Najlepsza deska do prasowania Vileda

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

 

Deski do prasowania Vileda – Ranking

 

 

Vileda Viva Express Smart Plus

 

Jeśli szukasz nowoczesnej deski o kompaktowych wymiarach, model Vileda Viva Express Smart Plus z pewnością Cię zainteresuje.

Ta deska do prasowania Vileda w dobrej cenie wyposażona jest w stabilną podstawkę pod żelazko, dzięki której możemy bezpiecznie odłożyć urządzenie. Posiada ona także gniazdo elektryczne, które znacznie ułatwia prasowanie. Blat tego modelu wykonany jest z metalowej siatki, która przepuszcza parę wodną, jest odporna na rdzę i korozję. Deska posiada metalowy stelaż, a jej pokrowiec jest bawełniany i wykończony wyściółką z gąbki o grubości 7 mm.

Wymiary całkowite tego produktu, wraz z podstawką na żelazko to: 132 cm x 42 cm. Powierzchnia do prasowania ma wymiary 114 cm x 34 cm. Deska jest również regulowana, możemy ją podnieść do wysokości 95 cm. Jej maksymalne obciążenie to 10 kg, a waga całkowita wynosi około 4,9 kg.

Klienci w swoich opiniach podkreślają, że deska jest wygodna w użyciu, gdyż dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, można ją łatwo przenosić i przechowywać.

 

 

 

 

Vileda Viva Express Premium

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć także modelu Vileda Viva Express Premium. Jest to wygodna i stabilna deska do prasowania, wyposażona w gniazdo elektryczne oraz antenkę, w której możemy umieścić kabel od żelazka. Posiada ona innowacyjny system, który zapobiega samoczynnemu rozłożeniu się, na przykład podczas przenoszenia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia blokada nóżek.

Model ten wyposażony jest w sztywną i stabilną podkładkę pod żelazko oraz generator pary, dzięki któremu prasowanie staje się przyjemnością. Blat deski pokryty jest trzywarstwowym pokrowcem, gwarantującym komfort pracy.

Deska Viva Express Premium ten to jeden z największych produktów tego producenta, dzięki czemu mamy zapewnioną bardzo dużą powierzchnię do prasowania. Jej wymiary to 130 cm x 44 cm. Całkowita długość deski wraz z podstawką wynosi 165 cm. Maksymalne obciążenie tego modelu to 20 kg, a wymiary po jego złożeniu wynoszą 172 cm x 48 cm x 9, 5 cm.

Opinie użytkowników o tej desce są pozytywne. Twierdzą oni, że jest to produkt bardzo wygodny, ułatwiający pracę i stabilny.

 

 

 

 

Vileda Family Design Comfort Plus

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Vileda Family Design Comfort Plus. Jest to deska do prasowania wyposażona w antenkę, na którą możemy nałożyć przewód od żelazka. Posiada ona również gniazdo elektryczne, dzięki któremu po podłączeniu przedłużacza możemy ją ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Deska wykonana jest z metalowej siatki, która zabezpiecza produkt przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi. Pokryta jest ona trójwarstwową powłoką z bawełny oraz posiada wygodną i sztywną podstawkę pod żelazko. Dzięki rozkładanym nóżkom możemy regulować wysokość produktu. Model ten wyposażony jest również w innowacyjny system KID SAFE with CLICK & STOP, który zabezpiecza go przed rozłożeniem.

Wymiary powierzchni do prasowania wynoszą 120 cm x 38 cm. Produkt waży około 6 kg. Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest on stabilny i wytrzymały.

 

 

 

Jaką deskę do prasowania Vileda wybrać?

 

Czasy, w których deskę do prasowania stanowiła wyłącznie podkładka z uchwytem na żelazko, dawno minęły. Dzisiejsze modele są znacznie bardziej rozbudowane, posiadają dodatkowe funkcje i znacząco ułatwiają proces prasowania. Decyzję o zakupie odpowiedniego produktu powinniśmy podjąć w sposób świadomy, jednak mnogość rodzajów dostępnych na rynku nam tego nie ułatwia. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy wyborze właściwego sprzętu. Na końcu zamieściliśmy także ranking zawierający trzy najlepsze deski do prasowania Vileda.

Firma Vileda od 1849 roku zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego, od akcesoriów do sprzątania, poprzez systemy czyszczące, aż do zestawów do prasowania i suszenia. Produkty tej firmy odznaczają się innowacyjnością i nowoczesnością i cenione są za solidne wykonanie. Najlepsza deska do prasowania Vileda w 2024 roku to sprawdzony produkt, dlatego możemy mieć pewność, że nabywając go otrzymamy sprzęt wysokiej jakości.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów desek do prasowania. Możemy wybrać spośród modeli klasycznych, ze zintegrowanym przedłużaczem, czy z całym systemem prasowania. Najprostsze deski stanowi podłużny blat do prasowania osadzony na nóżkach, bez żadnych dodatkowych funkcji. Modele te mogą różnić się od siebie kształtem, wysokością, czy wielkością, są również bardzo tanie. Bardziej zaawansowane sprzęty posiadają gniazdko elektryczne i zintegrowany przedłużacz, dzięki którym możemy ustawić deskę w dowolnym miejscu, a kabel od żelazka nam nie przeszkadza. Najnowocześniejsze deski wyposażone są w generatory pary i systemy zasysania, które znacznie ułatwiają prasowanie.

Przed zakupem deski warto mieć na uwadze kilka istotnych kwestii, w tym materiał, z jakiego jest zrobiona. Najlepiej nabyć produkt, którego stelaż wykonany jest z trwałej, odpornej na uszkodzenia stali, pokrytej powłoką antykorozyjną. Blat deski może stanowić metalowa siatka lub płyta wiórowa, jednak przy zakupie warto pamiętać, aby wybrać najwyższą jakość surowca. Powłoka powinna być wykonana z tkaniny odpornej na działanie wysokich temperatur. Bardzo dobrze sprawdza się bawełna. Istotne jest również, aby była dwuwarstwowa, zapewniając bardziej komfortowe i wygodne prasowanie. Wygodnym elementem wyposażenia jest także podstawka pod żelazko, dzięki której nie ma ryzyka wypalenia dziury w desce.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ