Najlepszy mop obrotowy Jan Niezbędny

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Aby utrzymać należyty porządek w domu trzeba poświęcić sporo czasu. Dużym ułatwieniem jest mop obrotowy pozwalający łatwo wyczyścić różnego rodzaju podłogi. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego typu produktu, ale nie masz czasu, aby analizować wydawane przez konsumentów opinie, przeczytaj nasz ranking. Przed jego stworzeniem zapoznaliśmy się z publikowanymi w Internecie komentarzami, co pomogło nam wybrać najlepsze modele do naszego zestawienia. Na pierwszym miejscu znalazł się mop obrotowy Jan Niezbędny 8571020968. Jest to produkt sprzedawany w zestawie z pojemnym wiaderkiem. Długość kija można regulować, dzięki czemu dostosowanie modelu do potrzeb konsumenta nie jest trudne. Do zestawu dołączono nakładkę z mikrofibry, która umożliwia czyszczenie podłóg bez użycia detergentów. Stanowi to dużą oszczędność. Twojej uwadze polecamy także mop obrotowy Jan Niezbędny 5900536309187, który znalazł się na drugim miejscu w rankingu. Produkt wykonano z mocnych tworzyw. Kij można rozłożyć na części, co znacznie ułatwia przechowywanie. W związku z tym model będzie odpowiedni także do małych mieszkań.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Za sprawą mopa mycie podłóg staje się wyjątkowo proste i mniej czasochłonne. Produkt nadaje się również do czyszczenia schodów, okien, a nawet samochodu. W komplecie znajdziemy: wiadro z pedałem, trzonek ze stelażem oraz końcówkę do mycia.

Difetto

Wiadro po napełnieniu wodą jest stosunkowo ciężkie (co wynika z jego wymiarów), więc osoby nie mające zbyt dużo sił mogą mieć problem z przenoszeniem go do innych pomieszczeń.

Conclusione

Produkt wyposażono w chłonny, gruby wkład z mikrofibry, który pozwala łatwo pozbyć się zanieczyszczeń bez użycia detergentów. W ten sposób możemy sprzątać w domu w bardziej ekologiczny sposób oraz sporo zaoszczędzić z uwagi na brak konieczności kupowania płynu do podłóg.

Drugi wybór

Pregio

Ze względu na kompaktowe wymiary, produkt jest polecany osobom mającym niewielkie mieszkanie. Mop nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jednocześnie pozwala szybko umyć podłogi i to bez konieczności stosowania silnych detergentów.

Difetto

Według konsumentów wyciskanie modelu jest uciążliwe, mimo specjalnej konstrukcji wiadra. Wszystko przez to, że nie zastosowano w tym przypadku praktycznego pedała uruchamiającego odwirowywanie końcówki.

Conclusione

Mop nadaje się do mycia różnego rodzaju podłóg (w tym także parkietu i paneli), schodów oraz okien. Chłonny wkład z mikrofibry szybko usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. Końcówka obraca się o 360 st., co daje nam możliwość posprzątania nawet trudno dostępnych miejsc, np. przestrzeni pomiędzy meblami.

Rozważ też

Pregio

Zaletą modelu jest łatwość przechowywania. Trzonek w razie potrzeby możemy rozłożyć na 3 części. Do zestawu dołączono pojemne wiadro oraz końcówkę z mikrofibry, która szybko usuwa zanieczyszczenia i można nią myć delikatne powierzchnie.

Difetto

Część użytkowników narzeka, że trzonek jest zbyt elastyczny. Podczas sprzątania trzeba zachować ostrożność, aby przypadkowo nie złamać tego elementu, gdyż dalsze mycie podłóg z jego pomocą nie będzie wtedy możliwe.

Conclusione

Produkt pozwala na szybkie posprzątanie domu bez użycia detergentów. Jest to więc świetna propozycja dla osób szukających sposobów na bardziej ekologiczne mycie podłóg. Wiadro wyposażono w nożny pedał z systemem wyciskania. Końcówka obraca się o 360 st. i dociera we wszystkie zakamarki.

 

 

Mopy obrotowe Jan Niezbędny – Ranking

 

 

Jan Niezbędny 8571020968

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć także typu Jan Niezbędny 8571020968. Jest to zestaw składający się z okrągłego mopa rotacyjnego oraz wiadra z systemem odwirowywania brudnej wody.

Końcówka mopa wykonana jest z chłonnej i miękkiej mikrofibry, która czyści największe zabrudzenia bez konieczności używania detergentów. Dodatkowy komfort zapewnia możliwość obracania się o 360 stopni, dzięki czemu dotrzemy w trudno dostępne miejsca.

Wiadro wyposażone jest w specjalny pedał, którego używa się do odsączenia mopa po jego wypłukaniu. Trzykrotne naciśnięcie pedału skutecznie usuwa nadmiar wody.

Produkt nadaje się do czyszczenia wszelkich płaskich powierzchni, nie tylko podłóg. Bez problemu umyjemy nim okna, schody, czy samochód. Przyrząd ten jest bardzo lekki, gdyż waży zaledwie 2,7 kg. Opinie konsumentów o tym sprzęcie są pozytywne. Cenią go sobie oni za jego funkcjonalność oraz zapewnienie komfortu sprzątania bez konieczności moczenia rąk.

Jan Niezbędny 8571020968 to mop obrotowy wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Końcówka obraca się o 360 st.

 

Zalety

Wiadro: Prezentowany mop jest sprzedawany w zestawie z wiadrem wyposażonym w pedał służący do odciskania wody. Wiadro zrobiono z wytrzymałych tworzyw. Dobrze wyprofilowany uchwyt ułatwia przenoszenie.

Nakładka: W komplecie otrzymujemy nakładkę z mikrofibry. Zdaniem konsumentów końcówka dobrze czyści różnego rodzaju podłogi, a dodatkowo jest wyjątkowo miękka, dzięki czemu nie rysuje podłóg.

Regulacja: Z uwagi na to, że rączka jest teleskopowa użytkownik może łatwo dostosować jej długość do własnego wzrostu. Wpływa to na komfort użytkowania produktu i chroni przed bólem pleców (nie trzeba się schylać).

Dokładność: Mop obraca się o 360 st., co sprawia, że możemy dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca i cieszyć się idealnie czystą podłogą.

Bez detergentów: Zakup prezentowanego mopa to duża oszczędność. Wkładka z mikrofibry skutecznie czyści różne powierzchnie bez konieczności używania detergentów.

 

Wady

Przechowywanie: Niektóre osoby wskazują, że przechowywanie produktu jest nieco trudne z uwagi na wielkość wiaderka.

 

 

 

 

Jan Niezbędny kompaktowy

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Jan Niezbędny kompaktowy. Ten mop obrotowy Jan Niezbędny w dobrej cenie jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu oraz nadaje się do czyszczenia wszelkich płaskich powierzchni, w tym podłóg, okien, drzwi, czy schodów.

Wkład mopa wykonany jest z mikrofibry. Cechuje się wysoką chłonnością. Poza tym, z łatwością usuwa brud, kurz, czy błoto bez użycia środków czyszczących. Końcówka obraca się o 360 stopni, zatem gwarantuje dotarcie do wszystkich zakamarków. Trzonek można rozłożyć na 3 mniejsze elementy, co zapewnia nam wygodne przechowywanie.

Wiadro wyposażone jest w mechanizm podnoszenia i opuszczania koszyka znajdującego się wewnątrz. Wiadro to Jest dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie odbywa się płukanie końcówki mopa, a na drugim jej odwirowywanie. Cały proces odbywa się przy pomocy ruchów góra/dół, które nie wymagają od nas użycia siły i moczenia rąk.

Klienci zgodnie twierdzą, że mop ten jest wygodny i łatwy w użyciu. Poza tym, dzięki kompaktowym rozmiarom i możliwości złożenia kija, sprzęt nie zajmuje dużo miejsca.

5900536309187 to bardzo dobry mop obrotowy Jan Niezbędny do 100 zł. Produkt sprzedawany jest w komplecie z wiaderkiem.

 

Zalety

Wkład: Dołączony do zestawu wkład z mikrofibry jest trwały, dzięki czemu nie trzeba go zbyt często wymieniać, co jak wiemy, generowałoby dodatkowe koszty.

Zastosowanie: Miękka nakładka sprawia, że prezentowany mop będzie odpowiedni do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, w tym paneli czy parkietu. Produkt nie pozostawia na powierzchni smug, ani zarysowań.

Przechowywanie: Użytkownik ma możliwość rozkręcenia kija na 3 mniejsze części. To sprawia, że przechowywanie modelu jest proste. Na zakup produktu decydują się także osoby mające małe mieszkania.

System płukania: Na uwagę zasługuje dobrze opracowany system płukania mopa. W efekcie nie musimy się martwić, że na podłodze pojawią się plamy z wody.

 

Wady

Uchwyt: Internauci wskazują, że umieszczony na wiaderku uchwyt nie jest dobrze wyprofilowany, co nieco utrudnia przenoszenie pojemnika.

 

 

 

 

Jaki mop obrotowy Jan Niezbędny wybrać?

 

Mop jest bardzo wygodnym produktem, który pomaga nam utrzymać podłogę w czystości. Ostatnio bardzo dużą popularnością cieszą się modele obrotowe, które dostępne są w zestawie z wiadrem posiadającym mechanizm odwirowujący nadmiar wody. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż nie musimy się schylać i moczyć rąk podczas sprzątania. Oferta rynkowa tego typu urządzeń jest bardzo szeroka, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze mopy obrotowe Jan Niezbędny.

Firma Jan Niezbędny od 2000 roku dostarcza polskim konsumentom wszelkiego rodzaju akcesoria do przechowywania żywności i sprzątania. Klienci cenią sobie tę markę za szeroką gamę produktów oraz ich wysoką jakość, która potwierdzona została licznymi certyfikatami. Jest to sprawdzona marka, dlatego możemy mieć pewność, że zakupione przyrządy będą solidne i funkcjonalne.

Mopy obrotowe mogą różnić się systemem odwirowywania wody. Wyróżnia się modele napędzane pedałem, który znajduje się w wiadrze. Do wirowania nadmiaru wody z końcówki wystarczy kilka naciśnięć nogą na pedał. Drugim typem są urządzenia napędzane kijem. Wodę w tym modelu odsącza się ręcznie, przy pomocy ruchów góra-dół.

Przy zakupie odpowiedniego sprzętu warto mieć na uwadze także rodzaj końcówek załączonych do zestawu, które mogą być płaskie lub okrągłe. Niektórzy producenci oferują oba rodzaje, co jest najwygodniejszym rozwiązaniem, które urozmaici nam sprzątanie. Jednak przy wyborze płaskiego typu, warto mieć na uwadze, czy przegub obraca się o 360 stopni. Wówczas możemy mieć pewność, że będziemy w stanie dotrzeć do każdego zakamarka.

Istotna jest również jakość kija. Powinien być on solidny i twardy, aby się nie wyginał i nie złamał. Poza tym, miejmy na uwadze, że końcówki mopa są wymienne, i czy można prać je w pralce. Zdecydowanie to ułatwi naszą pracę. Ponadto najlepszy mop obrotowy Jan Niezbędny w 2024 roku powinien być przede wszystkim szybki i łatwy w obsłudze, aby uczynić sprzątanie sprawnym i przyjemnym.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ