Opinie o Vileda Viva Express Smart

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Deska Vileda Viva Express Smart jest chwalona przez użytkowników za to, że łatwo się ją składa i rozkłada, a złożona ma blokadę uniemożliwiającą jej samoczynne rozłożenie się. Opinie o Vileda Viva Express Smart przekazują również, że deska ma duży zakres regulacji wysokości, zatem każdy z użytkowników dopasuje ją do swojego wzrostu i preferencji, a po złożeniu sprzęt zajmie mało miejsca i łatwo będzie go przechować. 

 

Najważniejsze wady:

Główną wadą jaką można wymienić jest stosunkowo mała podstawka na odkładanie gorącego żelazka. Posiadacze dużych sprzętów do prasowania narzekają, że stopa ich żelazka nie mieści się w tym miejscu. Minusem deski do prasowania jest również to, że po dłuższym prasowaniu zbierająca się woda w pokrowcu przenika przez niego i kapie na podłogę. 

 

Werdykt: 9.6/10

Użytkownicy przekazują, że cena Vileda Viva Express Smart jest adekwatna do jej jakości. Deska jest stabilna i dobrze wykonana. Relatywnie lekka, a po złożeniu zajmuje niewiele przestrzeni. Bawełniany pokrowiec, od wewnątrz pokryty warstwą pianki jest przyjazny prasowaniu, odzież się na nim nie ślizga. To dobry produkt za przystępną cenę.  

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Vileda

Vileda to firma będąca częścią niemieckiego koncernu i grupy technologicznej Freudenberg działającej w 30 segmentach rynku, w tym w segmencie artykułów gospodarstwa domowego, co jest oznaczone marką Vileda. Firma FHP Vileda ma już 150 letnią tradycję, a produkcja firmy skupia się na artykułach wspomagających utrzymanie czystości począwszy od ściereczek, zmywaków i rękawiczek, produkcji całej gamy mopów ręcznych i automatycznych, po sprzęty do prasowania i suszenia. Marka Vileda zyskała renomę i uznanie na całym świecie. Rodem z Niemiec, obecnie ma 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia 30 tysięcy pracowników. Również w Polsce marka ma swój oddział i wiernych klientów, którzy marce zaufali.

Vileda Viva Express Smart

Vileda Viva Express Smart to jeden z wielu produktów koncernu, który zadomowił się w naszych domach. Można by powiedzieć, że cóż można znaleźć szczególnego w zwykłej desce do prasowania? Jednak test Vileda Viva Express Smart wskazuje, że nawet deska do prasowania potrzebuje spełnić kilka istotnych parametrów do sprawnego funkcjonowania. Deska Vileda Viva Express Smart jest przede wszystkim dobrze wyważona, a wszystkie jej elementy dobrze spasowane. Fakt ten sprawia, że składanie i rozkładanie produktu nie nastręcza trudności, a umieszczenie blokady w stanie złożonym, zapobiega jej samoczynnemu otwarciu podczas przenoszenia czy przechowywania. Jak przekazują opinie o Vileda Viva Express Smart, deska ma duży zakres regulacji ustawienia wysokości. Zatem każdy z użytkowników dopasuje ją do swojego wzrostu. Na jednym końcu deski znajduje się metalowa podstawka do odkładania gorącego żelazka. Podstawka ta jest również zaopatrzona w gniazdko, do którego podłącza się żelazko. Natomiast do sieci podłączamy przewód z wtyczką, które są integralną częścią deski. Powierzchnia do prasowania została wykonana ze stalowej siatki nierdzewnej, odpornej na korozję i następnie pokrytej pokrowcem podbitym poliuretanową gąbką o grubości 7mm. Taka budowa sprawia, że przez powierzchnię deski jest przepuszczana para wodna wytwarzana w dużej ilości podczas prasowania. Wymiary części do prasowania wynoszą 114 cm x 34 cm, a całej deski po złożeniu 151 x 42 x 7 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 10 kg. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ