Opinie o Bosch WTR87TW0PL

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Według osób użytkujących ten sprzęt najważniejszymi zaletami jest fakt, że suszarka do ubrań pracuje cicho i nie generuje drgań. Zasługą tego są między innymi specjalne wytłoczenia na obudowie, które mają pochłaniać wibracje. Ponadto właściciele sprzętu przekazują, że suszenie w bębnie sprawia, że ubrania lepiej pochłaniają zapach płynu do płukania, co z kolei przekłada się na to, że można ograniczyć jego stosowanie. 

 

Najważniejsze wady:

Ustawienie sprzętu w domu musi się odbyć w sposób przemyślany. Bowiem Bosch WTR87TW0PL, jak przekazuje instrukcja obsługi nie pozwala na zmianę kierunku otwierania drzwiczek. Zatem nie wszystkie miejsca będą równie komfortowe do umieszczenia suszarki. W skrajnych wypadkach model ten nie będzie w ogóle pasował do przeznaczonego mu miejsca. 

 

Werdykt: 9.8/10

Osoby, które zaopatrzyły się w ten sprzęt zastanawiają się jak mogły do tej pory żyć bez niego. Bosch WTR87TW0PL to suszarka, która ma opinie urządzenia, które suszy szybko, bez zagnieceń i w dodatku emitujące niewielki hałas przy tym. Zadowolenie użytkowników jest tym większe, że doceniają fakt ograniczenia wilgoci we własnych domach, bo z jednego suszenia sprzęt gromadzi nawet 5 litrów wody, która zamiast do wnętrza mieszkania jest odprowadzana do kanalizacji. W dodatku pranie po wysuszeniu pięknie pachnie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Oszczędność energii – efektywne suszenie

Bosch WTR87TW0PL to suszarka wyposażona w pompę ciepła. Dzięki jej istnieniu użytkownik suszy odzież w niższej temperaturze, co przynosi korzyści finansowe przy oszczędności energii. Niższa temperatura to również ochrona dla tkanin z jakich wykonane są ubrania. Działanie pompy polega na odbieraniu ciepła już wytworzonego i powtórnemu wykorzystaniu. Taka technologia sprawia, że suszarka zużywa nawet o 60% energii mniej niż urządzenie pozbawione pompy ciepła. Ponadto opisywany model suszenie przeprowadza pod kontrolą automatyki sensorowej. Za jej pomocą zostają dobrane odpowiednie warunki suszenia, temperatura suszenia i wilgotność jaką zamierza się osiągnąć po procesie suszenia, a to wpływa na zachowanie tkanin w dobrej kondycji. Jak pokazuje test Bosch WTR87TW0PL suszarka odpowiednio dobierze program zarówno dla jedwabiu, wełny jak i bawełny. O równomierne rozłożenie suszonej odzieży dba Sensitive Drying System eliminując równocześnie zagniecenia i nadając odzieży miękkości. 

Programy

Bosch WTR87TW0PL wyposażono w szereg programów automatycznych, które nadają się do większości suszonych ubrań. Wyjątkiem są tkaniny dwuwarstwowe. Do wyboru użytkownika producent oddaje programy o wymownych nazwach: „Do prasowania”, „do szafy” czy „ekstra suche”. Przy dwuwarstwowych tkaninach dobrze sprawdzają się programy czasowe, w których w parze idzie umiarkowanej wysokości temperatura, skuteczne suszenie i dosuszanie wielowarstwowych elementów odzieży, w określonym przez użytkownika czasie suszenia. Program „super 40” pozwala na szybkie wysuszenie cienkich tkanin bawełnianych i włókien syntetycznych. Systemy pralki kontrolują temperaturę i stopień wilgotności odzieży, aby po skończonym cyklu nadawały się one do schowania do szafy.  Suszarka, wśród swoich funkcji ma również opcję zabezpieczenia uruchomienia jej przez dziećmi, a także użyteczna zdaje się możliwość płynnego opóźnienia startu, która pozwala na planowane rozpoczęcie i zakończenie programu. Sprzęt oferuje również elektroniczne wskaźniki zapełnienia zbiornika na wodę, jak i konieczności wyczyszczenia filtra. Obie opcje ułatwiają obsługę i zwalniają użytkownika z myślenia o pielęgnacji sprzętu. Biorąc pod uwagę funkcjonalność i użyteczność jaką niesie ze sobą Bosch WTR87TW0PL, użytkownicy są zdania, że jego cena jest adekwatna do oferowanej jakości. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ