Najlepszy mop parowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 14.07.24

Opublikowane w Internecie opinie potwierdzają, że najlepszym mopem parowym Philips jest model PowerPro Aqua FC6405/01. Jest to niezwykle funkcjonalny sprzęt. Przy jego użyciu możemy odkurzyć i umyć podłogi. Sporym atutem jest to, że urządzenie zostało wyposażone w odłączany odkurzacz ręczny, który może posłużyć nam do usuwania zabrudzeń z kanapy czy blatu kuchennego. Mop parowy ma filtr antyalergiczny. Z racji tego, że urządzenie jest zasilane akumulatorowo, nic nie ogranicza naszych ruchów. Nie musimy się też martwić o to, że kabel zasilający jest zbyt krótki czy ciągle zmieniać źródła zasilania. W efekcie sprzątanie jest przyjemne i zajmuje mniej czasu. Internauci podkreślają, że urządzenie jest efektywne i dobrze radzi sobie z usuwaniem nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. W naszym zestawieniu znajdują się także opisy innych, ciekawych sprzętów. Jeśli chcesz je poznać, przeczytaj przygotowany przez nas artykuł. Mop parowy Philips AquaTrio Pro FC7088/01 znalazł się na drugim miejscu w rankingu. Jest to urządzenie z funkcją Auto Clean (samoczyszczenie).

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Dzięki generowanej parze usunięcie trudnych zabrudzeń nie stanowi problemu. Poza tym mop umożliwia szybkie sprzątanie na mokro. Dzięki specjalnemu lejkowi uzupełnianie wody w zbiorniku przebiega bardzo szybko. Mała waga ułatwia przenoszenie modelu.

Difetto

Niestety, w czasie pracy sprzęt generuje dość duży hałas, który może przeszkadzać innym domownikom. Dlatego nie poleca się czyścić podłogi wcześnie rano lub późnym wieczorem.

Conclusione

Sprzęt może być używany jako mop lub odkurzacz, więc jest on bardzo przydatny w domu. W urządzeniu umieszczono wydajny akumulator litowo-jonowy pozwalający na pracę przez około 40 min. Ponieważ jest to model bezprzewodowy bez trudu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc.

Drugi wybór

Pregio

W czasie pracy mop jednocześnie usuwa zabrudzenia oraz myje podłogę i od razu ją suszy. Jednocześnie po sprzątaniu na parkiecie nie pozostają nieestetyczne smugi. W czasie czyszczenia nie musimy korzystać z żadnych detergentów. Technologia Aqua Cyclone pozwala na szybkie zbieranie rozlanych płynów.

Difetto

Internauci wskazali zbyt długi kabel (8 m) jako wadę modelu. Choć przewód pozwala na swobodną pracę w całym pokoju to łatwo jest się o niego potknąć, gdyż trudno go zwinąć.

Conclusione

Jest to dobrej jakości odkurzacz pionowy o mocy 500 W. Sprzęt ma wbudowany filtr EPA, który zatrzymuje wiele zanieczyszczeń i alergenów, dlatego dobrze z niego korzystać w domach, gdzie mieszkają alergicy. Dzięki wygodnej rączce nawigowanie mopem jest bardzo proste.

Rozważ też

Pregio

Z modelu mogą korzystać wszyscy, gdyż obsługa nie sprawia kłopotu. Dzięki niewielkiej wadze nie musisz martwić się o zakwasy. Sprzątanie przebiega szybko i sprawnie, co pozwala Ci oszczędzić cenny czas. Długi przewód pozwala na komfortową pracę i dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Difetto

Podczas sprzątania urządzenie zostawia nieestetyczne smugi na podłodze. Poza tym funkcja suszenia nie zawsze działa, więc posadzka pozostaje wilgotna po sprzątaniu mopem.

Conclusione

Model stanowi połączenie odkurzacza i mopa. W czasie pracy sprzęt nie tylko myje podłogi, ale również szybko je suszy, więc możesz nim myć drewniane posadzki bez obaw o ich uszkodzenie. Model ma 2 zbiorniki na czystą (0,65l) i brudną (0,8 l) wodę. Przewód zasilający liczy 8 m, więc bez trudu dotrzesz do każdego miejsca w pomieszczeniu.

 

 

Mopy parowe Philips – ranking

 

 

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01

 

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01 to sprzęt, który może jednocześnie pełnić rolę mopa, jak też odkurzacza. Z tego względu jest on niezwykle praktyczny i niezastąpiony w domu. Powyższy model został wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet do 40 minut.

Przedstawiony mop parowy został wyposażony w innowacyjny system czyszczenia powierzchni na mokro. Takie rozwiązanie pozwala z łatwością pozbyć się zaschniętych plam po herbacie, kawie czy innych uporczywych zanieczyszczeń. Zbiornik na wodę ma pojemność 0,2 l, a poziom generowanego przez urządzenie hałasu wynosi 83 dB.

Jak wynika z opinii konsumentów, model PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01 to mop parowy Philips w dobrej cenie. Niewiele on waży i ma wygodną rączkę, dlatego sprzątanie nie musi już być przykrym obowiązkiem. Co więcej, powyższy sprzęt idealnie nadaje się do wszystkich gładkich powierzchni, m.in. płytek ceramicznych, paneli czy szkła.

PowerPro Aqua FC6405/01 to bardzo dobry mop parowy Philips do 1200 zł. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Wymiary produktu to: 25 cm x 18 cm x 116 cm, a jego waga wynosi 3,2 kg.

 

Zalety

Funkcjonalność: Jest to sprzęt typu 3w1. Umożliwia mycie podłóg i odkurzanie różnego rodzaju powierzchni. Dodatkowo ma odłączany odkurzacz ręczny.

Filtr antyalergiczny: Mop parowy został wyposażony w skuteczny filtr antyalergiczny. To dzięki niemu wydobywające się z urządzenia powietrze jest czyste i pozbawione szkodliwych dla zdrowia bakterii.

Odkurzacz ręczny: Prezentowany model został wyposażony w odłączany odkurzacz ręczny, który pozwala w łatwy sposób pozbyć się okruszków ze stołu i blatu kuchennego, czy wyczyścić kanapę. Jest lekki, więc odkurzanie nie jest męczące.

Efektywność: Za sprawą technologii PowerCyclone urządzenie jest efektywne. Duża moc ssania i odpowiedni przepływ powietrza gwarantują, że dokładn odkurzanie podłóg nie zajmie nam zbyt dużo czasu.

Nakładki z mikrofibry: Wiele osób zapewnia, że dołączone do zestawu nakładki z mikrofibry mają bardzo dobrą jakość i dokładnie czyszczą twarde powierzchnie. Twoje podłogi będą więc lśniły czystością.

 

Wady

Materiał wykonania: Pewna grupa konsumentów twierdzi, że materiał wykorzystany do produkcji obudowy jest podatny na zarysowania.

 

 

 

 

Philips AquaTrio Pro FC7088/01

 

Z przyjemnością prezentujemy urządzenie Philips AquaTrio Pro FC7088/01, które jest modelem przewodowym. Ma on przewód zasilający o długości 8 m, co przekłada się na 9,5 m zasięgu pracy. Mop jednocześnie odkurza, myje i suszy podłogę, a więc sprzątanie z jego pomocą trwa o wiele krócej.

Cechą wyróżniającą powyższy model jest możliwość skutecznego mycia podłogi nawet bez użycia detergentów. Jako odkurzacz sprzęt usuwa aż do 99% wszystkich bakterii, dlatego idealnie sprawdzi się on w domu zamieszkiwanym przez alergików. Urządzenie zostało wyposażone w technologię o nazwie Aqua Cyclone. To właśnie ona sprawia, iż mop szybko zbiera i usuwa rozlane płyny, a także od razu suszy mytą powierzchnię.

Konsumenci chwalą sprzęt Philips AquaTrio Pro FC7088/01 za dobrą jakość wykonania i efektywność. Mimo, że urządzenie trzeba podłączyć do prądu, to nic nie ogranicza nam swobody ruchów i możemy dokładnie wysprzątać cały dom. Poza tym model wygląda nowocześnie, a jednocześnie niezwykle elegancko.

Mop parowy Philips AquaTrio Pro FC7088/01 jest zasilany sieciowo. Długość przewodu zasilającego jest równa 8 m. Wymiary produktu to: 30,5 cm x 32 cm x 115 cm.

 

Zalety

Łatwa pielęgnacja: Ze względu na to, że model ma funkcję Auto Clean nie musimy poświęcać czasu na jego pielęgnacje. Możemy mieć pewność, że przez cały czas nasz sprzęt jest idealnie czysty.

Oszczędność: Wiele osób podkreśla, że Philips AquaTrio Pro FC7088/01 to niezwykle oszczędny sprzęt. Jeden zbiornik wystarcza na umycie do 60 m2, a dodatkowo nie musimy tracić pieniędzy na zakup specjalnych detergentów.

Suszenie: Szybko obracające się szczotki zapewniają odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu sprzęt nie tylko myje, ale też sprawia, że podłogi szybciej schną.

Dwa zbiorniki: Model wyposażono w dwa zbiorniki – na czystą i brudną wodę. To gwarantuje maksymalną higienę.

 

Wady

Nie dociera swobodnie w trudno dostępne miejsca: Użytkownicy wskazują, że urządzenie jest stosunkowo duże, dlatego też ciężko dotrzeć nim w trudno dostępne miejsca np. pod meblami czy krzesłami.

 

 

 

 

Philips Aqua Trio FC7080/01

 

Mop parowy Philips Aqua Trio FC7080/01 nie tylko myje podłogi, ale też je odkurza i suszy. Z tego powodu nie mogliśmy go pominąć w naszym rankingu. Sprzęt zapewnia skuteczne działanie zarówno z zimną, jak i ciepłą wodą. Atutem jest to, że do sprzątania nie trzeba używać żadnych detergentów (choć w razie konieczności można je zastosować).

W środku urządzenia umieszczone zostały dwa pojemniki. W jednym z nich znajduje się czysta, a w drugim brudna woda (ich pojemność to odpowiednio: 0,65 l i 0,8 l). Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie zebrane zanieczyszczenia są odseparowane i z pewnością nie wydostaną się na zewnątrz.

Choć opisany wyżej mop jest modelem przewodowym, to jednak komfortowo się go użytkuje, co zauważyli również konsumenci wyrażający opinie na jego temat. Wszystko przez to, że przewód zasilający ma długość wynoszącą aż 8 m. Poza tym, jak zapewnia producent, na jednym pełnym zbiorniku można szybko wyczyścić dużą powierzchnię, nawet ponad 60 m2.

Philips AquaTrio FC7080/01 to mop parowy o mocy 500 W. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Urządzenie waży 6,7 kg.

 

Zalety

Szczotki: Pokryte mikrofibrą szczotki są odporne na uszkodzenia. Wykonują one do 6700 obrotów na minutę, co sprawia, że mop parowy jest bardzo efektywny – dokładnie czyści nawet mocno zabrudzone powierzchnie.

Przyjazny dla alergików: Prezentowany model jest przyjazny dla alergików. Jak zapewnia producent, sprzęt usuwa do 99% bakterii, alergenów, roztoczy i pyłków.

Pozwala oszczędzić czas i pieniądze: Konsumenci potwierdzają, że sprzątanie przy użyciu Philips AquaTrio FC7080/01 przebiega znacznie szybciej. Dodatkową zaletą jest to, że do czyszczenia podłóg nie trzeba używać detergentów, co pozwala nieco zmniejszyć wydatki.

 

Wady

Kabel zasilający: W niektórych opiniach pojawia się informacja o tym, że kabel zasilający bardzo się plącze, co obniża nieco komfort użytkowania sprzętu.

 

 

 

 

Jaki mop parowy Philips wybrać?

 

Jeśli chcesz myć podłogi w bardziej komfortowy i skuteczny sposób, zastanów się nad zakupem mopa parowego. Z jego pomocą sprzątanie domu nie będzie tak trudne i nieprzyjemne. Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże Ci szybciej podjąć decyzję i wybrać model spełniający wszystkie wymagania. Dodaliśmy do niego krótki ranking prezentujący 3 produkty marki Philips.

 

 

Sprzęty Philips już od kilkudziesięciu lat ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. W ofercie tego przedsiębiorstwa możemy znaleźć m.in.: żelazka, odkurzacze czy też czajniki. Niemniej prawdziwą innowacją są urządzenia, które swoje działanie opierają na wytwarzaniu pary wodnej. Do nich zaliczyć możemy nie tylko parownice czy generatory, ale również nowoczesne i wygodne w użytkowaniu mopy.

Tego typu produkty są niezwykle praktyczne, gdyż pozwalają dokładnie wyczyścić podłogi, płytki na ścianach, fugi, a także okna i inne szklane powierzchnie. Wiele osób wykorzystuje je również do odświeżenia tapicerek. Pod wpływem gorącej pary zanieczyszczenia szybko się rozpuszczają, dlatego można bez większych problemów pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Najlepszy mop parowy Philips w 2024 roku jest łatwy w użytkowaniu i niezawodny. Wpływ na to ma m.in. sposób zasilania. Do wyboru mamy modele akumulatorowe lub podłączane do sieci. Sprzęty z wbudowanym akumulatorem są bardziej mobilne, gdyż nie mają kabla, który ograniczałby nasze ruchy. Niemniej trzeba w tym przypadku pamiętać o częstym ładowaniu, dlatego nie wszystkim osobom może to odpowiadać. Z kolei z urządzeń zasilanych sieciowo można korzystać przez długi czas bez przerwy, bez konieczności podłączania ich do ładowarki. Jednocześnie przewód zasilający może utrudniać dotarcie do wszystkich zakamarków, dlatego powinien mieć on odpowiednią długość.

Zadbajmy również o to, by pojemnik mopa był jak największy. Inaczej podczas sprzątania trzeba go będzie często uzupełniać, a to już po krótkim czasie stanie się uciążliwe i męczące. Takie rozwiązanie pozwala też znacząco skrócić czas potrzebny do posprzątania domu, w efekcie czego możemy zyskać chwilę dla siebie.

Warto pamiętać, że najlepsze mopy parowe Philips na ogół nie są bardzo uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem trzeba sprawdzić poziom hałasu urządzenia. Choć takie sprzęty zwykle są stosunkowo głośne, to jednak nie powinny pracować powyżej 90 dB.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ