Ranking 3 najlepszych suszarek do ubrań głębokość 50 cm w 2024

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Suszarka do ubrań głębokość 50 cm – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Jeśli interesują Cię suszarki do ubrań o głębokości 50 cm, przygotowany przez nas ranking jest tym, czego szukasz. Znajdują się w nim dokładne opisy najczęściej polecanych modeli, z uwzględnieniem ich najważniejszych zalet, które zachęcają konsumentów do zakupu. Wiele osób zgadza się z tym, że najlepszą suszarką do ubrań jest Beko DS7433RX. Ma ona sporą ładowność, więc można zmieścić w niej dużo ubrań. Ten model z pewnością przyda się większej rodzinie. Urządzenie zostało przypisane do klasy energetycznej A+++, więc korzystanie z niego nie powinno znacznie wpływać na wysokość naszych rachunków za prąd. Suszarka ma specjalne czujniki, które kontrolują czas pracy i dostosowują ten parametr do każdego załadunku. Model nadaje się do suszenia bardzo delikatnych tkanin. Suszarka do ubrań Candy CS4 H7A1DE pomieści 7 kg wsadu. Wyposażona w dodatkowe funkcje zapewni Twoim ubraniom optymalne suszenie, a opóźniony start umożliwi ustawienie nocnego trybu pracy.

3 najlepszych suszarek do ubrań głębokość 50 cm. Opinie w 2024 roku

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Ponieważ sprzęt wykorzystuje zamknięty obieg powietrza, jego działanie nie wiąże się z dużymi stratami ciepła. To energooszczędny model, który efektywnie suszy ubrania nawet w stosunkowo niskiej temperaturze. Jest to możliwe za sprawą pompy ciepła.

Difetto

Suszarka generuje duży hałas w czasie pracy, dlatego nie należy włączać jej wcześnie rano czy późno wieczorem. Tak twierdzą niektórzy konsumenci.

Conclusione

Urządzenie ma szerokie drzwi, a to sprawia, że wyjmowanie ubrań nie stanowi żadnego problemu. Maksymalna wielkość załadunku to 7 kg. Suszarka jest wyposażona w specjalny czujnik, który odpowiada za dopasowywanie czasu suszenia. Można ją ustawić na pralce, aby zaoszczędzić miejsce w łazience.

Drugi wybór

Pregio

Suszarka ma certyfikat Woolmark, który potwierdza odpowiednią ochronę ubrań przed uszkodzeniami. Urządzenie automatycznie dopasowuje moc wirowania, dlatego nie musimy martwić się o najbardziej delikatne materiały. Produkt ma wbudowaną pompę ciepła, co pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.

Difetto

Użytkownicy zwracają uwagę, iż suszarka jest bardzo głośna. Podczas jej pracy trzeba zamykać drzwi do pomieszczenia, w którym się znajduje.

Conclusione

Suszarka Candy pomieści 7 kg wsadu. Jej wymiary to: Szerokość – 59,5 cm, wysokość – 85 cm, głębokość – 46 cm. Produkt wyposażono w dodatkowe, przydatne funkcje. Nie musimy martwić się, iż nasze jedwabne koszule ulegną zniszczeniu, ponieważ produkt ma odpowiednio dostosowane programy do suszenia delikatnych tkanin.

Rozważ też

Pregio

Dzięki produktowi marki Beko zaoszczędzimy energię elektryczną. Automatyczny czujnik suszenia dostosuje poziom wilgoci oraz dobierze prawidłową temperaturę do naszych ubrań. Odpowiednie rozmiary sprawiają, iż suszarkę możemy ustawić na pralce i zaoszczędzić miejsce w łazience.

Difetto

Producent do zestawu dołącza jedynie trzy nóżki. Do ustawienia suszarki na pralce potrzeba czterech. Dodatkową nóżkę trzeba zamówić samodzielnie.

Conclusione

Produkt marki Beko zapewni optymalne warunki suszenia ubrań. Jego szerokość wynosi 46 cm. Jednorazowo do bębna możemy załadować 7 kg wsadu. Suszarkę wyposażono w szerokie 38-cm otwieranie, co zapewnia, iż bez problemu włożymy do niej szerokie zasłony lub koce.

 

1. Suszarka do Ubrań Beko DS7433RX

 

Beko DS7433RX to suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w dobrej cenie, która oprócz wielu praktycznych programów, ma również wszystkie rozwiązania potrzebne do tego, aby stać się liderem na rynku suszarek.

Produkt należy do klasy energetycznej A+++, co daje nam gwarancję, że suszarka zapewnia oszczędności na rachunku za prąd przy dużej dbałości o ekologię. Programy urządzenia pozwalają również na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Suszarka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie stan naszego środowiska naturalnego oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie efektywne, ciche suszenie ubrań w rekordowo krótkim czasie. Sprzęt chwalony jest za 16 różnych programów oraz spory wsad – 7 kg.

 

Zalety

Pompa ciepła: Sprzęt jest wyposażony w pompę ciepła, która gwarantuje efektywność działania nawet w niskiej temperaturze. Ta część nie tylko skutecznie działa, ale też nie jest podatna na awarie.

Oszczędność energii: Kupujący doceniają to, że suszarka do ubrań ma zamknięty obieg powietrza, dzięki czemu nie zauważa się zbyt dużych strat ciepła. To pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

Czujnik FlexySense: Model ma specjalny czujnik FlexySense, który dostosowuje czas suszenia w zależności od wybranego przez nas poziomu. Czujnik wilgotności daje pewność, że pranie będzie się suszyło równomiernie.

Szerokie drzwi: Sprzęt ma szerokie drzwi (dokładnie 38 cm), więc wygodnie wyciąga się z suszarki uprane ubrania i nie ma problemów z ich wkładaniem.

Ochrona delikatnych tkanin: Istotnym atutem jest to, że urządzenie jest dostosowane nawet do bardzo delikatnych ubrań. Ma on specjalny program odpowiedni dla takich tkanin.

 

Wady

Głośna praca: Urządzenie w trakcie pracy generuje duży, nieprzyjemny hałas. Tak twierdzą pojedyncze osoby wystawiające opinie na temat tego modelu.

 

 

 

 

2. Suszarka do Ubrań Candy CS4 H7A1DE

 

Ranking prezentuje suszarkę do ubrań marki Candy. Wyposażono ją w odpowiednie funkcje chroniące nasze ubrania przed uszkodzeniami. Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowano w urządzeniu, jest system zbierania wody Easy Case. Zbiornik znajduje się na drzwiczkach suszarki. Sami kontrolujemy, kiedy należy go opróżnić. Zebraną wodę możemy wykorzystać do domowych porządków czy podlewania roślin. Model firmy Candy ma klasę energetyczną A++, co pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.

Sprzęt ma funkcję opóźniającą start, dzięki czemu możemy ustawić program na nocne suszenie ubrań. Jego ładowność wynosi 7 kg, natomiast poziom hałasu 67 dB. Suszarka ma wbudowany czytelny wyświetlacz Digit i elektryczne sterowanie. Czas trwania programu przy pełnym załadunku wynosi 220 min, przy częściowym jest to 120 min.

Konsumenci są zadowoleni z zakupu suszarki Candy CS4 H7A1DE. Zgodnie twierdzą, iż podjęli właściwą decyzję zakupową. Chwalą dużą ilość dostępnych programów, co pozwala wybrać odpowiedni do danych tkanin. Na uwagę zasługuje również design sprzętu. Użytkownicy bez problemu mogą dopasować go do wystroju łazienki czy też miejsc, w którym przechowują suszarkę.

Suszarka do ubrań Candy CS4 H7A1DE ma wymiary: Szerokość – 59,5 cm, wysokość – 85 cm, głębokość – 46 cm. Produkt waży 41 kg i ma lewostronne otwieranie. Wyposażono go m.in. w program odświeżania ubrań, funkcję przystosowaną do suszenia wełny oraz ubrań sportowych, a także opcję odpowiednią dla dziecięcej odzieży.

 

Zalety

Klasa energetyczna: Suszarkę wyposażoną w klasę A++. Przyczynia się to w znacznym stopniu do oszczędzenia energii oraz pieniędzy, które musielibyśmy wydać na rachunki za prąd.

Certyfikat Woolmark: Model zaopatrzono w certyfikat gwarantujący optymalną ochronę przed uszkodzeniami ubrań w trakcie ich suszenia.

Opóźniony start: Suszarka Candy ma wbudowaną funkcję opóźniającą start. Umożliwia nam to ustawienie nocnego suszenia, aby rano cieszyć się suchymi i miękkimi ubraniami.

Easy Case: W urządzeniu zastosowano system zbierania wody. Całość płynu trafia do zbiornika zamontowanego na drzwiach.

Ładowność: Suszarka do ubrań pomieści 7 kg wsadu.

 

Wady

Głośność: Suszarka za głośno szumi. Trzeba pamiętać o zamknięciu drzwi do pomieszczenia, w którym się ona znajduje.

 

 

 

 

3. Suszarka do Ubrań Beko DF7434RXA

 

Potrzebujesz automatycznej suszarki do ubrań, ale masz ograniczoną ilość miejsca? W takim przypadku odpowiednim produktem będzie Beko DF7434RXA. Jego głębokość wynosi 46 cm. Za pomocą odpowiednich łączników ustawimy go na pralce, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca. Model za jednym razem może wysuszyć 7 kg ubrań.

Suszarka Beko DF7434RXA gwarantuje minimalne zużycie energii elektrycznej. Wyposażono ją w automatyczny czujnik suszenia, dlatego nie musimy zastanawiać się, kiedy nasze ubrania będą gotowe do wyjęcia. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni stopień, a sprzęt zakończy pracę w odpowiednim momencie. Zamykanie w rozmiarze XXL sprawia, że bez problemu wysuszymy duże i grube koce oraz firany. Dodatkowo używając suszarki Beko, unikniemy prasowania ubrań, które po wyjęciu z bębna praktycznie nie będą wygniecione.

Model marki Beko jest chętnie wybieranych przez kupujących. Twierdzą, iż filtr jest łatwy w czyszczeniu, a podświetlany bęben pomaga, kiedy w pomieszczeniu mamy niewystarczające oświetlenie. Konsumenci doceniają dodatkowe opcje i programy, w jakie wyposażono suszarkę. Chwalą sobie jej funkcjonalność, wygląd oraz efektywność.

Suszarka Beko DF7434RXA dostępna jest w kolorze białym. Jej szerokość wynosi 59,7 cm, a głębokość 46 cm. Model ma 16 programów suszenia.

 

Zalety

Rozmiar: Produkt występuje w rozmiarze Slim, dlatego bez problemu umieścimy go na pralce, oszczędzając w ten sposób miejsce w pomieszczeniu.

Pompa ciepła: Suszarka ma wbudowaną pompę ciepła, co przekłada się na zaoszczędzenie energii i pieniędzy przeznaczonych na prąd.

Duże otwieranie: Suszarka ma otwieranie w rozmiarze XXL, dzięki czemu bez problemu wysuszymy duże i ciężkie zasłony oraz narzuty.

Podświetlany bęben: Suszarka ma oświetlony bęben. Jest to bardzo pomocne, kiedy w pomieszczeniu mamy mało oświetlenia.

 

Wady

Brak jednego łącznika: Do ustawienia suszarki na pralce potrzeba 4 łączników, niestety w zestawie znajdują się tylko 3.

 

 

 

 

Jaką najlepszą suszarkę do ubrań głębokość 50 cm wybrać?

 

Suszarka do ubrań to bardzo praktyczny sprzęt, który z pewnością przyda się każdej osobie. Nowoczesne sprzęty nie niszczą odzieży, a wręcz mogą poprawić jej stan. Urządzenia dbają o wyprostowanie ubrań, aby łatwiej nam było je prasować. Większość suszarek jest również energooszczędna. Nasz poradnik przedstawi Ci cechy suszarek do ubrań, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji zakupowej. Za modele posłużą nam najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm.

Bardzo ważna jest ilość trybów suszenia. W zależności od tego, jakiego rozwiązania potrzebujemy mamy do dyspozycji nawet program, w którym można suszyć ubrania dla osób cierpiących na alergie skórne. Również osoby, które nie lubią prasować koszul będą zadowolone – suszenie z prostowaniem daje świetne rezultaty. Tak naprawdę wybierasz określony sprzęt w oparciu o to, czego najbardziej potrzebujesz. Głębokość bębna urządzenia może wynosić od około 35 do 50 cm. Im wartość jest większa, tym bęben jest bardziej pojemny. Im głębszy jest bęben, tym większy jest sprzęt, więc przeanalizuj to, ile masz miejsca w łazience czy pralni.

Najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm mają silnik, który pozwala na wydajną pracę urządzenia, przy okazji będąc tak cichym, także może śmiało pracować nocą. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają małe dzieci i często po całym dniu prania potrzebują suchych ubrań na następny dzień. Bardzo ważna w takich przypadkach jest ilość wsadu. Sprzęty tego typu powinny zmieścić jak najwięcej odzieży – według wielu osób minimum to 4 kg. W przypadku niektórych urządzeń wystarczy godzina, aby wysuszyć cztery kilogramy prania. Urządzenia mają funkcję zmiany obrotów. Świetnie, jeśli zmiana kierunku obrotu bębna odbywa się szybko i płynnie. Wówczas nie dojdzie do emisji hałasu, który nie jest zbyt przyjemny dla osób, które przebywają w pobliżu urządzenia.

Konsumenci potwierdzają, że najlepsza suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w 2024 roku poprawia stan odzieży, o ile posiada stosowne systemy suszenia. Warto przyjrzeć się sprzętom, które mają osobny system suszenia rzeczy z jeansu, mocnej bawełny, ale też program suszenia i prostowania koszul.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ