138W. Zdaniem użytkowników urządzenie dobrze radzi sobie z usuwaniem nawet uporczywych zabrudzeń. Model jest łatwy w obsłudze i ma wiele przydatnych rozwiązań (np. możliwość dodawania ubrań do bębna w trakcie prania).

Pralka Samsung AddWash Slim WW60K42138W ma wymiary: 60 cm x 45 cm x 85 cm. Maksymalny wsad jest równy 6 kg. Klasa energetyczna sprzętu to A+++.

 

Zalety

Dodawanie ubrań w czasie prania: Użytkownik ma możliwość dodawania ubrań do pralki niezależnie od cyklu prania. Jest to bardzo przydatne, jeśli zapomnimy wsadzić do bębna bluzki czy spodni, które są nam szybko potrzebne.

Wentylacja: Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowe drzwi, które można lekko uchylić. To pozwala na łatwe wentylowanie bębna.

Funkcja Aktywnej Piany: Model ma funkcję Aktywnej Piany. Polega ona na tym, że w trakcie pracy urządzenia jest dodatkowy cykl namaczania, który pozwala wniknąć środkom piorącym głęboko w tkaniny, pozbawiając ich tym samym uporczywych zabrudzeń.

Silnik: Pralka została wyposażona w silnik Digital Inverter, który odznacza się sporą efektywnością. Dodatkową zaletą jest to, że cicho pracuje, gwarantując spory komfort użytkowania Samsung AddWash Slim WW60K42138W.

 

Wady

Melodyjka informująca o skończonym cyklu prania: O zakończonej pracy urządzenia użytkownik jest informowany za pomocą melodyjki. Zdaniem niektórych osób nie jest ona zbyt przyjemna.

 

 

 

 

Samsung QuickDrive WW70M644OBW

 

Jeśli poszukujesz efektywnie działającej pralki automatycznej, polecamy Twojej uwadze model Samsung QuickDrive WW70M644OBW. Urządzenie uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wynika to z tego, że pralka skutecznie wypłukuje pozostałości detergentów, które mogłyby podrażnić delikatną skórę maluszka.

Wymiary pralki to: 60 cm x 60 cm, a jej ładowność jest równa 7 kg. Prędkość urządzenia wynosi do 1400 obrotów na minutę. Model ma opcję automatycznego czyszczenia bębna. Pozwala ona w łatwy sposób zachować idealną czystość we wnętrzu urządzenia. Sprzęt ma program Super Szybki. W 39 minut pozwala on skutecznie wybrać nawet do 5 kg ubrań. Warto dodać, że urządzeniem można sterować z poziomu swojego telefonu.

Samsung QuickDrive WW70M644OBW to pralka automatyczna, która zyskała wiele pochlebnych komentarzy od użytkowników. Model jest uznawany za efektywny i funkcjonalny. Sprzęt skutecznie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń z różnych tkanin i okazuje się delikatny nawet dla bardzo miękkich i cienkich materiałów.

Samsung QuickDrive WW70M644OBW to pralka automatyczna w klasie energetycznej A+++. Wymiary sprzętu to: 60 cm x 60 cm, a jego ładowność jest równa 7 kg.

 

Zalety

Czyszczenie bębna: Model ma funkcję czyszczenia bębna. W rezultacie możemy być pewni, że pralka w środku jest pozbawiona zanieczyszczeń, co przekłada się na jej większą efektywność. Nie ma obaw o to, że z bębna będzie rozprzestrzeniał się nieprzyjemny zapach.

Dodatkowy natrysk wody: Urządzenie ma funkcję Speed Spray, która oznacza dodatkowy natrysk wody. Dzięki niej można skrócić czas potrzebny na płukanie ubrań, bez strat dla efektywności prania.

Łatwe sterowanie: Użytkownik może sterować sprzętem z poziomu swojego smartfona, niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje.

 

Wady

Montaż: Dla osób, które nigdy wcześniej nie montowały pralki, instalacja Samsung QuickDrive WW70M644OBW może okazać się trudnym zadaniem.

 

 

 

 

Jaką pralkę automatyczną Samsung wybrać?

 

Jeśli stoisz przed wyborem pralki do domu, polecamy Twojej uwadze przygotowany przez nas krótki poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy mają najlepsze pralki automatyczne Samsung oraz poznasz 3 godne polecenia modele, które dzięki swej atrakcyjnej cenie i solidnemu wykonaniu spotkały się z uznaniem wśród konsumentów.

W naszym artykule prezentujemy produkty marki Samsung. Wybór właśnie tej firmy nie jest przypadkowy. Jest ona jednym z największych przedsiębiorstw dostarczających na rynek produkty elektroniczne. Co za tym idzie, ma ona bogate doświadczenie i z roku na rok udoskonala swoje urządzenia tak, by były one bardziej funkcjonalne. Decydując się na zakup pralki Samsung, możesz mieć pewność, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

Bardzo ważną kwestią, od której zależy wysokość naszych rachunków, jest klasa energetyczna. Określana jest ona w skali od A do G. Produkty oznaczone literą A są najbardziej energooszczędne. Dodatkowe oznaczenia w postaci plusów, czyli A+, A++ oraz A+++ sugerują, że sprzęt pobiera jeszcze mniej energii. Wybór tego rodzaju urządzenia jest nie tylko gwarancją niskich opłat, ale także przyczynia się do ochrony naszego środowiska.

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że najlepsza pralka automatyczna Samsung w 2024 roku ma odpowiednio dobraną do potrzeb użytkowników ładowność. Jeśli w domu mieszka większa liczba osób, konieczny okazuje się zakup produktu o pojemności 7 kg – 8 kg. Dla mieszkających samotnie, bądź we dwoje powinno wystarczyć urządzenie, w którym zmieści się ok. 5 kg prania.

Będąc w sklepie, należy także zwrócić uwagę na dostępne w interesującym nas modelu funkcje. Warto, aby pralka posiadała opcję opóźnionego startu. Dzięki temu będziemy mogli ustawić pranie na dowolnie wybraną godzinę i cieszyć się świeżymi ubraniami np. po przyjściu z pracy. Ciekawym rozwiązaniem są również programy dedykowane określonym tkaninom oraz szybkie prania trwające zwykle 15 lub 30 minut.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ