Ranking 2 najlepszych parownic do Hoffen ubrań w 2024

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Parownice do ubrań Hoffen – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem parownicy do ubrań, polecamy zastanowić się nad inwestycją w sprzęt marki Hoffen. Produkowane przez nią urządzenia wyróżnia solidne wykonanie, dlatego też są one dobrze oceniane przez konsumentów. Spośród dostępnych na rynku modeli wybraliśmy te najlepsze, a w efekcie naszych prac powstał ranking. W nim na pierwszym miejscu uplasowała się parownica do ubrań Hoffen PGS-8269, która ma sporą moc. W rezultacie wygładzanie ubrań nie zajmuje dużo czasu. Urządzenie jest odpowiednie do prasowania w pionie i w poziomie, więc wyróżnia je praktyczność. Model wyposażono w wyjmowany zbiornik na wodę, który można łatwo i szybko uzupełnić. Generowana przez sprzęt para pozwala zneutralizować nieprzyjemne zapachy, a tym samym odświeżyć ubrania. W naszym zestawieniu znalazła się także parownica do ubrań Hoffen TGS8119. Urządzenie jest bardzo lekkie, więc można zabrać je w podróż. Dodatkowo ma ono kompaktowe wymiary i solidnie wykonaną obudowę. Ryzyko jej uszkodzenia w trakcie przenoszenia sprzętu jest minimalne.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Parownica nie tylko usuwa uporczywe zagniecenia z tkanin, ale i nieprzyjemny zapach papierosów czy jedzenia. Sprzęt umożliwia szybkie odświeżenie firanek oraz zasłon bez konieczności prania czy nawet zdejmowania z karnisza. Model ma dużą moc.

Difetto

Pojemnik na wodę ma stosunkowo małą pojemność (250 ml). Z tego powodu podczas prasowania dużej ilości ubrań trzeba go często uzupełniać.

Conclusione

Urządzenie waży ok. 1,2 kg, więc nie jest zbyt ciężkie. Możemy je utrzymać w dłoni przez dłuższy czas i wygodnie manewrować. Do kompletu dołączono specjalną nasadkę do prasowania grubszych tkanin. Parownicę można trzymać w pionie i poziomie, zależnie od tego, jak jest nam wygodniej.

Drugi wybór

Pregio

Urządzenie ma na tyle kompaktowe wymiary, że możemy je spakować do walizki i zabrać w podróż. To praktyczna parownica pozwalająca na bezpieczne wyprasowanie ubrań z delikatnych tkanin, takich jak jedwab. Sprzęt ma dobrze wyprofilowany uchwyt.

Difetto

Część osób uważa, że strumień pary jest wytwarzany pod zbyt małym ciśnieniem. Przez to możemy mieć problem z wyprasowaniem grubszych zasłon, żakietu czy płaszcza.

Conclusione

Parownica ma moc 600 W, a pojemność zbiornika na wodę wynosi 100 ml. Z uwagi na zdejmowaną głowicę sprzęt jest łatwy w przechowywaniu. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, dlatego każdy z nas sobie z tym poradzi. Model daje możliwość odświeżenia tkanin.

Rozważ też

Pregio

Difetto

Conclusione

 

 

2 najlepszych parownic do ubrań Hoffen. Opinie w 2024 roku

 

1. Parownica do ubrań Hoffen PGS-8269

 

Hoffen PGS-8269 to parownica do ubrań, która sprawi, że już nie wrócisz do żelazka. Moc prezentowanego urządzenia wynosi 1200 W. Jest to wystarczające, aby wytwarzać odpowiednią ilość pary do pozbycia się wszystkich zagnieceń. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Pojemność zbiornika na wodę to 250 ml.

Z pomocą prezentowanego sprzętu można bez problemu prasować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Cała parownica ma dobrze wyprofilowaną obudowę, dzięki której trzymanie jej przez dłuższą chwilę nie stanowi problemu. Oprócz prasowania sprzęt ma również za zadanie odświeżać tkaniny, a także usuwać zmechacenia. Ta ostania czynność jest możliwa za sprawą welurowej nakładki.

Pojemnik na wodę może być wyjmowany, więc uzupełnianie go wodą jest łatwe. Duży wyrzut pary przyspiesza prasowanie. W zestawie znajdziemy również nasadkę do czyszczenia grubych tkanin. Użytkownicy chwalą sobie dobre wyposażenie prezentowanego produktu. Oprócz tego uważają także, że parownica ma dość duży pojemnik na wodę oraz łatwo się ją obsługuje.

Parownica do ubrań Hoffen PGS-8269 ma moc równą 1200 W. Urządzenie waży 1,2 kg, a pojemnik na wodę mieści 250 ml cieczy.

 

Zalety

Nasadka: Kupując prezentowaną parownicę do ubrań otrzymujemy w zestawie nasadkę przeznaczoną do czyszczenia grubszych tkanin. Z jej pomocą odświeżymy np. zimowy płaszcz.

Blokada kapania: Model ma blokadę kapania, więc nie trzeba się martwić, że w trakcie prasowania po brzegach obudowy będzie spływała ciepła woda. To daje gwarancję nie tylko komfortu, ale też zabezpiecza przed powstawaniem plam na ubraniach.

Zdejmowany zbiornik: Parownicę do ubrań wyposażono w łatwo zdejmowany zbiornik z dużym otworem. Nalewanie do niego wody jest łatwe.

Stopa ze stali nierdzewnej: Urządzenie wykonano z dobrej jakości materiałów. Stopa grzejna została wyprodukowana ze stali nierdzewnej, która nie jest podatna na zarysowania i korozję.

Usuwanie zmechaceń: W zestawie znajduje się specjalna, welurowa nasadka przeznaczona do usuwanie zmechaceń z ubrań.

 

Wady

Waga: Model waży 1,2 kg. Choć nie wydaje się to dużo, konsumenci zaznaczają, że na rynku dostępne są znacznie lżejsze sprzęty.

 

 

 

 

2. Parownica do ubrań Hoffen TGS-8119

 

Jeżeli szukasz wygodnej w użytkowaniu parownicy, to przeczytaj opis Hoffen 600W. Jest to niewielkie urządzenie, które można trzymać w dłoni przez bardzo długi czas. Dobrze wyprofilowany uchwyt nie rani dłoni, a sama parownica do ubrań Hoffen w dobrej cenie nie jest zbyt ciężka.

Para wytwarzana przez urządzenie nie jest intensywna, więc możemy go używać nawet w przypadku bardzo delikatnych tkanin. Moc parownicy wynosi 600 W. Z kolei pojemność zbiornika na wodę to 100 ml. Urządzenie nadaje się do szybkiego wyprasowania kilku najpotrzebniejszych ubrań. Parownica skutecznie odświeża ubrania, więc po wyjęciu z szafy nie musimy ich prać. Wystarczy na szybko je wyprasować.

Jest to niewielki sprzęt, który dzięki odłączanej głowicy można bardzo łatwo przechowywać. Polecany jest osobom, które nie mają zbyt dużo ubrań do prasowania. Użytkownicy uważają, że parownicę bardzo łatwo się obsługuje, a na dodatek skutecznie prasuje ona każdy materiał.

Model TGS8119 to dobra parownica do ubrań Hoffen do 50 zł wyposażona 100 ml pojemnik na wodę.

 

Zalety

Jakość wykonania: Użytkownicy, którzy często korzystają z prezentowanego urządzenia podkreślają, że jest ono wykonane z największą starannością. Obudowa nie jest podatna na zarysowania i nie nagrzewa się zbyt szybko.

Komfort użytkowania: Ze względu na to, że sprzęt waży niewiele ponad 0,5 kg praca z jego użyciem jest w pełni komfortowa i niemęcząca.

Bezpieczeństwo użytkowania: Parownica do ubrań ma ochronę przed przegrzaniem. To istotne nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkownika, ale także sprawności urządzenia.

Zdejmowana głowica: Sprzęt ma zdejmowaną głowicę, dlatego jego przechowywanie jest łatwiejsze. Po demontażu tego elementu parownica zajmuje znacznie mniej miejsca. Można ją wziąć w podróż.

 

Wady

Zbiornik na wodę: Model wyposażono w bardzo mały 100 ml zbiornik na wodę, który trzeba często uzupełniać.

 

 

 

 

Jaką parownicę do ubrań Hoffen wybrać?

 

Jeżeli masz dosyć prasowania ubrań niezbyt wygodnym żelazkiem, to możesz wypróbować parownicę, urządzenie, które z pomocą pary pozbywa się zagnieceń, a także odświeża ubrania. Zwykle prasowanie parownicą zajmuje niewiele czasu, a efekty jej działania widać od razu. Ze względu na rosnącą popularność tego sprzętu można znaleźć wiele produktów, część z nich faktycznie jest wartych uwagi, a część nie. My zajmiemy się wyłącznie parownicami Hoffen. Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem sprzętu do kuchni (czajników, blenderów, mikserów i wag), a także żelazek i parownic. Według opinii konsumentów firma produkuje dobre jakościowo produkty, które dodatkowo są atrakcyjne, jeśli chodzi o design. W naszym rankingu znajdziesz opisy najciekawszych parownic do ubrań Hoffen.

Wiele osób przyznaje, że najlepsza parownica do ubrań Hoffen w 2024 roku jest wygodna w użytkowaniu. Najważniejsze jest to, jak trzymamy dane urządzenie. Większość produktów jest dość poręczna, ponieważ ma dobrze wyprofilowany uchwyt. Tym sposobem możemy prasować nawet przez dłuższy czas. Warto także wybrać urządzenie, które nie jest zbyt ciężkie, ponieważ będziemy mieć pewność, że nie będzie ono obciążać ręki podczas prasowania.

Zweryfikuj również, jaką moc ma dany model. Jeżeli zazwyczaj nie masz zbyt dużo rzeczy do prasowania i robisz to nieregularnie, to możesz zainwestować w mały sprzęt, o mocy około 600 W. Inaczej jest w przypadku, kiedy wiesz, że będziesz bardzo często sięgać po parownicę. Wtedy najlepiej zainwestować w większe urządzenie, którego moc to co najmniej 1000 W.

Według opinii osób, które używają sprzęt tego typu najlepsze parownice do ubrań Hoffen mają pojemnik na wodę o pojemności co najmniej 100 ml. Jest to minimalna ilość, abyśmy nie musieli co chwilę napełniać sprzętu wodą. Warto wspomnieć, że duże urządzenia tego typu mają zbiorniki o pojemności nawet 2 l, ale są cięższe. Wybieraj je jedynie wtedy, kiedy bardzo często prasujesz dużą ilość ubrań. Sprawdź, czy dany sprzęt nie zniszczy delikatnych tkanin. Takie informacje znajdują się na opakowaniu każdej parownicy do ubrań.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ