Najlepsza myjka do okien Leifheit

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Na pierwszym miejscu rankingu myjek do okien marki Leifheit znalazł się model 51114. Dlaczego to właśnie ten produkt uznano za najlepszy? Po dogłębnej analizie opublikowanych w Internecie opinii okazało się, że wspomniany sprzęt cieszy się największym uznaniem wśród konsumentów. Powodem tak dużej popularności produktu jest niewątpliwie jego skuteczność. Model nie pozostawia smug, a dodatkowo jest łatwy w użytkowaniu. Niewątpliwym atutem sprzętu jest także wydajny akumulator. Komfort podczas mycia dużych okien gwarantuje teleskopowy drążek – użytkownik nie musi korzystać z drabiny, aby dokładnie wyczyścić powierzchnię. Warto poznać także dokładne opisy innych produktów, które zdaniem Internautów zasługują na uwagę. Na drugim miejscu w naszym rankingu znalazła się myjka do okien Leifheit 51004. Jest to wyjątkowo lekki model, więc utrzymanie go w dłoni nie stanowi problemu. W efekcie nie męczymy się zbyt szybko i możemy wyczyścić okna bez konieczności robienia częstych przerw, które wydłużają pracę. Produkt sprzedawany jest w zestawie z niewielką dyszą zbierającą.

 

 

Tabela porównawcza

 

Pregio
Difetto
Conclusione
Offerte

Najlepszy produkt

Pregio

Urządzenie pomaga wyczyścić okna bez konieczności długiego polerowania. To myjka do szyb, który pozostawia je czyste i bez smug. W ciągu 35 minut pracy możliwe jest umycie 100 m2 okna. To bardzo lekki i poręczny sprzęt, którym umyjemy okna bez konieczności używania drabiny, a to dzięki specjalnemu drążkowi o długości 43 cm, który jest dołączony do zestawu.

Difetto

Wadą produktu jest niezbyt wygodne opróżnianie zbiornika z wodą. Niektórzy twierdzą też, że model mógłby być odrobinę lżejszy.

Conclusione

To ciche urządzenie, w którym stosunek ceny do jakości jest bardzo zadowalający. Sprzęt jest solidnie wykonany i pozostawia nasze okna czyste i suche. Co ważne, model jest bezprzewodowy, dzięki czemu możemy używać go wszędzie.

Drugi wybór

Pregio

To bardzo uniwersalny sprzęt, który oprócz okien umyje także kabinę prysznicową i lustra w całym domu. Myjka włącza się dopiero w momencie zetknięcia się z powierzchnią, co pozwala zaoszczędzić energię. Sprzętem można pracować pod różnymi kątami, bez ryzyka wycieku wody. Do urządzenia można używać każdego rodzaju drążków zatrzaskowych marki Leifheit.

Difetto

Mała ilość końcówek czyszczących nie pozwala na dokładne wyczyszczenie zakamarków ramy okiennej oraz mniejszych szybek o niestandardowym kształcie.

Conclusione

Produkt nie zostawia smug. Jest bardzo lekki, dzięki czemu obsługiwać go mogą wszyscy domownicy. Praca z użyciem myjki bardzo szybka i efektywna. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i pozwala w 35 minut umyć około 100 m2 okien.

Rozważ też

Pregio

Przy użyciu myjki nie tylko umyjemy, ale także osuszymy i odkurzymy szyby i lustra, a także kabinę prysznicową. To niezwykle funkcjonalne i lekkie urządzenie, które pozwoli Ci szybko posprzątać różne powierzchnie, bez konieczności używania nadmiernej siły. Wystarczy kilka pociągnięć, aby cieszyć się rewelacyjnym efektem. Sprzęt jest również łatwy w utrzymaniu w czystości.

Difetto

Brak odłączanego pojemnika na wodę doskwiera niektórym użytkownikom. Musimy też wprawić się w korzystaniu z myjki, zanim osiągniemy z jej pomocą zadowalające efekty.

Conclusione

Produkt jest dostosowany do wszystkich drążków zatrzaskowych Leifheit, w efekcie czego nawet najwyżej położone okna nie będą stanowiły dla nas wyzwania. Produkt jest polecany przez wielu konsumentów.

 

 

Myjki do okien Leifheit – ranking

 

 

Leifheit 51114

 

Naszą pierwszą propozycją jest myjka do szyb Leifheit 51114. Jest to urządzenie, które pozwoli nam na szybkie i precyzyjne mycie okien i ich ram, luster, kafelków oraz kabin prysznicowych. Sprzęt ten sprawi, że zapomnimy o ściekającej wodzie powodującej zbieranie się osadu i powstawanie smug.

Model ten wyposażony został w ściągaczkę silikonową o szerokości 28 cm, dzięki której czyszczenie okien będzie znacznie prostsze niż dotychczas. Wygodna rączka oraz niska waga urządzenia wpływają na komfort pracy. Ponadto, drążek o długości 43 cm pozwala na umycie szyb, których wysokość przekracza nawet 2 metry.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję System Click, które odpowiada za zastosowanie różnych rodzajów nasadek. Sprawia to, że model ten jest niezwykle uniwersalny i umożliwia nam wyczyszczenie praktycznie każdego zakątku mieszkania, za pomocą odpowiedniej szczotki.

Myjka Leifheit 5114 posiada akumulator zasilany na baterie litowo-jonowe, które pozwalają na pracę nawet do 35 minut. Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne. Według konsumentów jest to najlepsza myjka do mycia okien Leifheit w 2024 roku.

Elektryczna myjka do okien Leifheit 51114 jest zasilana akumulatorowo. Pojemność zbiornika na ciecz wynosi 100 ml. Do zestawu dołączono 43 cm drążek.

 

Zalety

Wydajność: Jak wynika z opisu przedstawionego przez producenta, prezentowany sprzęt umożliwia pracę do 35 minut na jednym pełnym naładowaniu. W tym czasie możemy umyć powierzchnię nawet do 100 m2.

Dokładność: Myjka ma system 360 stopni, co umożliwia pracę pod różnym kątem. W związku z tym możemy dotrzeć przy pomocy urządzenia do wielu miejsc pozostawiając powierzchnię idealnie czystą i bez smug.

Gumowe wycieraczki: Urządzenie wyposażono w gumowe wycieraczki. Są one solidnie wykonane i dobrze zbierają wodę.

Drążek: Prezentowana myjka do okien sprzedawana jest w zestawie z drążkiem o długości 43 cm. W efekcie konsument nie musi używać drabiny, aby dokładnie umyć duże okna.

Waga: Produkt waży 1,3 kg, więc utrzymanie go w dłoniach nie jest męczące. Gwarantuje to komfort i chroni przed zbyt szybkim zmęczeniem w trakcie pracy.

 

Wady

Obudowa: W niektórych recenzjach można przeczytać, że obudowa produktu nie jest najtrwalsza. Na jej powierzchni szybko pojawiają się zarysowania.

 

 

 

 

Leifheit 51004

 

Jeśli chcesz szybko i dokładnie wyczyścić okna w swoim domu, zachęcamy Cię do zapoznania się z opisem myjki Leifheit 51004. Jest to sprzęt, który niewątpliwie usprawni Twoją pracę i pozwoli Ci w łatwy sposób zadbać o czystość. Model jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym. Bateria po pełnym naładowaniu starcza na ok. 35 minut.

Prezentowana myjka do okien została wyposażona w ssawkę o szerokości 28 cm. W komplecie otrzymujemy także dyszę zbierającą, która okazuje się przydatna podczas czyszczenia wąskich okien. Urządzenie waży 1,2 kg. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że utrzymanie myjki w dłoni będzie męczące.

Większość osób, które zdecydowały się kupić myjkę do okien Leifheit 51004 jest zadowolona z podjętej decyzji. Wielu konsumentów zaznacza, że produkt jest łatwy w obsłudze, nie pozostawia smug i gwarantuje efektywną pracę. Zaletą okazuje się także zbiornik z dużym otworem (łatwe opróżnianie i czyszczenie pojemnika).

Elektryczna myjka do okien Leifheit 51004 waży 1,2 kg. Szerokość ssawki to 28 cm. Produkt jest zasilany akumulatorowo.

 

Zalety

Bez smug: Po analizie opublikowanych w Internecie opinii na temat myjki Leifheit 51004 można stwierdzić, że produkt nie pozostawia smug. W rezultacie nie musimy się obawiać, że konieczne będzie dodatkowo ręczne czyszczenie okien.

Zbiornik: Z uwagi na to, że zbiornik ma duży otwór mamy zapewniony komfort w trakcie opróżniania, jak i czyszczenia pojemnika.

Akumulator: Wiele osób docenia to, że model wyposażono w wydajny akumulator. Produkt uaktywnia tryb gotowości dopiero w chwili zetknięcia się z szybą. Dzięki inteligentnemu systemowi model automatycznie oszczędza baterię.

Dysza zbierająca: Do kompletu dołączono dyszę zbierającą, która umożliwia używanie sprzętu do czyszczenia wąskich szyb. W rezultacie model jest bardziej funkcjonalny, a tym samym przydatny w różnych sytuacjach.

 

Wady

Uchwyt: Pewna grupa konsumentów uważa, że uchwyt mógłby być lepiej wyprofilowany, a na jego powierzchni powinna znajdować się antypoślizgowa powłoka.

 

 

 

 

Leifheit 51000

 

Naszą ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest myjka do szyb Leifheit 51000. Jest to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest poprawa komfortu w trakcie sprzątania. Model ten nadaje się do czyszczenia nie tylko szyb, ale także luster, kafelków, kabin prysznicowych i wielu innych, płaskich powierzchni. Jednak producent przestrzega przed stosowaniem urządzenia na meblach akrylowych.

Za pomocą gumowych wycieraczek o szerokości 38 cm, myjka ta dotrze w najtrudniej dostępne miejsca, usuwając brud i nie pozostawiając przy tym żadnych smug czy zacieków. Urządzenie zostało wyposażone w mocny akumulator, czyli baterie litowo-jonowe, który pozwalają na pracę nawet do 35 minut. To w zupełności starczy nam na dokładne umycie wszystkich miejsc w domu.

Wyświetlacz LED znajdujący się na obudowie myjki informuje nas informować o stanie baterii. Do zestawu dołączona jest ładowarka, dzięki której możemy szybko podładować akumulator. Opinie na temat myjki do mycia okien Leifheit 51000 są bardzo pochlebne. Producenci docenili ten produkt ze względu na wysoką jakość wykonania oraz niską wagę.

Model 51000 to bardzo dobra myjka do okien Leifheit do 150 zł. Produkt wyposażono w wydajny akumulator.

 

Zalety

Zastosowanie: Urządzenie będzie odpowiednie do czyszczenia różnego rodzaju okien, w tym także dachowych. Wszystko przez to, że myjka jest kompatybilna ze wszystkim drążkami marki Leifheit z systemem Click. W rezultacie można w łatwy sposób zwiększyć zasięg pracy produktu.

Budowa: Zadowoleni użytkownicy wskazują, że model ma wygodną budowę – dobrze wyprofilowana rączka umożliwia komfortowe trzymanie myjki w dłoni. Niewątpliwie zwiększa to precyzję podczas czyszczenia okien.

Efektywność: Produkt pozwala w łatwy i szybki sposób pozbyć się zabrudzeń. Na powierzchni szyb nie pozostają nieestetycznie wyglądające smugi.

 

Wady

Pojemnik na wodę: Niektóre osoby wskazują, że niewielkim minusem jest fakt, że model nie ma odłączanego zbiornika na wodę.

 

 

 

 

Jaką myjkę do okien Leifheit wybrać?

 

Myjka do mycia szyb to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Aby być w pełni zadowolonym z zakupu, warto jednak zwrócić uwagę na parametry danego urządzenia. Jego zadaniem jest czyszczenie płaskich powierzchni, takich jak okna, lustra, kafelki, nie pozostawiając przy tym żadnych smug. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa poradnik oraz ranking, który przedstawia trzy najlepsze myjki do okien Leifheit w 2024 roku.

Leifheit AG to niemiecka firma istniejąca na rynku już od ponad 50 lat. Jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak myjki do mycia okien i podłóg, gąbki, detergenty, odkurzacze, mopy, i inne. Leifheit skupia się na podwyższeniu komfortu sprzątania i sprawienia, aby stało się ono przyjemne i szybkie. Dlatego wszystkie produkty tej marki charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami oraz nowoczesnym designem. Konsumenci cenią sobie te produkty również za ich wysoką jakość wykonania oraz stosunkowo niską cenę.

Dobra myjka do mycia okien to taka, która posiada odpowiednio wyprofilowane nasadki – ściągaczki. Ich zadaniem jest równomierne zbieranie nadmiaru wody z powierzchni, co uniemożliwia powstawanie osadów oraz zacieków. Szerokość tego elementu powinna być na tyle duża, by pozwoliła na szybką pracę, ale również na tyle mała, by móc dotrzeć do każdego zakątka.

Innym, równie ważnym parametrem jest zasilanie sprzętu. Najlepiej jest wybrać myjkę do mycia, która jest bezprzewodowa, gdyż istnieje ryzyko zamoczenia przewodu. Powinna być ona zasilana na baterie, które można szybko podładować. Zazwyczaj czas pracy takiego urządzenia wynosi około 30 minut.

Przed zakupem, warto również sprawdzić jakość wykonania drążka. Za pomocą specjalnej rury, możemy wyczyścić bardzo wysokie okna, sięgające nawet do 2,5 m. Nie musimy więc już używać drabiny ani taboretów, by dosięgnąć wszystkich kątów.

Co więcej, dobra myjka do mycia szyb to taka, która posiada na uchwycie elementy silikonowe. Takie rozwiązanie zapewnia komfort pracy, gdyż rączka jest przyjemna w dotyku, a w dodatku pewnie trzyma się w dłoni.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ