Najlepszy mop obrotowy Vileda

Ostatnio aktualizowane: 20.10.21

 

Mopy obrotowe Videa są chętnie kupowane przez konsumentów. Ma to ścisły związek z wysoką jakością wykonania produktów tej marki. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się dostępnym na rynku modelom i wybrać spośród nich te, które zasługują na szczególne uznanie. Pierwsze miejsce w przygotowanym przez nas rankingu zajął mop obrotowy Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153. Do jego zakupu zachęca nie tylko solidne wykonanie, ale również przystępna cena. Produkt sprzedawany jest w zestawie z wiadrem. Ma ono dobrze przemyślaną konstrukcję. Odpowiednio wyprofilowany otwór do wylewania wody sprawia, że pozbywanie się brudnej cieczy jest wyjątkowo łatwe. Konsumenci w swoich recenzjach wskazują, że system odwirowania wody jest skuteczny. Docenić należy także nakładkę, która dobrze zbiera kurz i pozwala pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Jeśli jednak ten produkt nie do końca spełnia Twoje oczekiwania, poznaj opisy pozostałych modeli. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się mop obrotowy Vileda Easy Wring & Clean 133648. Ma on regulowany drążek, co pozwala łatwo dostosować produkt do indywidualnych potrzeb konsumenta.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Mop czyści każdego rodzaju powierzchnię. Wyciskarka mechaniczna nie wymaga od nas schylania się ani moczenia rąk w wodzie z detergentem. Końcówka mopa z mikrofibry nie powoduje zarysowań na czyszczonych powierzchniach. Wygodny kształt wiaderka nieco ułatwia jego przenoszenie. Profilowany otwór do odprowadzania wody umożliwia jej wylanie bez ryzyka rozlania.

Difetto

Zdaniem niektórych kupujących wirnik odsącza zbyt małą ilość wody z końcówki, co może nie być odpowiednie np. przy czyszczeniu paneli.

Conclusione

Mop ma regulowaną długość kija, co pozwala na efektywne sprzątanie zarówno niskim, jak i wysokim osobom. Wskaźnik ilości wody umożliwia monitorowanie jej poziomu, co z kolei zapobiega jej rozchlapywaniu.

Drugi wybór

Pregio

Wiadro do mopa jest dobrze wyważone, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że w trakcie namaczania końcówki lub odwirowywania samoczynnie się przewróci. Siła odwirowywania 1000 obrotów na minutę bardzo dobrze osusza mop, którym można czyścić niemal każdą powierzchnię bez ryzyka jej zarysowania. Kształt końcówki pozwala na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków i kątów pomieszczeń.

Difetto

Nasadka do montowania końcówki z czasem może się złamać, jednak można ją łatwo wymienić. Czasem w trakcie odwirowywania woda rozpryskuje na boki.

Conclusione

Nakładka mopa może być prana w pralce, temperatura jej czyszczenia nie może przekroczyć 60 st. C. Mopem można czyścić powierzchnie nawet bez użycia detergentów, co jest ważne dla rodziców raczkujących dzieci.

Rozważ też

Pregio

Końcówka mopa obraca się o 360 stopni, dzięki czemu łatwo czyści się nawet trudno dostępne miejsca. Produkt obsługujemy bez konieczności moczenia rąk. Kij można regulować do długości 125 cm, co nieco ułatwi sprzątanie wysokim osobom. Końcówka nie rysuje czyszczonych powierzchni. Podczas wyżymania mopa woda nie rozpryskuje na boki. Wygodny uchwyt pomaga w łatwym transportowaniu wiadra.

Difetto

Kształt mopa nie pozwala na dotarcie nim do każdego zakamarka. Wyżymanie wirnikiem bywa niewystarczające i na końcówce zostaje dość dużo wody.

Conclusione

Wykonana ze stali nierdzewnej głowica mopa jest bardzo wytrzymała. Końcówka w trakcie wirowania cała mieści się do sita. Nakładki do mopa można kupować i wymieniać wedle uznania. Powierzchnia zmywania wynosi 40 cm.

 

 

Mopy obrotowe Vileda – Ranking

 

 

Vileda Wring & Clean Turbo 151153

 

Jeśli zależy Ci na szybkim i efektywnym sprzątaniu to polecamy zakup Wring & Clean Turbo 151153. Jest to wysokiej jakości, bardzo nowoczesny mop obrotowy, który został wyprodukowany przez firmę Vileda. Dzięki przemyślanemu mechanizmowi, sprzęt ten nadaje się do mycia każdego rodzaju podłogi.

Przy zakupie, klient otrzymuje mop oraz wiadro z mechaniczną wyciskarką. Sprzęt ten pozwoli Ci dokładnie umyć podłogi, a także wyżymać wodę z mopa. Warto dodać, że urządzenie powstało z bardzo miękkiego materiału, jakim są mikrowłókna, co nie powoduje żadnych zarysowań. Kształt wiadra został specjalnie zaprojektowany, tak by ułatwić jego napełnianie i przenoszenie. Co więcej, posiada ono specjalny wskaźnik poziomu wody, co ułatwi kontrolowanie ilości cieczy.

Ponadto gumowy uchwyt znajdujący się na końcu kija sprawia, że prowadzenie mopa jest proste i wygodne. Nie musisz się również obawiać o jego wyślizgnięcie się z dłoni. Ten funkcjonalny mop obrotowy w dobrej cenie posiada białe włókna, które oczyszczają podłogi z niewielkich zabrudzeń, zaś czerwone dedykowane są do zaschniętych plam. Wymiary wiadra to: długość z pedałem – 49, 50 cm, szerokość – 26,5 i wysokość – 27 cm.

Za sprawą dużej efektywności, prezentowany produkt posiada dużo pozytywnych opinii. Konsumenci docenili jego funkcjonalność i łatwość obsługi.

Easy Wring & Clean Turbo 151153 to bardzo dobry mop obrotowy Vileda do 100 zł. Produkt przeznaczony do jest do czyszczenia podłóg twardych, drewnianych i parkietów.

 

Zalety

Wiadro: W zestawie znajduje się praktyczne wiadro z odpowiednio wyprofilowanym otworem do odpływu wody. Dzięki niemu wylewanie wody jest łatwe (nie ma ryzyka, że ciecz rozleje się na podłogę i ponownie ją zabrudzi).

Wygodne sprzątanie: Konsumenci doceniają to, że aby dokładnie posprzątać podłogi nie trzeba moczyć rąk w wiaderku z wodą. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie. Aby odwirować wodę wystarczy umieścić mopa w specjalnym sicie.

Nakładka: Należy zwrócić uwagę na nakładkę mopa, która ma dobrze przemyślany kształt, a dzięki temu pozwala na usunięcie zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc.

Pedał: Wiadro zostało wyposażone w pedał, który umożliwia proste odwirowanie wody. Wystarczy go nacisnąć, aby pozbyć się nadmiaru wody z nakładki. Element ten płynnie działa i ma odpowiedni kształt.

Przenoszenie: Na rączce wiaderka znajduje się specjalne mocowanie na mopa. W rezultacie jego przenoszenie jest wygodne.

 

Wady

Długość kija od mopa: Część konsumentów zaznacza, że kij od mopa mógłby być nieco dłuższy. Jest to szczególnie istotny minus dla wysokich osób.

 

 

 

 

Vileda Easy Wring and Clean 133648

 

Model Easy Wring And Clean 133648, marki Vileda to bardzo wydajny, godny polecenia mop obrotowy, który na pewno przyda się w każdym domu. Za sprawą miękkich materiałów, nie rysuje on podłóg. Co więcej, system w wiadrze dobrze wyżyma wodę, a to zdecydowanie skraca czas potrzebny na posprzątanie domu. Czynność odprowadzenia cieczy ułatwia pedał, po jego naciśnięciu maszyna rozpoczyna pracę z siłą 1000 obrotów na minutę.

Dużym atutem sprzętu jest bardzo dobrze wyważone wiadro, co minimalizuje ryzyko przewrócenia się. Gwarantuje to pełnię bezpieczeństwa w czasie sprzątania. Powodem, dlaczego wielu konsumentów decyduje się na zakup tego urządzenia są mikroaktywne włókna, które gwarantują szybkie zbieranie cieczy. Co więcej, użyta tkanina sprawia, że codzienne zabrudzenia mogą być usuwane bez użycia detergentów. Dzięki temu żywotność podłóg, zwłaszcza drewnianych, jest znacznie dłuższa. Warto dodać, że niewielkiej wielkości włókna wnikają w szpary między panelami i usuwają znajdujący się tam brud. Z tego powodu, mop może być używany do każdego rodzaju podłóg. Nakładka na tym modelu jest wymienna i może być prana w pralce w temperaturze do 60 st. C.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie marki Vileda są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design i dużą funkcjonalność modelu Vileda Easy Wring and Clean 133648.

Mop obrotowy Vileda Easy Wring & Clean 133648 sprzedawany jest w zestawie z wiadrem o pojemności równej 13 l. Długość kija można regulować w zakresie od 55 cm do 130 cm.

 

Zalety

Przeznaczenie: Prezentowany mop obrotowy jest przeznaczony do każdego rodzaju podłóg. Model można używać nie tylko w domu, ale także na tarasie czy balkonie.

Regulacja długości kija od mopa: Użytkownik ma możliwość dostosowania modelu do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystko dzięki temu, że drążek ma regulowaną wysokość (od 55 cm do 130 cm).

Końcówka: Wykonana z mocnych materiałów końcówka dokładnie zbiera wszelkie zabrudzenia. Nakładkę można prać w pralce w temperaturze do 60 st. C., więc nadaje się ona do wielokrotnego użytku.

System wyciskania wody: Mop ma skuteczny system odwirowywania wody, dzięki czemu na podłodze nie tworzą się plamy. Nie ma też konieczności wyciskania nakładki ręcznie.

 

Wady

Plastikowa stopka pod pedałem: Jakość wykonania plastikowej stopki pod pedałem nie jest najlepsza. Dlatego też podczas wyciskania wody nie można używać zbyt dużej siły (ryzyko uszkodzenia wspomnianego elementu).

 

 

 

 

Vileda 5 Premium 146584

 

Jeśli szukasz sprawdzonego mopa obrotowego do czyszczenia podłóg, polecamy Twojej uwadze Vileda 5 Premium 146584. Jest to produkt o sporej powierzchni zmywania – długość nakładki jest równa 40 cm. W związku z tym sprzątanie nawet dużego domu nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Model jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. W zestawie otrzymujemy wiadro. Znajduje się na nim obrotowe sito, które pozwala na łatwe wyżymanie wody z mopa (bez konieczności moczenia dłoni). Model obraca się w zakresie 360 stopni, co ułatwia sprzątanie. Głowicę zrobiono z wytrzymałej stali nierdzewnej. Warto wspomnieć o tym, że długość kija jest regulowania (maksymalne do 125 cm).

Vileda 5 Premium 146584 to godny polecenia zestaw – tak twierdzi wielu konsumentów, którzy zdecydowali się na jego zakup. Produkt jest solidnie wykonany i dobrze radzi sobie z czyszczeniem podłóg. Płaska konstrukcja mopa umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Zaletą jest także to, że model jest łatwy w przechowywaniu.

Vileda 5 Premium 146584 to mop obrotowy sprzedawany w zestawie z wiadrem. Maksymalna długość kija wynosi 125 cm.

 

Zalety

Głowica mopa: Do produkcji głowicy mopa wykorzystano stal nierdzewną, czyli materiał cechujący się trwałością. W związku z tym możemy być pewni, że wspomniany element nie ulegnie zbyt szybko uszkodzeniu.

Końcówka: Dołączona do kompletu końcówka została zrobiona w 100% z mikrofibry. Jest to wyjątkowo chłonne włókno, które pozwala skutecznie usunąć nawet uporczywe zabrudzenia bez konieczności zbyt intensywnego pocierania podłogi.

Płaski kształt: Z uwagi na to, że mop ma płaski kształt, przy jego pomocy możemy łatwo wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca np. pod meblami.

 

Wady

System odwirowywania wody: Czasami mimo kilkukrotnego naciskania pedału, nakładki z mikrofibry nadal jest mokra. Sugeruje to, że system odwirowania wody nie zawsze jest skuteczny.

 

 

 

 

Jaki mop obrotowy Vileda wybrać?

 

Utrzymanie porządku w mieszkaniu jest niestety bardzo trudną czynnością. Urządzeniem, które pomoże Ci zadbać o czystość podłóg, czy kafelków jest mop. Wbrew powszechnej opinii zakup takiego sprzętu jest dość trudny. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, i jakie cechy powinny mieć najlepsze mopy obrotowe Vileda. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie z trzema modelami, które są godne polecenia.

Vileda jest marką, która już od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętów ułatwiających sprzątanie naszych domów. W swoim asortymencie posiada ona wiele rodzajów mopów, wiader, zmywaków, ściereczek, desek do prasowania, suszarek do bielizny, szczotek i ściągaczek do okien. Produkty tej firmy znajdują się w wielu domach, gdyż cechują się precyzyjnym wykonaniem i dużą skutecznością. Do ich konstrukcji używano jedynie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoką bezawaryjność.

Decydując się na zakup takiego sprzętu powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiał, jaki został użyty do jego wykonania. Godne polecenia są sprzęty, które powstały z mikroaktywnych włókien, gdyż zapewniają one dokładność sprzątania. Wynika to z tego, że ów materiał jest bardzo chłonny, zatem w krótkim czasie pozbędziesz się rozlanej cieczy i nadmiaru wody z podłogi. Inną, również wartą polecenia tkaniną jest mikrofibra. Dlatego jeśli interesuje Cię najlepszy mop obrotowy Vileda w 2021 roku to polecamy sprzęty wykonane z tych materiałów, gdyż cechują się one dużą chłonnością.

Istotnym elementem jest również wiadro, które zostaje dołączone do zestawu. Szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na jego pojemność. Pamiętaj jednak, że im większy jest sprzęt, tym trudniej będzie Ci go przenosić. Z tego powodu polecamy urządzenia do 8 l. Kolejną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest siła pracy wiadra. Bowiem, to dzięki temu parametrowi będziesz w stanie sprawdzić, jak efektywne będzie wyżymanie wody. Zalecane są sprzęty, których efektywność pracy wynosi 1000 obrotów na minutę. Następnym udogodnieniem, które na pewno Ci się przyda jest pojemnik na detergenty, który pozwoli Ci szybko uzupełnić skład wody w wiadrze.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ