Opinie o Karcher SC 3 Easyfix

Ostatnio aktualizowane: 16.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Karcher SC 3 Easyfix, jak przedstawiają opinie, jest sprzętem skutecznym przy oczyszczaniu fug w łazienkowych kafelkach, nawet tych z wieloletnim brudem za pomocą dołączonej szczoteczki, czyściwo skutecznie usunie kamień z kranu i armatury. Użytkownicy zwracają też uwagę na małe gabaryty urządzenia, jego cichą pracę i bardzo przydatną stopę zmywającą z przegubem, dzięki któremu dotrze się z końcówką do wielu zakamarków. 

 

Najważniejsze wady:

Gdy użytkownicy Karcher SC 3 Easyfix przeprowadzili test działania urządzenia, okazało się, że przed każdym uruchomieniem należy przez pierwsze 30 sekund odlać wodę nad zlewem, pozwoli to na uniknięcie rozlewu wody podczas pracy. Ponadto wiele osób wskazuje na brak blokady spustu do wykorzystania sprzętu w trybie ciągłym. Nieustanne pompowanie wpływa na spore zmęczenie dłoni. 

 

Werdykt: 9.9/10

Bezsprzecznie sprzęt jest rekomendowany przez wszystkich, którzy choć raz przeprowadzili nim sprzątanie. Na uwagę zasługuje szeroka funkcjonalność, bo Karcher SC 3 Easyfix to sprzęt przydatny przy czyszczeniu takich elementów jak podłogi, kafelki, terakota, kabiny prysznicowe, sanitariaty, okna, lustra, piekarniki, blaty kuchenne okapy, elementy armatury i wiele, wiele innych. Tym co cieszy użytkowników jest fakt, że czyszczenie odbywa się przy minimalnym zużyciu wody i całkowitym braku środków chemicznych. Zatem gdy kupimy Karcher SC 3 Easyfix jego cena z każdym czyszczeniem będzie się zwracać, bo zaprzestaniemy kupować wielu środków chemicznych.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wyposażenie i cechy produktu

Na funkcjonalność produktu wpływa załączone wyposażenie, na które składają się obok samego urządzenia 2 rury o długości 50 cm każda, dysza podłogowa Easy Fix, ręczna i do detali, powłoczka w mikrofibry na dyszą podłogową, powłoczka na dyszę ręczną, mała okrągła szczotka, wąż parowy o długości 2 metry z pistoletem, filtr okamieniający wkład oraz wbudowany lejek do napełniania. Akcesoria można przechowywać w specjalnym schowku umieszczonym na obudowie. Na wygodę stosowania wpływają natomiast opracowane technologie i rozwiązania. Taką z pewnością jest wymiana pada bez kontaktu rąk z brudem, dzięki nowemu systemowi jego mocowania, możliwość redukcji pary na rękojeści czy pozycja „parking”. Ważnym jest także wyposażenie sprzętu w zawór bezpieczeństwa. 

Parametry

Myjka parowa uzyskuje sprawność roboczą w 30 sekund od włączenia jej do zasilania. Sprzęt zasilany jest z domowego gniazdka 220-240 V, a przewód zasilający nie ogranicza ruchów, bo ma długość 4 metrów. Moc grzałki wynosi 1900 W, a maksymalne ciśnienie pary wytworzone przez sprzęt sięga 3,5 bar. Napełnienie zbiornika na wodę do pełna (jego pojemność wynosi 1 litr) pozwala na wysprzątanie 75 m2 powierzchni. Wymiary sprzętu wynoszą: Długość 360 mm, szerokość 236 mm, wysokość 253 mm, a jego waga bez schowanych wewnątrz akcesoriów wynosi 3,1 kg. 

 

Zadowolenie klientów

Żadna z osób, która zaopatrzyła się w myjkę nie żałowała podjętej decyzji zakupowej. Niektórzy z klientów poszli nawet dalej i dokupili kolejne końcówki rozszerzające funkcjonalność sprzętu. Klienci zainwestowali w turboszczotkę, której nie ma w standardzie wyposażenia, a także końcówki do prasowania zasłon czy mycia parowego szyb. Bez wątpienia klienci najbardziej cenią fakt, że zastosowanie myjki parowej sprawia, że przestajemy kupować chemiczne środki czyszczące. Oszczędza to domowy budżet, a dla domowników okazuje się zdrowszym rozwiązaniem. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ