Najlepsza parownica do ubrań Philips

Ostatnio aktualizowane: 21.06.21

 

Na naszej stronie znajdziesz ranking najlepszych parownic do ubrań Philips. Aby przygotować wspomniany artykuł przeanalizowaliśmy dokładnie opublikowane w Internecie opinie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, które z oferowanych przez producenta modeli są najczęściej polecane przez użytkowników. Na pierwszym miejscu w zestawieniu znalazła się parownica do ubrań Philips Steamer GC440/47. Ma ona stosunkowo dużą moc, dlatego zyskała miano efektywnego sprzętu. Urządzenie ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu jego przechowywanie nie stanowi problemu. Użytkownik ma możliwość prasowania zarówno w pionie, jak i w poziomie. Do kompletu dołączono szczotkę przeznaczoną do grubych tkanin. Przy użyciu steamera wyprasujemy więc nie tylko bluzki, ale także kurtki dżinsowe czy płaszcze. Warto poznać także pozostałe propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się parownica do ubrań Philips Steam&Go GC299/40. Jej moc wynosi 1000 W, a pojemność zbiornika na wodę to 60 ml. Urządzenie szybko usuwa zagniecenia, a do tego neutralizuje bakterie i nieprzyjemne zapachy. Sprzęt ma kompaktowe wymiary, dlatego jest łatwy w przechowywaniu. W razie potrzeby możemy spakować go do walizki i zabrać na wakacyjny wyjazd.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Dzięki innowacyjnej technologii PureStream możesz dokładnie wyprasować każde zagniecenie na Twojej koszuli. System usuwający kamień zapewnia trwałość produktu oraz zapobiega zbrudzeniu ubrań. Prasowanie może odbywać się w poziomie oraz pionie, dzięki czemu uzyskasz lepsze rezultaty. Żelazko ma zbiornik 200 ml, który umożliwia dłuższe prasowanie.

Difetto

Urządzenie ma krótki przewód mierzący 1,9 m długości, który ogranicza swobodę ruchów w trakcie prasowania. Ponadto jego niska moc wydłuża czas prasowania naszych ubrań.

Conclusione

Jest to produkt odpowiedni do codziennego użytku, jak i na wyjazdach. Uniwersalna wielkość zbiornika na wodę (200 ml) nie obciąża żelazka i gwarantuje wygodę prasowania. Żelazko ma w zestawie szczotkę do ubrań oraz torbę do transportu i przechowywania.

Drugi wybór

Pregio

Urządzenie wytwarza ciągły strumień pary (do 20 g/min) i skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. W komplecie znajdziemy dodatkową nakładkę ze szczotką do grubszych tkanin, która nadaje się do prasowania płaszczy i kurtek.

Difetto

Kabel zasilający jest długi, ale jednocześnie podatny na plątanie. Z tego powodu manewrowanie sprzętem nie dla wszystkich osób jest w pełni komfortowe.

Conclusione

Moc sprzętu wynosi 1000 W, a czas nagrzewania to ok. 60 sekund. Parownica jest lekka, ma długą rękojeść. Pojemność zbiornika na wodę jest równa 60 ml. Urządzenie nie jest trudne w obsłudze. Płytę, z której wydobywa się para możemy bez obaw dociskać do prasowanych tkanin bez ryzyka ich przypalenia.

Rozważ też

Pregio

Sprzęt ma duży zbiornik na wodę (o pojemności 1,8 l), jak również długi wąż parowy wykonany z solidnego materiału. Model wyposażono też w długą deskę do prasowania. Urządzenie można wykorzystać do odświeżenia płaszczy, firanek czy zasłon.

Difetto

Całkowita wysokość urządzenia to 173 cm. Niektórzy kupujący narzekają, że nie mają możliwości schowania sprzętu do szafy, przez co ten się kurzy.

Conclusione

Parownica pozwala na prasowanie w poziomie i pionie. Jej moc jest równa 1800 W, a długość przewodu zasilającego to 1,6 m. Sprzęt ma funkcję usuwania kamienia, co przedłuża jego trwałość. Z pomocą modelu można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z ubrań.

 

 

Parownice do ubrań Philips – ranking

 

 

Philips Steamer PureSteam GC440/47

 

Urządzenie Philips Steamer PureSteam GC440/47 ma moc 1500 W. Zostało ono wyposażone w zbiornik na wodę o pojemności 0,2 l, a także pompkę elektryczną. W zestawie wraz z parownicą otrzymujemy specjalną nakładkę ze szczotką. Służy ona do prasowania ubrań uszytych z grubych materiałów (np. kurtek i płaszczy).

Parownica jest gotowa do pracy po upływie ok. 60 sekund. Pozwala ona pozbyć się nieprzyjemnego zapachu papierosów czy potu ze wszystkich rodzajów tkanin, także tych delikatnych. Wspomniany model jest zasilany sieciowo. Ma on kabel o długości 1,9 m. Wymiary urządzenia to: 29,7 cm x 17,2 cm x 13,1 cm.

Opinie konsumentów na temat opisanej wyżej parownicy są pochlebne. Sprzęt został doceniony przede wszystkim za poręczność i łatwe użytkowanie. Dużym atutem produktu jest funkcja Quick Calc Release. Pozwala ona usunąć kamień z pojemnika na wodę.

Philips Steamer GC440/47 to parownica do ubrań o mocy równej 1500 W. Wymiary sprzętu są następujące: 29,7 cm x 17,2 cm x 13,1 cm. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,9 m.

 

Zalety

Pompka elektryczna: Parownica została wyposażona w praktyczną pompkę elektryczną, która zdecydowanie ułatwia prasowanie. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby para zaczęła wydobywać się z urządzenia w sposób ciągły.

Zbiornik: Wiele osób zapewnia, że zbiornik można łatwo uzupełnić. Wszystko ze względu na duży otwór wlewowy.

Prasowanie w pionie i w poziomie: Prezentowane urządzenie pozwala na prasowanie zarówno w pionie, jak i w poziomie. W efekcie jest bardzo funkcjonalnym sprzętem.

Pojemnik na kamień: Model ma wbudowany pojemnik na kamień. To do niego zbiera się osad, co sprawia, że czyszczenie sprzętu nie jest trudne. Jeśli będziemy systematycznie czyścić zbiornik, możemy być pewni, że urządzenie posłuży nam przez długi czas.

Szczotka: W zestawie otrzymujemy szczotkę, która jest przeznaczona do prasowania grubszych tkanin.

 

Wady

Waga: Niektóre osoby wskazują, że sprzęt jest stosunkowo ciężki, przez co utrzymanie go w dłoni może okazać się męczące.

 

 

 

 

Philips Steam&Go GC299/40

 

Godnym uwagi sprzętem jest Philips Steam&Go GC299/40 o mocy 1000 W wytwarzający ciągły strumień pary wodnej do 20 g/min. Możemy wykorzystać go nie tylko do prasowania ubrań, ale też ich odświeżania. Urządzenie daje możliwość pozbycia się nieprzyjemnego zapachu z tkaniny, a także zneutralizowanie niemal do 100% bakterii.

Czas nagrzewania parownicy to ok. 60 sekund. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 60 ml, a długość przewodu zasilającego to 2 m. Urządzenie pozwala uniknąć przypadkowego przypalenia prasowanych ubrań, możemy bez obaw przykładać głowicę do materiału. W zestawie otrzymujemy dodatkową nakładkę ze szczotką do grubszych tkanin, która pomaga w usunięciu zmechaceń i zanieczyszczeń.

Podstawowe zalety urządzenia to: kompaktowe wymiary, lekkość oraz brak konieczności rozkładania deski do prasowania. Ponieważ parownica szybko się nagrzewa, możemy wyprasować ubranie tuż przed wyjściem z domu. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzęt zabrać ze sobą w podróż. Nie powinien on zająć za dużo miejsca w walizce.
Model Philips Steam&Go GC299/40 ma moc 1000 W. Wytwarza on strumień pary do 20 g/min. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 60 ml.

 

Zalety

Nakładka do grubszych tkanin: W komplecie razem z parownicą dostajemy nakładkę ze szczotką przeznaczoną do prasowania grubszych tkanin. Dzięki niej możemy oczyścić płaszcze, kurtki czy marynarki z kurzu i zmechaceń.

Usuwa nieprzyjemne zapachy: Sprzęt służy nie tylko do prasowania, ale też usuwania z tkanin nieprzyjemnego zapachu papierosów, jedzenia, spalin itp. Co więcej, para wodna umożliwia zneutralizowanie do 99,9% bakterii.

Prasowanie w pionie: Nie musimy rozkładać deski, aby wyprasować ubrania. Mogą one wisieć na wieszakach, gdyż urządzenie działa tak samo efektywnie w poziomie, jak i pionie.

Mieści się w walizce: Parownica nie jest duża, dlatego możemy spakować ją do walizki i zabrać na wakacyjny wyjazd. To dobry model dla osób często wyjeżdżających w delegacje.

 

Wady

Plączący się kabel: Kabel ma odpowiednią długość, ale według części użytkowników jest za bardzo podatny na plątanie.

 

 

 

 

Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

 

Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 to parownica o mocy 1800 W, która została wyposażona w 1,8 l zbiornik na wodę. Urządzenie nagrzewa się w mniej niż 60 sekund, co oznacza, że po podłączeniu do prądu jest szybko gotowe do użycia. Sprzęt ma 3-stopniową regulację strumienia pary wodnej, sposób jego działania można dostosować do rodzaju prasowanej tkaniny.

Do urządzenia zostały dołączone praktyczne akcesoria: rękawica ochronna, długa deska do prasowania, szczotka oraz wieszak. Obsługa sprzętu nie jest trudna. Funkcja EasyRinse zapobiega powstawaniu osadu kamiennego, co zmniejsza podatność parownicy na awarie. Prezentowany model ma ruchomą głowicę parową i długi przewód zasilający.

Kupujący docenili sprzęt przede wszystkim za poręczność. Manewrowanie urządzeniem nie jest trudne, możemy je bez trudu utrzymać w jednej dłoni. Ponadto parownica sprawia, że prasowanie ubrań nie jest już tak nieprzyjemną czynnością. Skutecznie usuwa ona zagniecenia z cienkich, a także grubszych materiałów.

Parownica Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 ma 1,8 l pojemnik na wodę. Wytwarza ona strumień pary do 35 g/min. Moc urządzenia to 1800 W.

 

Zalety

Pojemny zbiornik: Jedną z najczęściej podkreślanych zalet modelu jest pojemny zbiornik na wodę. Nie ma potrzeby częstego uzupełniania go, również podczas prasowania większej ilości ubrań. Wpływa to pozytywnie na komfort używania sprzętu.

Regulacja strumienia pary: Urządzenie ma 3-stopniową regulację strumienia pary. To daje nam możliwość dostosowania sposobu jego działania do rodzaju prasowanego materiału. Nie trzeba się obawiać, że parownica nie poradzi sobie z usunięciem uporczywych zagnieceń z grubszego żakietu czy zasłony.

Krótki czas nagrzewania: Czas nagrzewania sprzętu to ok. 45 sekund, dlatego możemy szybko wyprasować ubranie, nawet tuż przed wyjściem do pracy lub na ważne spotkanie.

 

Wady

Kłopotliwe przechowywanie: Nie dla wszystkich osób jest to wygodny w przechowywaniu model. Całkowita wysokość urządzenia to 173 cm, dlatego może nie zmieścić się w szafie.

 

 

 

 

Philips Steam&Go GC332/67

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez parownicy do ubrań Philips Steam&Go GC332/67. Jest to urządzenie o stosunkowo dużej mocy 1200 W, dlatego działa efektywnie. Radzi sobie z prasowaniem nie tylko cienkich, ale także grubych, mocno pogniecionych materiałów.

Sprzęt został wyposażony w podgrzewaną płytkę, która umożliwia prasowanie w poziomie. To czyni model bardziej funkcjonalnym. Urządzenie ma pompkę elektryczną, która gwarantuje ciągły strumień pary. W efekcie prasowanie jest łatwiejsze. Odłączany zbiornik na wodę o pojemności 60 ml można łatwo uzupełnić. Steamer nagrzewa się w 45 sekund. Czas oczekiwania na to, aż sprzęt będzie gotowy do pracy jest więc niezwykle krótki.

Model Philips Steam&Go GC332/67 jest ceniony przez konsumentów za solidne wykonanie. Internauci doceniają to, że generowana przez sprzęt para nie tylko usuwa zagniecenia, ale też pozbywa się do 99,9% bakterii. W efekcie steamer znajdzie zastosowanie przy odświeżaniu ubrań.

Steam&Go GC332/67 to dobra parownica do ubrań Philips do 350 zł. Moc sprzętu jest równa 1200 W. Pojemność zbiornika na wodę jest równa 60 ml.

 

Zalety

Bezpieczna dla każdego rodzaju tkanin: Parownica przystosowana jest do prasowania każdego rodzaju tkanin. W efekcie można ją używać także do wygładzania bardzo delikatnych, cienkich materiałów.

Etui do przechowywania: W komplecie otrzymujemy praktyczne etui umożliwiające bezpieczne przenoszenie sprzętu. Pokrowiec zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i osadzaniem się kurzu.

Czas nagrzewania: Urządzenie nagrzewa się w zaledwie 45 sekund. Dzięki temu pracownica idealnie sprawdza się, kiedy spieszymy się rano do wyjścia i chcemy szybko wyprasować ubranie.

 

Wady

Wielkość pojemnika: Ze względu na to, że zbiornik ma pojemność wynoszącą jedynie 60 ml trzeba go często uzupełniać.

 

 

 

 

Jaką parownicę do ubrań Philips wybrać?

 

Parownica do ubrań, nazywana również steamerem, pozwala szybko wyprasować tkaniny w pionie. Nie musimy więc rozkładać deski, co dla wielu osób jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Warto wiedzieć, czym się kierować robiąc zakupy. To pomoże nam znaleźć odpowiedni sprzęt. Cenne wskazówki na ten temat znajdziesz w poniższym poradniku. Na jego końcu umieściliśmy ranking trzech parownic Philips.

 

 

Philips to marka, która powstała w 1891 roku. To właśnie ta holenderska firma jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek produkty, które znacząco zmieniły nasze życie (m.in.: żarówki, radioodbiorniki oraz odtwarzacze CD). Oferowane obecnie przez markę sprzęty, takie jak żelazka czy odkurzacze sprawiają, że codziennie funkcjonowanie jest o wiele prostsze.

Parownica pozwala nie tylko szybko pozbyć się uporczywych zagnieceń, ale też odświeżyć ubrania. Jak sama nazwa wskazuje jej działanie opiera się na wytwarzaniu pary wodnej. Uważa się, że takie urządzenie jest idealne dla osób borykających się z alergią. Wynika to z tego, że ciepły strumień powietrza eliminuje nawet do 99% bakterii i roztoczy. Parownicę możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno do prasowania ubrań, jak i firanek oraz zasłon. Nie musimy ich zdejmować z karnisza, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Poszukiwania idealnego sprzętu powinniśmy rozpocząć od sprawdzenia mocy produktu. Ten parametr ma bardzo duży wpływ na efektywność działania urządzenia i szybkość jego nagrzewania. Na rynku znajdziemy modele o mocy od 1000 W do nawet 2500 W. Najsłabsze są niewielkie produkty ręczne, z kolei najmocniejsze są te stojące, o nieco większych gabarytach.

Najlepsza parownica do ubrań Philips w 2021 roku jest wyposażona w pojemny zbiornik na wodę. Im większy jest ten element, tym rzadziej musimy go uzupełniać podczas prasowania. Jeśli zbiornik będzie można swobodnie odłączyć od obudowy wówczas dolewanie do niego wody nie będzie nam sprawiało problemów.

Nowoczesne parownice zazwyczaj wyposażone są w specjalną pompkę elektryczną. Dzięki niej para wodna wydobywa się z urządzenia w sposób ciągły. To skraca czas prasowania i sprawia, że ta czynność stanie się przyjemniejsza niż dotychczas.

Wbrew pozorom, parownica jest bezpieczna w użytkowaniu nawet w przypadku wyjątkowo delikatnych materiałów, takich jak jedwab. Wydzielana pod ciśnieniem para wodna świetnie radzi sobie z zagnieceniami, ale mimo to nie niszczy tkanin. Nie musimy się więc obawiać przypalenia ubrania, jak w przypadku prasowania przy pomocy tradycyjnego żelazka.

Dodaj komentarz

0 Commentaires