Najlepsze stacje parowe Braun

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

 

Stacje parowe Braun – ranking

 

 

Braun CareStyle 7 IS 7056

 

Jeśli potrzebujesz sprzętu o dużej mocy, który pozwoli Ci efektywnie prasować ubrania, poznaj opis Braun CareStyle 7 IS 7056. Prezentowana stacja parowa ma moc równą 2400 W. Oznacza to, że żelazko dobrze radzi sobie z wygładzaniem nawet grubych tkanin. Warto zwrócić uwagę na mocny wyrzut pary, który wynosi aż do 450 g na minutę.

Żelazko ma solidnie wykonaną stopę Saphir. Jest ona wysoce odporna na zarysowania. Jej powierzchnia została pokryta sześcioma różnymi powłokami kryjącymi. Jak wskazuje producent, stopa jest do 4 razy twardsza od stali nierdzewnej. Dzięki technologii iCare nie musimy się obawiać o przypalenie ubrań. Urządzenie automatycznie ustawia bezpieczną temperaturę dla danego rodzaju tkaniny.

Konsumenci są zadowoleni z zakupu Braun CareStyle 7 IS 7056. Znajdujące się w zestawie żelazko ma dobrze wyprofilowaną stopkę. Ostry czubek sprawia, że dokładne wygładzenie miejsc wokół guzików jest bardzo łatwe. Docenić trzeba też możliwość prasowania w pionie.

 

 

 

 

Braun CareStyle 7 IS 7156

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć stacji parowej Braun CareStyle 7 IS 7156. Model ma 3 tryby pracy: iCare – który polega na tym, że sprzęt automatycznie dobiera temperaturę do rodzaju prasowanej tkaniny, TURBO – pozwalający wygładzić nawet najgrubsze tkaniny, a jednocześnie pozbyć się z nich bakterii i ECO – zmniejszający zużycie energii nawet do 30%.

Moc urządzenia wynosi 2400 W. Żelazko ma następujące wymiary: 40 cm x 28 cm x 23 cm, a jego waga jest równa 4,9 kg. Długość kabla zasilającego wynosi 1,6 m. Żelazko ma stopę Eloxal 3D PLUS, która nie jest podatna na zarysowania. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje opcja Auto-off. Jak nietrudno się domyślić, sprzęt automatycznie się wyłącza, co pozwala zapobiec niebezpiecznym sytuacjom.

Osoby, które zdecydowały się kupić Braun CareStyle 7 IS 7156, najbardziej doceniają skutecznie działający system Fast Clean. Dzięki niemu wewnątrz żelazka nie osadza się trudny do usunięcia kamień, który mógłby wpływać negatywnie na efektywność działania sprzętu.

 

 

 

 

Braun CareStyle Compact IS 2044VI

 

Interesuje Cię stacja parowa Braun w dobrej cenie? Polecamy Twojej uwadze model CareStyle Compact IS 2044VI. Jest to urządzenie o kompaktowych wymiarach. W związku z tym na jego zakup mogą zdecydować się także osoby, które nie mają zbyt dużo wolnego miejsca w swoim domu. Producent wskazuje, że podstawa stacji parowej mieści się na jednej kartce A4.

Moc żelazka jest równa 2200 W. Stały wyrzut pary wynosi 120 g na minutę, a silne uderzenie – 350 g na minutę. Użytkownik ma możliwość wykorzystywania sprzętu do prasowania w pionie. Zbiornik na wodę o pojemności 1,3 l pozwala na nieprzerwaną pracę trwającą przed ok. 1,5 h. Jest to dobry wynik.

Według Internautów prezentowana stacja parowa to dobrej jakości sprzęt. Jego zaletami są: kompaktowe wymiary, niewielka waga i efektywność działania. Dobrze wyprofilowany uchwyt przy żelazku znacznie ułatwia manewrowanie urządzeniem.

 

 

 

 

Jaką stację parową Braun wybrać?

 

Chcesz, aby prasowanie ubrań nie zajmowało Ci zbyt dużo czasu? W takim razie powinieneś zastanowić się nad zakupem stacji parowej. Wiemy, że wybór tego typu urządzeń jest bardzo duży, co rodzi pewne wątpliwości w głowach konsumentów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym wskazujemy najważniejsze cechy, jakie powinny wyróżniać dobrej jakości sprzęt. Na końcu artykułu znajduje się ranking, a w nim najlepsze stacje parowe Braun.

 

 

W Twojej głowie pewnie pojawiło się pytanie: dlaczego wybraliśmy produkty tej marki? Nie wymaga to szczególnych wyjaśnień. Urządzenia Braun cieszą się dobrymi opiniami wśród użytkowników. Ich zdaniem sprzęty od tego producenta cechuje: solidne wykonanie, efektywność działania i łatwość użytkowania.

Jednym z najważniejszych parametrów żelazka z generatorem pary jest jego moc. Jeśli będzie ona odpowiednio duża, będziemy mogli prasować nawet najgrubsze tkaniny, mając przy tym pewność, że zostaną one idealnie wygładzone. Zaleca się, aby wspomniany parametr wynosił co najmniej 2000 W. Jeśli moc żelazka będzie nieco mniejsza, nie powinniśmy się bardzo przejmować. Musimy mieć jednak na uwadze to, że prasowanie może nam zająć nieco więcej czasu. Ważnym zagadnieniem jest także wyrzut pary, który w standardzie powinien wynosić ponad 100 g na minutę. Najlepsza stacja parowa Braun w 2024 roku ma także funkcję mocnego wyrzutu pary (ponad 300 g na minutę), która przydaje się szczególnie w momencie prasowania bardzo pogniecionych ubrań.

Przy zakupie stacji parowej powinniśmy wziąć pod uwagę także bezpieczeństwo użytkowania. Zakupiony przez nas sprzęt powinien mieć funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki niej nie będziemy musieli się zastanawiać, czy wyłączyliśmy urządzenie ze źródła zasilania. Warto zainwestować w żelazko z funkcją automatycznego dostosowywania temperatury grzania do typu prasowanej tkaniny. Technologia ta w przypadku urządzeń marki Braun nazywa się iCare. Automatyczne dobieranie ustawień znacznie ogranicza ryzyko przypalenia ubrań. Wybrane przez nas żelazko powinno mieć solidną stopę, która została dodatkowo zabezpieczona specjalnymi powłokami ochronnymi.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ