Najlepsze żelazko Russell Hobbs

Ostatnio aktualizowane: 14.07.24

 

 

Żelazka Russell Hobbs – ranking

 

 

Russell Hobbs 20630-56 Power Steam Ultra

 

Russell Hobbs 20630-56 Power Steam Ultra to żelazko pozwalające wyprasować nawet najtrudniejsze zagniecenia, gdyż ma mocne uderzenie pary – 210g/min. Jednocześnie możemy regulować intensywność pary, tak aby bezpiecznie wyprasować nawet bardzo delikatne tkaniny. Ceramiczna stopa płynnie posuwa się po materiale i jest łatwa w pielęgnacji. Ponadto została zakończona ostrym dzióbkiem, co ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc.

Spory zbiornik z dużym otworem wlewowym został doceniony przez dużą grupę konsumentów. Swoją uwagę zwrócili oni także na spryskiwacz pozwalający zwilżyć ubrania. Do zbiornika nie musimy wlewać wyłącznie wody destylowanej, gdyż żelazko ma system zapobiegający osadzaniu się kamienia i jest wyposażone w funkcję samoczyszczenia.

Moc sprzętu to aż 3100 W, co wpływa na szybkość nagrzewania, wydajność pracy i wspomniany, mocny wyrzut pary. Konsumenci w swoich recenzjach podkreślają również, że prezentowane żelazko jest dobrze wyprofilowane i dobrze się nim prasuje. Ułatwia to także długi, 3 m przewód, który nie krępuje naszych ruchów, również wtedy, gdy prasujemy w pionie.

 

 

 

 

Russell Hobbs Supreme Steam Pro 2397156

 

Russell Hobbs Supreme Steam Pro 2397156 to model o mocy 2600 W, który szybko się nagrzewa i pozwala na prasowanie nawet mocno pogniecionych ubrań wykonanych ze sztywnych materiałów. Ceramiczna stopa dobrze sunie po tkaninach i jest łatwa w pielęgnacji.

Urządzenie ma szereg ciekawych rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy, w tym system automatycznego wyłączenia po pewnym czasie bezczynności, alarm włączający się w momencie, gdy żelazko za długo jest ustawione w pozycji poziomej, a także blokadę kapania.

Urządzenie w komorze ma sztyft, który się wyjmuje i oczyszcza z kamienia, co pozwala używać wody z kranu, a nie wyłącznie destylowanej, chociaż zaleca się wcześniejsze przefiltrowanie wody, aby żelazko działało bezawaryjnie przez długi czas. Pojemność zbiornika na wodę to 310 ml. Sprzęt wytwarza 40 g pary na minutę i ma opcję uderzenia pary – 145 g/min. Model wyposażono w spryskiwacz i dość długi, 2-metrowy kabel niekrępujący ruchów. Wielu konsumentów podkreśla, że to żelazko Russell Hobbs w dobrej cenie jest solidne. Poza tym model ceniony jest za wydajną pracę, a także łatwość czyszczenia.

 

 

 

 

Russell Hobbs Auto Steam Pro 22523-56

 

Żelazko Russell Hobbs Auto Steam Pro 22523-56 o mocy 2400 W szybko się nagrzewa i doskonale dopasowuje wyrzut pary do ustawionej temperatury. Urządzenie daje też możliwość prasowania w pionie. Mocne uderzenie pary to 130 g/min, a stałe 45 g/min.

W sprzęcie zastosowano szereg popularnych rozwiązań jak system Anti-Calc zapobiegający osadzaniu kamienia, kilku stopniową regulację temperatury prasowania oraz system przeciw kapaniu wody. Sprzęt ma zbiornik na wodę o pojemności 320 ml.

Wygodny, dobrze wyprofilowany uchwyt w połączeniu z ceramiczną stopą, którą dobrze sunie się nawet po opornych materiałach, sprawiają, że prasowanie nie jest nieprzyjemną czynnością. Czyszczenie wnętrza zbiornika, jak i stopy nie sprawia większego problemu. Urządzenie ma dość długi, wygodny kabel, nieograniczający ruchów. Wiele osób pisząc recenzje sprzętu, podkreśla, że jest on nie tylko wydajny, ale też atrakcyjny i co najważniejsze – niedrogi.

 

 

 

Jakie żelazko Russell Hobbs wybrać?

Żelazko jest wręcz niezbędnym urządzeniem w każdym domu. Jeśli jest dobrze wybrane, znacznie usprawnia prasowanie, przez co czynność ta staje się przyjemniejsza. Chcąc ułatwić Ci zakup żelazka, prezentujemy krótki poradnik ze wskazówkami. Mamy nadzieję, że dzięki niemu uda Ci się kupić najlepsze żelazko Russell Hobbs w 2024 roku. Zapewne zastanawiasz się, dlaczego postanowiliśmy skupić się wyłącznie na sprzętach Russell Hobbs. Ma to związek z kilkoma kwestiami. Po pierwsze jest to marka mająca w swojej ofercie szereg małego AGD, cechującego się niską awaryjnością. Kolejna sprawa – atrakcyjna cena i jej stosunek do jakości urządzeń, jak również ilość zastosowanych w nich funkcji.

 

 

Zacznijmy od mocy, która jest pierwszy parametrem podawanym w opisach produktów. Czy powinna być jak najwyższa? Owszem, im moc jest wyższa, tym lepiej, bo urządzenie szybciej się nagrzewa i jest wydajniejsze. Najlepsze żelazka Russell Hobbs mają moc od 2000 W do nawet 3200 W. Oczywiście, możesz kupić słabszy sprzęt, o mocy mniejszej niż 1000 W, ale wybierz go tylko wtedy, gdy ma pełnić funkcję żelazka podróżnego, inaczej szybko przekonasz się, że niski pobór mocy wcale nie jest oszczędnością.

Spory zbiornik na wodę jest wygodny, ale pamiętaj, że bardzo duże żelazko ze zbiornikiem o pojemności prawie 600 ml, waży zdecydowanie więcej niż to, które ma pojemnik 300 ml. Ważne jest to, aby uzupełnianie go nie stanowiło dla użytkownika większego problemu. Kolejna kwestia to system odkamieniania zbiornika i płyty żelazka. Nowoczesne sprzęty są w niego wyposażone, mają również opcję zapobiegania kapaniu wody, automatyczne wyłączanie po pewnym czasie bezczynności oraz alarm dźwiękowy, gdy długo nie podnosimy urządzenia do pozycji pionowej.

Na komfort prasowania wpływają jeszcze inne czynniki. Jest to wygodny uchwyt, dobrze wyprofilowana, ceramiczna stopa, którą łatwo się czyści oraz długi kabel zasilający. Wiele osób ceni sobie także urządzenia, które mają szeroki zakres regulacji mocy prasowania, aby można było bezpiecznie wyprasować delikatne tkaniny, jak i bez problemu rozprasować zagniecenia na bardzo wymagających tkaninach.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ